Најбоља фотографија коју сам икада видео

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ova fotografija je ocigledno napravljena na nosacu aviona...sto znaci da je u pitanju USS Midway...posada nosaca aviona (i mozda grupa izbeglica iz 'Nama) gura helikopter u vodu da bi se napravilo mesta za sletanje jedne male Cessne. Inace, neki piloti helikoptera su iskrcavali izbeglice, ponovo poletali i na bezbednoj udaljenosti od Midway-a skakali u vodu pre nego sto bi chopper pao u more da ne bi pravili "guzvu" na main decku.

Najbolja i najpoznatija fotografija iz WWII:





Za mene nabolja fotografija svih vremena iz svih oblasti...ova sa mog avatara.

aa kako da ne,ruska je 10000000000 puta bolja-glupi ameri i njihova propaganda
 
Ova je još bolja ;)

ChristUPPA1202_800x617.jpg

uu fenomenalno
 
:D nikakve

vi ste komunjare iz drugih razloga...
ima veze s porodicom, kompleksima, titinim zlatnim dobom i slobinom renesansom :D

p.s. ne skrnavi vishe grb jedne sve manje zemlje, stvore :otkacio:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Never increase, beyond what is necessary, the number of entities required to explain anything" --- William of Ockham (1285-1349)
 
Ako su za nekoga ko piše pesme i zanosi se romantikom ovo najbolje fotografije koje je ikada video, a ne neke romantične slike - onda sam ja vrhovni komandant garde narandžastih deda mrazova. :dash: :thumbdown: :hahaha:

Добар костим и дуга брада... хммм... то је све што ти треба да будеш патриота-поЧетник.
На добром си путу...
 
Ma tako ce biti jednog dana i kod nas.:klap:
Samo bez ********* .

pa kad izuzmesh ono vashe sushtinsko u onim slikama - komunizam

na njima nishta ne ostaje :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Never increase, beyond what is necessary, the number of entities required to explain anything" --- William of Ockham (1285-1349)
 
pa kad izuzmesh ono vashe sushtinsko u onim slikama - komunizam

na njima nishta ne ostaje :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Never increase, beyond what is necessary, the number of entities required to explain anything" --- William of Ockham (1285-1349)

O pa to je moj stari drug Vrana ,ti se nesto kao nasao pogodjen ovi sto sam izneo.
 
:D nikakve

vi ste komunjare iz drugih razloga...
ima veze s porodicom, kompleksima, titinim zlatnim dobom i slobinom renesansom :D

p.s. ne skrnavi vishe grb jedne velike zemlje, stvore :otkacio:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Never increase, beyond what is necessary, the number of entities required to explain anything" --- William of Ockham (1285-1349)

Да,да...Ирска је изузетно велика земља.Прва која је почела борбу против диктатуре ЕУ.
Патриотски Ирци ће бити запамћени као пионири евроског антиглобализма и битке против новог Вавилона.

Ја сам захвалан Ирцима који су одбили диктатуру и дали Србији шансу да избегне зло које се намеће.

Живела слободна Ирска!:D:D:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top