NADRNDANI Beogradjani

JEEE......pa o cemu vi pricate??.....kakve veze imaju "turbo-narodnjaci" i "narkosi rokeri" sa nadrndanim beogradjanima??..............mada naravno,i beogradjani spadaju u obe ove grupe..........ja sam licno za tu DANCE varijantu("andergraundi,strahinjici banovi,bmw-i i opel calibre,itd,itd) ali i medju takvim svetom ima PRILICNO nadrndanih likova....a to se narocito odnosi na neke fancy "devojcice".............pa se opet moze postaviti pitanje:zasto su i oni NADRNDANI?...
 
:(:
JEEE......pa o cemu vi pricate??.....kakve veze imaju "turbo-narodnjaci" i "narkosi rokeri" sa nadrndanim beogradjanima??..............mada naravno,i beogradjani spadaju u obe ove grupe..........ja sam licno za tu DANCE varijantu("andergraundi,strahinjici banovi,bmw-i i opel calibre,itd,itd) ali i medju takvim svetom ima PRILICNO nadrndanih likova....a to se narocito odnosi na neke fancy "devojcice".............pa se opet moze postaviti pitanje:zasto su i oni NADRNDANI?...
Sto ljudi,sto cudi,sto zna 200 sisa :twisted: :twisted: :twisted: !!!
JU,SRAM DA ME BUDE!!!
 
Pa mozda mico radi toga jer je grad od rata pretrpan gomilom izbeglica koje nisu ni 5% gradske kulture poprimili.
Gro intelektualaca i pameti ove zemlje je pobeglo vani, a ostali su samo mentalni slabici koji sve ove godine nisu imali snage i muda da se suprostave najezdi kica i sunda.

Omladina koja je pukla skroz, glavna zanimacija im je da se izziguju sa nekim i da pomno prate desavanja na ozloglasenoj Pink TV.

Sta ces, primitivizam na sve strane.
 
acropora:
Pa mozda mico radi toga jer je grad od rata pretrpan gomilom izbeglica koje nisu ni 5% gradske kulture poprimili.
Gro intelektualaca i pameti ove zemlje je pobeglo vani, a ostali su samo mentalni slabici koji sve ove godine nisu imali snage i muda da se suprostave najezdi kica i sunda.

Omladina koja je pukla skroz, glavna zanimacija im je da se izziguju sa nekim i da pomno prate desavanja na ozloglasenoj Pink TV.

Sta ces, primitivizam na sve strane.
Svi vi "beogradjani" ste jadni samo tako ...
A ti Kelly i ti Wild ste ljubomorne...
A ja vrlo dobro znam sve o roku,jer moj brat to slusa.a verovatno vas 2 ste te pacenice koje nemaju mozak,i koje neznaju sta ce od dosade...
A kelly, ti se nepravi pametna!! Stavila si nick Kelly Osbourne i glumis da si najpametnija na ovom svetu,JADNICE CRKNI!!
Inace Kelly Osbourne je kcer vaseg rok pevaca ozi ozborna iz grupe BLEK SABBATH!!!I veoma je pravo narkic,a muzika joj je...ko muzika njenog caleta... BLJAK... SVE SAMI NARKOSI...
Narodna prouzrukuje veslje,a rok sektastvo i narkomaniju...
 
