Nacrt zakona: Deca mlađa od 10 godina ne mogu da budu sama na ulici

ok...ako si CITAO u medijima za onog pedofila iz starih ledinaca koji je dosao kod dece koja su bila sama kuci devojcica 8 godina i decak 3-4 godine odveo devojcicu kod sebe, inace zivi u komsliluku, silovao i zadavio dete dok su joj otac i majka koja inace radi na mestu koje se nalazi 3 kuce od njegove bili na poslu...e pa vidis to se desilo u mom bivsem komsiluku

Drago mi je zbog tebe
 
Imas bezbroj primera za otmice u ruralnim sredinama....kao i za incest, silovanja i ostale gadosti. Nije ni tamo sve idila kao sto mislis. (ovo nije rekla-kazala, pricam iz iskustva, jer sad zivim u manjem mestu, a pre toga sam ziveo dve decenije u milionskom gradu).

Vidi zato i ne pricamo..ti das primer na koji se ja iole osvrnem i pobijem te konkretnim primerom dvogodisnjih cigancica na ulici..a ti onda ne odgovoris argumentovano vec dalje teras po svom ne bi li bio u pravu..koliko god ti izgooglao primera otmica pedofilije i sl ne moze biti merodavno u promeni ponasanja jer je to oduvek bilo prisutno samo informacije nisu dolazile do nas..to rade nesigurni roditelji i bukvalno se plase i kad su s detetom u parku da li ce se na travi povrediti..smesno bre i jadno ko sve ima decu
 
mali savet skini amove i to ne samo u ovom slucaju
nema potrebe da se vredjamo i spamujemo temu..pozz

Vidis najgore je izaci na kraj s nekim povrsnim poput tebe..gde je tvoj primer jednog ugrozenog deteta validniji od milion drugih koji se slobodno krecu i na taj primer nemas herca da se osvrnes..i mislis da si pobedila ako se pozdravis..well done:ok:
 
msm, ovo je zakon za ludake i debile. pa mi smo isli sami u skolu od prvog razreda. roditelji nas vodali u pocetku, posle sami. ko nije imao nikoga kod kuce, znalo se kljuc oko vrata i ne skida ga. :lol: ybt, kako da se vracaju deca iz skole ako nemaju nikoga da ih vrati, ako idu pre podne. ili ko da ih vodi u skolu, ako idu popodne? :confused:
ne znam dal se tupavi zakon odnosi i na to. samim tim zene ce biti osudjene da ne rade, a ko nemaju ko da im pomogne ili nemaju da plate da im neko vraca i vodi dete u skolu.
 
potrcali smo da prihvatimo sve sto nam je ''napredni'' zapad ponudio..
pa nam je normalno bilo da nam deca izlaze u ponoc da bi se sa izlaskom sunca vratili iz provoda..:roll:
neki i dalje na forumu zagovaraju teoruju - to je deciji ritam.

nije deciji i nije normalan..
nekad se znalo koji profil ljudi mozete da sretnete posle ponoci u gradu, a sada se iscudjavamo zakonima koji se usvajaju..
kad se normalne porodicne vrednosti i kriterijumi u vaspitanju dece poremete - ovo i dobijemo!
paradu na ulicama, odnegovane pedofile koji ce jos malo javno poceti da se deklarisu i da traze svoju paradu (u suprotnom bice im uskracena demokratska prava manjine), a vi roditelji svoju decu drzite uz skute dok ne postanu punoletna najmanje..
jer zapad je u medjuvremenu napredovao, pa se decicom vise ne koriste samo pedofili nego u toj decici neko vidi sef pun gotovine..i vredi onoliko kolko na trzistu organa sa tog deteta moze da se skine ''rezervnih delova''..(koliko dece u naprednim zemljama je dece nestalo i da im se nikada trag nije pronasao)
eto napredne civilizacije koja je zakucala i na nasa vrata..
 
ajde malo su ga preterali do 10 godine...ali ja npr ne mogu da shvatim roditelje koji predskolsku decu pustaju samu na ulicu. nebrojeno puta sam videla decu tog uzrsta samu i to po mraku. meni je to nenormalno. ja bih uvela taj zakon ali da se ne preteruje toliko, npr do polaska u prvi razred... ja sigurno svoju necu pustati same...da li gresim?


