НА РЕДУ ЈЕ "САНЏАК" тј.РАШКА ОБЛАСТ !

tadic laprda o eu a strane sluzbe, turska i ostali rovare po pazaru... nista ovo ne valja, usle su velike pare iz arabije i irana, srbe iseljavaju i otkupljuju im kuce, ode Srbija u pi cku materinu

Само опуштено, има још толико апетита који се морају задовољити, има још толико уступака које морамо направити, има још толико "угрожених мањина" којима се права морају дати...
serbiaterritorialpreten.png


Дакле има још "посла" од стране наших "стратешких партнера".

:mrgreen:
 
Nije samo Sandzak u pitanju, zivim u istocnoj Srbiji i vidim sta se radi a cudi me da niko od nadleznih ni q...m ne mrda. Ljudi, ovo kao da je pocelo veliko cepanje Srbije. Izgleda mi da ce jedino Sumadija i Beograd za nekoliko godina da ostanu u Srbiji ako se ta drzava bude tako zvala ili mozda Beogradski pasaluk, ko to zna? Daj Boze da nikad ne saznamo.
 
Nije samo Sandzak u pitanju, zivim u istocnoj Srbiji i vidim sta se radi a cudi me da niko od nadleznih ni q...m ne mrda. Ljudi, ovo kao da je pocelo veliko cepanje Srbije. Izgleda mi da ce jedino Sumadija i Beograd za nekoliko godina da ostanu u Srbiji ako se ta drzava bude tako zvala ili mozda Beogradski pasaluk, ko to zna? Daj Boze da nikad ne saznamo.

Београдски пашалук?
Па ти си прави "великисрпски националиста"...:mrgreen:

Оно што нам спремају је мање од "београдског пашалука".
"Мала Русија" мора очигледно бити сузбијена на најмању могућу меру. :per:
Izdajica:
Greater Croatian nationalists HAHAHAHA. Ja mislim da njih ima manje od nas u Srbiji
Имају они људе у Србији који одрађују њихов посао:

 
Poslednja izmena:
Само опуштено, има још толико апетита који се морају задовољити, има још толико уступака које морамо направити, има још толико "угрожених мањина" којима се права морају дати...
serbiaterritorialpreten.png


Дакле има још "посла" од стране наших "стратешких партнера".

:mrgreen:

Sad ce da otvore tender pred UN-om...:mrgreen:
 
Nego,mislim da su momci vec poceli sa preseljavanjem u cistu zelenu :D prirodu, okoline Raske, gde mirise na pravoslavlje ,a ticice cvrkucu sveta pisma, cim ih vise nema na forumu ,a?!?

A sto,sta fali NP opstini???

to sto su tamo Srbi muslimanske vere,nemenja na stvari,cak sta vise
vrlo dobri i veliki trgovci...svetskih razmera
njihova je roba u ono vreme,jedina probijala embargo...a slala se sirom evrope u pakovima autobusa:)
Nikad nisakim u zavadi,posveceni totalno trgovini i spediciji...mogu da budu samo uzor ostatku srbije
po meni,srbija bez pazaraca i sandzaka...ko svat na svadbi bez one stvari;)
 
Sta mislite, posle Raske, koja oblast ide na tender?:per:
Vojvodjani nam zameraju, kaz, Sandzaklije, polako majku mu, zna se neki red :hahaha:
Nazalost nismo velika vecina tako da je nerealno misliti da se mozemo otcepiti :)
Ma i da smo vecina, kako bi funkcionisali kao "drzava" ... Ekonomija 0, nismo slozni ni najmanje, nijedna veca fabrika ne radi, ko bi punio budzet, ali treba to objasniti ovim nasim patriotama ...
A sto,sta fali NP opstini???

to sto su tamo Srbi muslimanske vere,nemenja na stvari,cak sta vise
vrlo dobri i veliki trgovci...svetskih razmera
njihova je roba u ono vreme,jedina probijala embargo...a slala se sirom evrope u pakovima autobusa:)
Nikad nisakim u zavadi,posveceni totalno trgovini i spediciji...mogu da budu samo uzor ostatku srbije
po meni,srbija bez pazaraca i sandzaka...ko svat na svadbi bez one stvari;)
Prvi pohvalan post za nas :ok:
Kako ste vi turci namazani, to je stvarno za medalju...zar ne, islamski borcu?

Ucili od vas , ebi ga :mrgreen:
 
Kakvo je ovo ludilo :mrgreen:
Ja ne pamtim da je neko pomenuo neku nezavisnost i tako to :lol:
Ali kad nam vec prizeljkujete nezavisnost ... Kontam da nas ne volite, ali mozemo mi zajedno :lol:

:ok: Lupaju za medalju o Sandžaku znaju iz novina. Radio sam nešto kratko sa Novim Pazarom, poznajem nekoliko ljudi odatle koji žive ovde, nisam primetio neku negativnost ka Srbima al da ste podeljeni to je strašno. Jedni me ubeđuju da je Rasim Ljajić u stvari desničar, drugi brane Zukorlića, puno čaršiskih priča čak i kod visoko obrazovanih.
 
