Najave, datumi izlaska....

EVO VAM DATUMI ZA 2 IGRE:

1.Far Cry :Instincts Februar 2005

Jos jednom cete videti zasto je Far Cry Mama,Tata,Deda i Baba za sve novije FPS igre (kakav crni Half Life 2 :) )

2.STALKER: Shadows of Chernobil Maj 2005

Video sam demo i trailer.....take perverzije sa senkama i svetlom jos niste videli
 
Pojavili su se i prvi screnshotovi dugo najavljivanog Age of Empires-a III. Izlazi pod nazivom "Age of Discovery", a datum je još naravno nepoznat. Osim neviđene grafike, ovaj treći nastavak najbolje strategije svih vremena imaće i jednu pomalo čudnu osobinu za jedan RTS a to je havok fizika. U pitanju je odvojeni engine impesivnih mogućnosti zadužen samo za fiziku unutar igre, a viđen je do sada u Painkilleru, Half-Life-u 2, Max Payne-u 2.... tj uglavnom u nekih 3D pucačinama, pa zato kažem da je čudno da se nađe u jednoj strategiji.
Sve u svemu, ovo izgleda prekrasno. Treba početi razmišljati i o kupovini novog računara dok ovo čudo ne izađe na svetlo dana. Uostalom pogledajte i uverite se:

aom01.jpg


aom02.jpg


aom03.jpg


aom04.jpg


aom05.jpg
 
Igrao sam demo Scrapland, izgleda zanimljivo
Igra je duhovita, desava se u dalekoj buducnosti,
Podseca na GTA, samo su kola malo savremenija :D
Mogu da se unapredjuju motori i oruzje. Sa drugim ljudima (robotima) pricate kao u nekoj RPG igri.
Samo ne znam kad izlazi.
 
Najave----------------------->
1.Star wars knights of the old republic 2 februar 05
2.GTA San Andreas..........................maj 2005
3.Battlefield 2............................mart 2005
4.S.T.A.L.K.E.R............................maj 2005
5.Pariah...................................mart 2005
6.Operation Flashpoint.....................jul 2005
7.F.E.A.R..................................jul 2005

:)poz
 
Hitman: Blood Money - uskoro na proleće. :D Ako mene pitate, ovo možda bude i igra godine (za taj žanr).

BTW, EA je već uveliko počeo da štancuje ekspanzije za Sims 2 (po porincipu dorade igru za 20% i lepo zarađuju od zavisnih ovaca koje to igraju 8)). :evil: Neznam jel je već izašao 'The Sims 2 University', ali se već pravi i 'Nightlife'. Deco navalite....
 
I ovaj screnshoot potvrdjuje moju tvrdnju.Sta ce to novo da donese po pitanju ideje,koncepcije, a da to vec nije ostvareno u prethodnim delovima.Sta je to zasto bi ja ponovo igrao igru kao u 2 i 3 delu sa boljom grafikom :!:

Jos se tvrdi igra godine.BEZVEZE :shock:
 

Back
Top