ne grešiš
i ja smatram da je dete u drugom polugodištu prvog razreda spremno da ide do škole samo i samo se vraća
da ode do prodavnice, u komšiluku da kupi hleb
da ode kod druga za kojeg zna gde živi
itd

p.s.: saljem petogodisnju cerkicu samu 5 dana na ski-kurs ovde u Austriji...cisto da ne tripujes da sam u fazonu vezivanja dece za radijator. Aj ziv bio. ;)

a ko je vodi? ;)
 
Samo jos fali ono naravoucenje, koje se povlaci na svakoj drugoj temi: pre je sve bilo bolje. :hahaha:
Cudi me da jos niko nije napisao....,bar ne ovim recima. :lol:
Koji ste negativci, neverovatno. I oduvek sampioni sveta u kukanju. :roll:

ne kazem da je pre sve bilo bolje..
samo kazem da nekad decu niko nije krao da bi ih koristio kao prinudne donore organa..
sta mislis gde je zauvek nestala ona malena ukradena u nemackoj?
sigurno je nije usvojila porodica koja nije mogla da ima sopstvenu decu :roll:
zapad napreduje..
teholoski, materijalisticki i retrogradno moralno..
deca su se nekad igrala slobodno ispred svojih stanova..pa su bila kradena zbog prosenja, pa su bila kradena kao belo roblje dok neko nije sracunao da se suvise brzo na tim poslovima izrabe i propadnu (a moraju da se odrzavaju) i da je najisplatvivije odmah ih baciti na crno trziste organa..cisti kes, nema troskova..
 
Poslednja izmena:
ne kazem da je pre sve bilo bolje..
samo kazem da nekad decu niko nije krao da bi ih koristio kao prinudne donore organa..
sta mislis gde je zauvek nestala ona malena ukradena u nemackoj?
sigurno je nije usvojila porodica koja nije mogla da ima sopstvenu decu :roll:
zapad napreduje..
teholoski, materijalisticki i retrogradno moralno..
deca su se nekad igrala slobodno ispred svojih stanova..pa su bila kradena zbog prosenja, pa su bila kradena kao belo roblje dok neko nije sracunao da se suvise brzo na tim poslovima izrabe i propadnu (a moraju da se odrzavaju) i da je najisplatvivije odmah ih baciti na crno trziste organa..cisti kes, nema troskova..

Necu da spekulisem o tome gde je zavrsila sirotica mala. Samo znam da ne bih bio u kozi njenog oca. Nedaj Boze nikom. A ko god i dalje zeli da pametuje i serenda ovde, a pritom nema ni decu niti zna sta to znaci, neka izvoli....bez mene. ;)
 
Pazi mozda je pojeo neki kanibal znas ima i toga pa se trebamo i na to obazirati

pa mozda..ono sto se nije prodalo, da ne propadne :roll:
zezaj se ti zezaj..
nemas sopstvenu decu jos pa te ne cacne kad se o tome prica..
da li george znas koliko su terminali na aerodromima zapadnih zemlja izlepljeni plakatima dece koja su nestala?
sa dosta tema mogu da se zezam, izvini sa ovom ne mogu.
 
pa mozda..ono sto se nije prodalo, da ne propadne :roll:
zezaj se ti zezaj..
nemas sopstvenu decu jos pa te ne cacne kad se o tome prica..
da li george znas koliko su terminali na aerodromima zapadnih zemlja izlepljeni plakatima dece koja su nestala?
sa dosta tema mogu da se zezam, izvini sa ovom ne mogu.

Zezanju nema mesta kao ni pojedinim primerima u odnosu na razmere onih koji ne zive u grcu jer ne prate propagandu..dakle vremena jesu bila bezazlenija samo iz razloga sto je manje ovakvih ruznih informacija do nas dopiralo..i dalje su svakodnevne saobracajne nesrece ali niko nije zbog toga obazriviji..i pre su se kucici ubijali..ali zasto to vi niste pominjali nego tek kad nam tv plasira pocne polemika..ljudi sa sela rade i manje prate tv..pa zato i ostaju normalniji:ok:
 

Back
Top