wild_child:
sunce mamino...:
Ma bre novosadajni imaju najbolje PI*KE!!!
SVe,bre,fensi.lepe.nasminkane doterane,napuderisane,lepe kose,zgodne...
Ja licno mrzim devojke kojima nije stalo do svog izgleda,koje piju,koje puse i koje slusaju one narkomane.
Kako mogu da slusaju to!!! Meni je isto kad svira rok i kad kolju svinju pa ona skici!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Ja mislim da si ti jedan prilicno plitak i zatucan tip...kao i manje vishe sve te devojke koje si naveo kao fensi...bash ste par!JA SLUSAM ROCK...i bole me uvo...radije cu slusati to nego onu glupost od muzike koju slusas ti i tebi slicni.Muka mi je od vas fensera,toliko ste uplaseni i toliko vam je vazno sta ce drugi reci o vama da je to smesno.Ako je rock svinjsko kricanje sta su onda narodnjaci..opste zaglupljivanje naroda.Uostalom zasto se ja ovde nerviram,a i ti Kelly sestro....nas ne zanimaju likovi kao on...nije mi ni vazno sta misle gluplji od mene.Ne obaziri se sta ti se kaze vec KO ti kaze.Iz tvog odgovora i nacina na koji rezonujes vidim da ne treba trositi vreme na tebe....vrati se u rupu iz koje si dopuzao.

Pa ja se donekle slazem s ovim sto je rekao ovo za svinje i klanje...Naravno da postoje grupe koje stvaraju kvalitetnu muziku,ali postoje i neka bogata kopilad koja na binu izlaze samo da rzdrndaju gitaru i zice na njoj.
 
Anonymous:
acropora:
Pa mozda mico radi toga jer je grad od rata pretrpan gomilom izbeglica koje nisu ni 5% gradske kulture poprimili.
Gro intelektualaca i pameti ove zemlje je pobeglo vani, a ostali su samo mentalni slabici koji sve ove godine nisu imali snage i muda da se suprostave najezdi kica i sunda.

Omladina koja je pukla skroz, glavna zanimacija im je da se izziguju sa nekim i da pomno prate desavanja na ozloglasenoj Pink TV.

Sta ces, primitivizam na sve strane.
Svi vi "beogradjani" ste jadni samo tako ...
A ti Kelly i ti Wild ste ljubomorne...
A ja vrlo dobro znam sve o roku,jer moj brat to slusa.a verovatno vas 2 ste te pacenice koje nemaju mozak,i koje neznaju sta ce od dosade...
A kelly, ti se nepravi pametna!! Stavila si nick Kelly Osbourne i glumis da si najpametnija na ovom svetu,JADNICE CRKNI!!
Inace Kelly Osbourne je kcer vaseg rok pevaca ozi ozborna iz grupe BLEK SABBATH!!!I veoma je pravo narkic,a muzika joj je...ko muzika njenog caleta... BLJAK... SVE SAMI NARKOSI...
Narodna prouzrukuje veslje,a rok sektastvo i narkomaniju...

Pazi sad....mene nervira sto ti generalizujes!I u narodnoj i rocku postoje dobri izvodjaci isto kao i loshi.Ajde molim te daj mi neki dokaz da je Indira Radic i tetovaza kvalitet od muzike.Rock ne izaziva narkomaniju i sektastvo..mada sto rece Absonic ima i takvih....Ja sam odrasla na rocku,ne pusim,ne drogiram se i nikada mi nije ni palo na pamet.Zasto?Zato sto meni muzika sluzi kao inspiracija,a ne kao beg od stvarnosti!By the way ja nisam Beogradjanka vec sam iz Ns-a!Meni zivot nije dosadan i ispunjjen je u svakom pogledu....Imam drustvo,decka,dobre ocene....nisam kukavica i zelim da uzmem od zivota najvishe sto mogu !I zaista...na koga da budem ljubomorna...na nafurane ,napuderisane ribe koje ce od tolikog pudera sa 20 imati bore.Da budem ljubomorna na sponzoruse?Ne vidim nista jadnije od vijanjna bogatih,matorih pedofila i prodavanjje svog tela za par bednih evra.Ja imam svoju licnost i nemam nameru da se spustam tako nisko!Frajera mi nikada nije nedostajalo,a zamisli....nikada nisam stavila puder.Postoje vaznije stvari u zivotu od toga.
 