Sandžak pod "opsadom" ambasadora

D. M. | 25. jul 2010. 21:12 | Komentara: 31

Zašto je Novi Pazar postao omiljena destinacija diplomatskog kora u Srbiji? Sve češće se deli pomoć, otvaraju kulturni centri i kancelarije



Novi Pazar

Srodne vesti




SANDŽAK je, sva je prilika, postao omiljena destinacija stranih diplomata akreditovanih u Beogradu. Dugačak je spisak ambasadora koji te krajeve često posećuju, kako bi delili pomoć lokalnom stanovništvu, otvarali kulturne centre i kancelarije.
Najaktivniji su članovi neformalne grupe nazvane "Prijatelji Sandžaka", koji interesovanje za taj deo Srbije objašnjavaju isključivo željom da ekonomski pomognu ovaj siromašan region. Ova kokus grupa, koju čini desetak međunarodnih organizacija i ambasada oformljena je u januaru 2009, na inicijativu bivšeg američkog ambasadora Kamerona Mantera.
Do sada je uz "asistenciju" "Prijatelja Sandžaka", kako nam je rečeno u Američkoj ambasadi, između ostalog, obnovljeno nekoliko škola, izgrađena pešačka zona u Novom Pazaru...
- Predstavnici iz više ambasada često se neformalno sastaju razmatrajući kako da se podigne kvalitet života širom Srbije, ne samo u Sandžaku - kaže za "Novosti" Brajan Stimler, ataše za štampu ambasade SAD.


17 PRIJATELJA

Turska ambasada dostavila je "Novostima" tačan spisak svih ambasada koje su u grupi "Prijatelji Sandžaka".

Pored "velike petorke" -

-SAD,
-Britanije,
-Turske,
-Francuske i
-Nemačke - tu su i
-Španija,
-Portugal,
-Švajcarska,
-Mađarska,
-Češka,
-Japan,
-Norveška,
-Austrija,
-Švedska, kao i predstavnici kancelarija
- EU,
-UN i
-OEBS u Beogradu.


U Ambasadi Velike Britanije "Novostima" je rečeno da je glavni cilj sastanaka bolja koordinacija aktivnosti ambasada, kako se poslovi ne bi duplirali,:mrgreen::mrgreen::mrgreen: kao i da se svi programi pomoći osmišljavaju i sprovode javno.

Gradonačelnik Novog Pazara Meho Mahmutović rekao je da u interesovanju ambasadora za ovaj region ne treba tražiti loše namere, jer je svaka pomoć Sandžaku dobrodošla i za Srbiju.

- "Prijatelji Sandžaka" nisu nikakva zaverenička grupa, koja ima neke skrivene separatističke namere, već je njen glavni cilj razvoj regiona - tvrdi za "Novosti" Meho Omerović (SDP).

Čedomir Antić iz "Naprednog kluba", međutim, smatra da se iza "Prijatelja Sandžaka" ne krije samo želja za ekonomskom pomoći:

- U Srbiji postoji još ugroženih regiona. Problem je što i naša država ne tretira podjednako sve krajeve Srbije. Od svih nerazvijenih lokalnih samouprava samo su Preševo, Bujanovac i Medveđa - dobile dodatnih 40 miliona evra.

Za poslanika radikala iz Novog Pazara Milana Veselinovića "najezda ambasadora je zabrinjavajuća":

- Treba se samo prisetiti sličnih grupa koje su devedesetih formirane na Kosovu, i aktivnosti koje su tamo sprovodile diplomate. Isti scenario se sada događa u Pazaru - kaže Veselinović.

************************************************************

Ето одговора ЗАШТО СЕ ТУРЦИ ШВРЋКАЈУ ПО СРБИЈИ КАО ПО СОПСТВЕНОЈ ПРЋИЈИ............

ako se secas mog predloga od ranije da preko puta nekih od citiranih amabasada stavimo furunce pa neki da kuvaju na lojce 24 sata... posto ih tolko volu... pa posle mesec dana bi bila druga prica, ono u fazonu micite nam taj smrad s ociju. licemerju nikad kraja vrlom zapadu. zato i riknjava svakim danom sve vise i dabogda se raspo i svi pocrkali u najgorim mukama i bedi. a oce.
 
Teško da ste...jer da jeste, samo bi vas manje i manje bilo.

Meni je žao što nismo kao vi, da možemo na jednom mjestu sve da vas pobijemo.

