Nadimci....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Master_Chief:
pa dobro majku mu zashto sponzorusha?:lol:
ma to je staaaari nadimak.posto cesto budem na tv, volim biti sredjena,volim pare... itd. uglavnom,1. put me je tako nazvao dok smo na svadbi moje seke(koja me zove S-hupak,btw-rodjena mi je seka) dok je kamera snimala,ja sam se smjeskala,pozirala i bila pored mladenaca-u centru paznje....
 
ee,nadimci ovako:
najmladji brat me zove Adja, shiroke mase Andja ,zatim Andjele, Andjelija e ovaj mrzim,
bivshi dechko me zvao pufnica, zatim stvorenje..mmm ima ih josh, da zvali su me i Nadja , sestra i ja smo se zvale crvicji,i cvrchak... ima ih puno ,e da u osnovnoj su me zvali kikica hehe imala sam strashno dugu kosu i uvek nosila kike...cjale me zove "ona lujka"...seticju se valjda josh nekih
 
Samo pokushaj...
dry.gif
 
Ja imam tonu nadimaka ... ono klasicno je Acka, tako me zovu mama, tata, rodjaci, komsije, profesori i tako ti. Bilo je tu i varijanti tipa Saska i sl. A jedan pacenik iz gimnazije mi je nakacio nadimak Cipelica, jer je prepametno zakljucio da imam bar 15 pari cipela (samo ne znam sta tu ima tako sokantno i nesvakidasnje). Sva sreca pa mu nije uspelo da taj nadimak proturi sirim masama ... i jos mi ostaje uteha da je on stvarno ama bas svima poznat kao "Motka" ...
A skoro sam saznala da su mi neki likovi na internetu (forum za latino serije, webnovele i sl.) nakacili ironican nadimak "La doña perfecta" samo zato sto sam se "malo" pravila pametna, prozivala ih i na kraju banovala ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top