НА АРТ ТВ - КОНВЕНЦИЈА ДСС у току

Јесте, Србија је преживела усташе и нацисте, преживеће и вас мондијалисте. То да ће Србија преживети је свакоме јасно од кад је усвојен Устав.
Јасно је и вама, зато сте у очају бацали упаљаче.
 
Ovo kao slavlje zbog kupovine telekoma Srpske samo pokazuje koliko je stanje u drzavi jadno i materjalno a sto je jos gore i duhovno pa ovdasnji jadnici sada ekonomsku transakciju posmatraju kao najvece drzavne uspehe u zadnjih 20 godina ,mislim nisam siguran da je Norvezane boleo nesto **** sto su kupili Srpski mobtel ili prosecnog Sloveca ili Amera sto su njihove kompanje pokupovale pola Srbije nego to samo ovdasnji jajarski mentalitet od toga pravi toliku stvar ist ko sto se stoka raduje sto im Velja asvaltira puteve i sto vise nema kaldrme .Jos jedan idiot ovde rece kako ce se svi smrznuti od te vesti :shock: u PM, sam se sledio :roll:svakako je to dobra vest za nasu ekonomiju i treba svima da bude drago zbog toga ali ovo slavlje i trpanje politike u sve je stvarno tuzno i jadno.
 
eremita:
Је л' ова вест у питању:


Telekom Srbija kupio Telekom Srpske
Utorak, 5. decembar 2006. 10:30

Novi većinski vlasnik "Telekoma Srpske" je "Telekom Srbija" koji je kupio to preduzeće po ceni od 646 miliona evra. :lol: :lol: :lol:


eusa_clap.gif


Odlicna vest. Nastavlja se dalja saradnja i povezivanje RS i Srbije.
 
DellBoy-011:
Malo odlustasmo od teme, naši državni organi su, svojevremeno, bili za saveze sa belorusijom, irakom i sličnima. A sloba je, j jednom trenutku, obnarodovao i svoju ideju o savezu sa grčkom, doduše, to je rekao samo jednom:lol:

Е када ово рече не заборави да је још 1998 Савезна Влада одредила себи циљ улазак у ЕУ и то је било представљено и на Скупштини. Друго је питање зашто смо могли само да сарађујемо са тим условно речено небитним земљама, али ако се мало дубље ствари погледају и Западне земље се највише утркује ко ће да оствари што боље везе са Русијом, Кином и исламским свијетом. А да треба правити савезе и са Бјелорусијом, Русијом наравно да је корисно, и да ће нам помоћи у сваком смислу. Ко то не види онда је најобичнији полтрон испраног мозга.
 
ТНикола:
Е када ово рече не заборави да је још 1998 Савезна Влада одредила себи циљ улазак у ЕУ и то је било представљено и на Скупштини. Друго је питање зашто смо могли само да сарађујемо са тим условно речено небитним земљама, али ако се мало дубље ствари погледају и Западне земље се највише утркује ко ће да оствари што боље везе са Русијом, Кином и исламским свијетом. А да треба правити савезе и са Бјелорусијом, Русијом наравно да је корисно, и да ће нам помоћи у сваком смислу. Ко то не види онда је најобичнији полтрон испраног мозга.
Pa ja se ne slazem da su Rusija pa ni Belorusija nebitne zemlje ali mi smo cak i u skupstini proglasili pristupanje njihovom savezu al su njima zvonila jaja da nas prime :roll:
 
al bundy:
Ovo kao slavlje zbog kupovine telekoma Srpske samo pokazuje koliko je stanje u drzavi jadno i materjalno a sto je jos gore i duhovno pa ovdasnji jadnici sada ekonomsku transakciju posmatraju kao najvece drzavne uspehe u zadnjih 20 godina ,mislim nisam siguran da je Norvezane boleo nesto **** sto su kupili Srpski mobtel ili prosecnog Sloveca ili Amera sto su njihove kompanje pokupovale pola Srbije nego to samo ovdasnji jajarski mentalitet od toga pravi toliku stvar ist ko sto se stoka raduje sto im Velja asvaltira puteve i sto vise nema kaldrme .Jos jedan idiot ovde rece kako ce se svi smrznuti od te vesti :shock: u PM, sam se sledio :roll:svakako je to dobra vest za nasu ekonomiju i treba svima da bude drago zbog toga ali ovo slavlje i trpanje politike u sve je stvarno tuzno i jadno.


smrznuli su se od konvencije a ne od kupovine telekoma rs. od te onanije ne vidis vise sta pise. a sto se tice idiota, tata i mama ti idioti.... i pushi ga majmune.
 