Nego, je li te obradovalo ovo oko Kosova?
O cemu ti pricas ybt? Koga su ubili sve na jednom mestu Bosnjaci iz Sandzaka ? Da se nisi malo pogubio :lol:
A za Kosovo, pravo da ti kazem, puca mi ona stvar , niti me sta veze za Kosovo, niti imam kakve emocije prema tom dijelu Srbije, a nisam ni u onom fazonu da se radujem vasoj nesreci , a na Kosovu nije ni srpsko maslo bilo za halve, tako da mi savrseno puca ona stvar sta ce biti sa Kosovom, srpsko, albansko, eskimsko, meni sasvim svejedno ...Sve dok to mene ne ugrozava ...
:ok: Lupaju za medalju o Sandžaku znaju iz novina. Radio sam nešto kratko sa Novim Pazarom, poznajem nekoliko ljudi odatle koji žive ovde, nisam primetio neku negativnost ka Srbima al da ste podeljeni to je strašno. Jedni me ubeđuju da je Rasim Ljajić u stvari desničar, drugi brane Zukorlića, puno čaršiskih priča čak i kod visoko obrazovanih.
Novi Pazar ti je grad sad jednim jako specificnim metalitetom ... Grad je odjednom dozivio demografski bum, pa ti je tako trenutno u Pazaru najmanje onih pravih Pazaraca, starosedelaca ... Sve se doselilo sa Pesteri, raznih sela, tako da je doziveo pravi demografski porast, i odjednom porastao na 125 000 , a verujem ima i vise... Novi Pazar iako prljav, neuredjen, sav natrpan, je grad koji i dalje ima neku dusu ... Iako ima preko 100 000 ljudi, tu skoro svak svakoga zna, tako da te carsijske price i dalje imaju veliku ulogu ... Narod je podvoljiv, lako je manipulisati sa njim, znam jedan slucaj da otac i sin ne pricaju , zato sto je otac za Sulja, a sin za Rasima ... Potpuna ludost ...
A sto se tice Srba, njih ima oko 20 % u Novom Pazaru, i veruj mi da su incidenti rijetki ... A ti kao gost u Novom Pazaru, ako se budes normalno ponasao , bez nekih provokacija i tako, niko te nece ni poprijeko pogledati ... Evo ovi momci su napisali pesmu o Novom Pazaru , svi sto repuju su Srbi ...
Nigdje nema nacionalizma .... Novine sta pisu, to je drugo ...

Mi Sandzaklije, i ovi sto nas izdvajaju iz Srbije :lol:
 
:ok: Lupaju za medalju o Sandžaku znaju iz novina. Radio sam nešto kratko sa Novim Pazarom, poznajem nekoliko ljudi odatle koji žive ovde, nisam primetio neku negativnost ka Srbima al da ste podeljeni to je strašno. Jedni me ubeđuju da je Rasim Ljajić u stvari desničar, drugi brane Zukorlića, puno čaršiskih priča čak i kod visoko obrazovanih.

Ovo je sigurno tačno..i ja ima slična iskustva sa Pazarcima..

Jel imam 10% ako otipujem kad krenu iz Beograda? :whistling:

Nemre kume..Mnogo je...smanji malo...:mrgreen:
 
eto prilike ,za mitu, roko-a ,mambu ,boleta ,milanceta ,i sve ostale ljute Srpske yebac...pardon patriote :D
, da se POD HITNO PRESELE u Novi Pazar i narokaju po 500toro dece tako da Srbi imaju svetih 51%.
i ispune svoj sveti zadatak odbrane nase svete otadzbine.

Ne sekirajte se momci Sandzak ima ADSL !

Evo ja se prijavljujem, ako mi daš adresu neke hanume.
 
O cemu ti pricas ybt? Koga su ubili sve na jednom mestu Bosnjaci iz Sandzaka ? Da se nisi malo pogubio :lol:
A za Kosovo, pravo da ti kazem, puca mi ona stvar , niti me sta veze za Kosovo, niti imam kakve emocije prema tom dijelu Srbije, a nisam ni u onom fazonu da se radujem vasoj nesreci , a na Kosovu nije ni srpsko maslo bilo za halve, tako da mi savrseno puca ona stvar sta ce biti sa Kosovom, srpsko, albansko, eskimsko, meni sasvim svejedno ...Sve dok to mene ne ugrozava ...

Ne, ne...muje iz Raške oblasti nigdje nisu išli da ratuju...vi ste...cvijeće.
Možda možeš prodati tu priču ovim LDP baljezgarima, ali...znamo se.

Uostalom, ja sam više pričao o uopštenom odnosu između Srba i vas muja, pošto je isti ****** jeste li iz Raške oblasti ili iz Sarajeva...
Samo kažem da mi nije jasno kako Srbi, posle svega onoga što ste nam kroz istoriju radili ne mogu da primijene vaše metode?
Ybt, pa i Ratko Mladić autobusima odvozi žene, djecu i starce iz Srebrenice :eek: a on je kao simbol srpskog zločinca...
Oni tvoji kolju sve redom.

Što se tiče Kosova, samim tim što se raduješ ili ne raduješ našoj nesreći dovoljno govori o tvom odnosu prema Srbiji i srpskom narodu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top