Najbolje pivo?

Prvo, nije 0.33 nego 0.3.
Zatim, ima 8,5% alkohola, dakle skoro pa isto kao da si popio jedno 0.5 sa 5%.
Naparfemisano malo sutra - Belgija ima najstrozije zakone o proizvodnji piva, i najduzu tradiciju.
Kako kaze stara narodna, "ne kudi konja kojeg nisi jahao".
Meni sve preko 5% vise nije pivo. Kao da si mu dosipao votku
 
Da li je neko pio ovo pivo?
1662036738532.png
 
Koje je po vama najbolje pivo koje ste pili ili ga pijete ?
Од домаћих пива најбоље ми је Зајечарско, па Јелен. Убедљиво највише пијем та два пива. Лав ретко пијем. Чешће пијем Мерак него Лав.
Страна пива ретко пијем. Кад сам био у Албанији у Јулу пио сам углавном албанско пиво Елбар, врло добро пиво. Једном приликом у Албанији сам пио италијанско пиво Морети а једном албанско Корча и покајао сам се, јербо је Елбар знатно бољи од оба.
 
Poslednja izmena:
Dobar je.

Ako stignem danas do trgovine kupujem Zajecarsko, ima tu jedan veletrgovac koji u sklopu skladista ima malu trgovinu, zna se cesto naci nekakve egzotike.
Zao mi je sto nema Zutu osu, ali ima Zajecarsko.
Браво колега. Зајечарско заиста није лоше што се микро брендова тиче. Још нека дебела жена и да доживљај буде комплетан. :tajna:
 
Nije toga bilo u mom kraju u zivotu nisam igrao tombolu, kod nas su isle domine. Mada ni toga nisam video jer sam birao hardcore najgore birtije, bio sam taj period zivota u fazonu Hemigveja (samo sto nikad nista nisam napisao).
Kod mene, u domu penzionera se igrale domine i šah.. Kog pita birtije? Gde se jede ili gde se samo pije uz ambijent kariranih stoljnjaka..
 
Koje je po vama najbolje pivo koje ste pili ili ga pijete ?
probaj nekad leti kad je vrućina hoegaarden belo pivo..može sa kolutićem limuna u čaši i onim plastičnim gnječilicama kakve imaju u nekim kafićima da iscediš taj limun...

edit...sad vidim post iznad...verovatno si u Belgiji baš Hoegaarden pila
 

Back
Top