najbolje igrice

  • Začetnik teme Killman ||
  • Datum pokretanja
Snoopy:
d1:
Alex_V:
[b]Baldur's Gate je za klasu ispred Fallout-a,
a ostalo su samo igrice
.[/b]
a Planescape:Torment je za klasu ispred BG-a :P

a Icewind jos malo ispred
jok.... niti ima pricu tako duboku kao PT niti ima tako dubok odnos medju clanovima grupe niti se desava u tako uvrnutom i mracnom svetu sa manje-vise suludim ideologijama koje prosto okrecu mozak naopacke....

uostalom ja ne znam ni jednu drugu igru gde je cilj da umres 8)
 
CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV
 
d1:
Snoopy:
d1:
Alex_V:
[b]Baldur's Gate je za klasu ispred Fallout-a,
a ostalo su samo igrice
.[/b]
a Planescape:Torment je za klasu ispred BG-a :P

a Icewind jos malo ispred
jok.... niti ima pricu tako duboku kao PT niti ima tako dubok odnos medju clanovima grupe niti se desava u tako uvrnutom i mracnom svetu sa manje-vise suludim ideologijama koje prosto okrecu mozak naopacke....

uostalom ja ne znam ni jednu drugu igru gde je cilj da umres 8)

aaaa je si probo II? Ima zanimljivu pricu i radnja se dogadja svuda po malo...
 
Corey:
CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV CIV

Corey ti si lud....postoji li bilo sta drugo sto ti se svidja osim civa...bilo sta?????
 
Fallout
StarWarsKnightsOfTheOldRepublic
Baldurs Gate2

Tri najbolje igre svih vremena, Fallout ocigledno nikad nece biti prevazidjen jedino ako se mozda okupi orginalna ekipa koja ga je radila.
Ali zato je Knights prisao vrlo blizu stvarno odavno nije napravljeno nesto ovako dobro.
 
Tzar:
Fallout
StarWarsKnightsOfTheOldRepublic
Baldurs Gate2

Tri najbolje igre svih vremena, Fallout ocigledno nikad nece biti prevazidjen jedino ako se mozda okupi orginalna ekipa koja ga je radila.
Ali zato je Knights prisao vrlo blizu stvarno odavno nije napravljeno nesto ovako dobro.
GDE SI NASAO KOTOR.... imas original ili pirata??? :roll:
 

Back
Top