Najbolje i najgore ime benda?

Najgore je Puddle of Mudd i Linkin Park. Svidja mi se Offspring, K.I.S.S. (knights in satan's service) i His Infernal Majesty. Ima jos dosta dobrih imena... Ali Puddle of Mudd je uzasno ime za bend.. I Limp Bizkit..

KISS = Kids In Satan's Service ,a ne Knights. Grupa Kiss je gromne pare zaradila naplacujuci clanstvo u svojoj izmisljenoj KISS Armiji i to uglavnom deci po 10$ ,ali clanovi benda nikad nisu potvrdili to znacenje .Slicno kao sto se za W.A.S.P. pricalo da znaci We Are Sexual Perverts ili White Anglo Saxon Protestants,a kad su pitali Blekija koje je od ta dva on je rekao: "We Ain't Sure Pal "

AC/DC (oznaka za jednosmernu i naizmenicnu struju Alternate current - Direct Current), dobili naziv po natpisu na usisivacu koji su videli braca Young,a u to vreme to je u Australiji bio sinonim za tranvestite.

Dimmu Borgir - na islandskom "tamni zamak" su polja lava na Islandu koja su po legnedi vrata pakla

Childeren of Bodom - 70ih godina 20og veka na jezeru Bodom u Finskoj, nepoznati ubica je ubio dvoje tinejdzera,a treci je preziveo ,ali nije vise govorio i ostao je poremecen tim dogadjajem. Ubica nije uhvacen,a taj preziveli momak je u Finskim medijima dobio nadimak Children of Bodom

Riblja Corba - u doba kad je nastala grupa taj naziv je u ulicnom zargonu znacio menstruaciju

itd.
 
mj12 ne slazem se sa tobom
ac/dc jeste dobro ime ali sam procitao da je pevac grupe potvrdio da ac/dc znaci antichrist/deathchrist
him je zakon ime
dobro je i hladno pivo[mada deluje debilski]
shit space girls ,smthg boys itd...

e a koj vam je najbolje ime za albume
meni npr se mnogo svidja ime albuma[sto ne znaci za sadrzaj ] NOI nuklearne olimpijske igre
 

Back
Top