Na koga pomislite ujutru,cim se probudite???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Peta W.:
nocas ne mogu da zaspim jer mislim na nekoga...
ijaooo..
sva sam se raspilavila... OoOoPs...
to je tako divno.. (((:

ja obichno ne mogu da zaspim zato shto sestra svu nocj ganja bube, i vrishti po sobi, il' zato shto zatvori sve mogucje prozore, pa se gushim, i vrucje mi je, il' me ishuta nogama...
ah.. jedva chekam da ode na more vecheras..
ooo snovii, dolaziiiim!!
 
*november rain*:
ja obichno ne mogu da zaspim zato shto sestra svu nocj ganja bube, i vrishti po sobi, il' zato shto zatvori sve mogucje prozore, pa se gushim, i vrucje mi je, il' me ishuta nogama...
ah.. jedva chekam da ode na more vecheras..
ooo snovii, dolaziiiim!!

e otprilike i ja imam takve probleme :D moja sestra je otisla nocas na more (oko 3h) pa mi nije dala da spavam dok ne ode...ali zato veceras nadoknadjujem :mrgreen:
 
Jutros me budi drug i kaže: ''E znaš pta ima novo?'' Reko ''Šta?'' ''Kuli (drug) umro''. JA reko Mrš, a on mrtav ozbiljan: ''Stvarno je umro sutra je sahrana'' Ja reko daj ne se*i'' On opet ozbiljan ''Majke mi prelazio prugu i zakači ga voz i on padne dole i struja ga udari''' Ja reko daj Nešo ne seri. ''Umro!'' Ja reko MRŠ bre on kao Ma zezam se. Na trenutak sam se skenjao brate nevera... Imam jako bolesne drugove...
 
blaaah.. gadno nixxx.. mene je tako startovala bakuta jednog mog ortaka.. Kaze baba: "Ti ides sa mojim Bracom u razred?", ja reko' da, kaze ona: "Umro Milos iz vaseg razreda, od SRCA!" Ja reko' : "Pomesali ste me sa nekim, juce sam ga video, dobro je on"

prekostura sam isao na sahranu.. :( decko je imao 12-13 god..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top