Anonymous:
acropora:
Pa mozda mico radi toga jer je grad od rata pretrpan gomilom izbeglica koje nisu ni 5% gradske kulture poprimili.
Gro intelektualaca i pameti ove zemlje je pobeglo vani, a ostali su samo mentalni slabici koji sve ove godine nisu imali snage i muda da se suprostave najezdi kica i sunda.

Omladina koja je pukla skroz, glavna zanimacija im je da se izziguju sa nekim i da pomno prate desavanja na ozloglasenoj Pink TV.

Sta ces, primitivizam na sve strane.
Svi vi "beogradjani" ste jadni samo tako ...
A ti Kelly i ti Wild ste ljubomorne...
A ja vrlo dobro znam sve o roku,jer moj brat to slusa.a verovatno vas 2 ste te pacenice koje nemaju mozak,i koje neznaju sta ce od dosade...
A kelly, ti se nepravi pametna!! Stavila si nick Kelly Osbourne i glumis da si najpametnija na ovom svetu,JADNICE CRKNI!!
Inace Kelly Osbourne je kcer vaseg rok pevaca ozi ozborna iz grupe BLEK SABBATH!!!I veoma je pravo narkic,a muzika joj je...ko muzika njenog caleta... BLJAK... SVE SAMI NARKOSI...
Narodna prouzrukuje veslje,a rok sektastvo i narkomaniju...

Pazi sad....mene nervira sto ti generalizujes!I u narodnoj i rocku postoje dobri izvodjaci isto kao i loshi.Ajde molim te daj mi neki dokaz da je Indira Radic i tetovaza kvalitet od muzike.Rock ne izaziva narkomaniju i sektastvo..mada sto rece Absonic ima i takvih....Ja sam odrasla na rocku,ne pusim,ne drogiram se i nikada mi nije ni palo na pamet.Zasto?Zato sto meni muzika sluzi kao inspiracija,a ne kao beg od stvarnosti!By the way ja nisam Beogradjanka vec sam iz Ns-a!Meni zivot nije dosadan i ispunjjen je u svakom pogledu....Imam drustvo,decka,dobre ocene....nisam kukavica i zelim da uzmem od zivota najvishe sto mogu !I zaista...na koga da budem ljubomorna...na nafurane ,napuderisane ribe koje ce od tolikog pudera sa 20 imati bore.Da budem ljubomorna na sponzoruse?Ne vidim nista jadnije od vijanjna bogatih,matorih pedofila i prodavanjje svog tela za par bednih evra.Ja imam svoju licnost i nemam nameru da se spustam tako nisko!Frajera mi nikada nije nedostajalo,a zamisli....nikada nisam stavila puder.Postoje vaznije stvari u zivotu od toga.
 
Ma,Wild, sta mu se pravdas????
Ne verujem da je razumeo i ovo sto si mu napisala!!!
Dzaba se kidas da mu objasnis!!!Iskuliraj ga...

A ti SELJACINO(izvini,znam da je ovo teska rec za tebe,ne zelim da te istraumiram.ALI TO JE JACE OD MENE...)bolje idi juri tvoje fenserke,ne gubi ovde vreme...
Svako ko voli devojke sa 229786544 kg-a sminke na sebi,nije normalan!!! Reci mi samo da je Karleusa lepa i to bi bila poslednja kap!!!
Ta sisulja, je zivela kod mene ,na Novom Beogradu ta zena je i sa malterom na sebi ogavna!!! Moja keva je poznaje jos kad je nasa Jeca Kreketusa bila tinejdz-super-fufi-GIRL i kaze da kad je videla prvi put sa sminkom,pomislila je : IMA BOGA,IMA... Ja sam je pre 1. god. videla isla je do prodavnice samo sa sjajem na usnama i puderom!!! I cim sam je videla, bukvalno mi je ispala kesa iz ruku i zamalo da vristim!!! KAO DA SAM VIDELA KVAZI-MODO!!!Znaci,bila je sa sjajem i puderom,a kakva bi bila bez!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: zamisli
 

Back
Top