marlon:
smrznuli su se od konvencije a ne od kupovine telekoma rs. od te onanije ne vidis vise sta pise. a sto se tice idiota, tata i mama ti idioti.... i pushi ga majmune.
a neka vazno je da si se ti prepoznao a to o smrzavanju zbog konvencije dokazuje da si se sa pravom i prepoznao.Od cega ima da se smrzavam na njinoj konveznciji? jedino je nelagodno sto su crnogorski udbaski isprdci poput Matije ,UBDA Radeta ,i Draganceta trafike i u prvim redovima al ipak navikli smo da nas jasu 60 godina pa se ni zbog njih ne smrzavam.
 
al bundy:
Ovo kao slavlje zbog kupovine telekoma Srpske samo pokazuje koliko je stanje u drzavi jadno i materjalno a sto je jos gore i duhovno pa ovdasnji jadnici sada ekonomsku transakciju posmatraju kao najvece drzavne uspehe u zadnjih 20 godina ,mislim nisam siguran da je Norvezane boleo nesto **** sto su kupili Srpski mobtel ili prosecnog Sloveca ili Amera sto su njihove kompanje pokupovale pola Srbije nego to samo ovdasnji jajarski mentalitet od toga pravi toliku stvar ist ko sto se stoka raduje sto im Velja asvaltira puteve i sto vise nema kaldrme .Jos jedan idiot ovde rece kako ce se svi smrznuti od te vesti :shock: u PM, sam se sledio :roll:svakako je to dobra vest za nasu ekonomiju i treba svima da bude drago zbog toga ali ovo slavlje i trpanje politike u sve je stvarno tuzno i jadno.


Па немој сад да се вадиш Албанди, мени рекоше да је ово твој портрет и да се зове: литл-идиот

 
urospo:
Sto se tice konvencije, dobro je sto se uglavnom pricalo o postignutim razultatima, nisu se pljuvale ostale stranke (Velja ih je malo indirektno potkacio).



moravac2.gif
moravac2.gif
moravac2.gif
moravac2.gif

Неће они ни водити негативну-пљувачку кампању или кампању која дели народ на "ову" и "ону" Србију - добро су почели, на нивоу...
 
Nije uopste stvar u voznji po blatu ili kaldrmi vec o tome koliko je narod bedan i koliko je izgubio standarde i kriterijume o zivotu pa se sada Velja hvali 'kako je asvaltirao puteve" aj da uzmemo na stranu to sto se hvali kao da ih asvaltira od tatkovog testamenta ali problem je sto se jedna stvar koja se mora u 21. veku podrazumevati i koja je tekovina19.veka se predstavlja kao neki epohalni uspeh mislim zamislimo sada u Austriji da pitaju ministra KAPITALNIH investicija sta je kapitalno napravio a on kaze 'asvaltirao sam puteve' mislim da bi odmah postao predmet sprdnje a o reizboru da ne govorim.Na zeleznici nam je prosecna brzina voza kao u viktorijanskoj Engleskoj a on se hvali svojim uspesima ,sutra moze neki ministar da dodje i da se hvali pa eto "imali ste struje i vode za mog mandata ja sam super" i narod bi reko "jes stvarno majku mu bas je neki sposoban covek" .
 
urospo:
Posle desetogodisnjeg propadanja puteva i ostale infrastrukture, normalno je da se sada potencira koliko je toga obnovljeno i popravljeno. Pored toga, zapoceta je i izgradnja auto-puteva, sto je sa svaku zemlju od izuzetne vaznosti, a kamoli za Srbiju. Dakle, poredenje sa Australijom je neprimereno, u najmanju ruku.
pa osim druge trake auto-puta do Novog Sada nije bas mnogo uradjeno trebalo bi se potpuno zavrsiti auto-put do Madjarske,Makedonske i Bugarske granice pa da se stvarno ima cime hvaliti al videcemo mozda Velja bde dobio jos jedan mandat pa zavrsi jedno mi smeta sto se putnicka zeleznica skoro i ne spominje osim onih sarenih sinobusa ni u famoznom NIPu je nema.:cry:
 
Kako javlja RTRS Premijer Dodik je danas u Beogradu.

- Premijeri Srbije Vojislav Koštunica i Republike Srpske Milorad Dodik održaće danas u Beogradu konferenciju za novinare o prihvatanju ponude "Telekoma Srbija" za kupovinu 65 odsto državnog kapitala u "Telekomu Srpske".

Na konferenciji za novinare, zakazanoj za 15.00 časova u Vladi Srbije, učestvovaće i generalni direktor "Telekoma Srbija" Draško Petrović, saopštila je Kancelarija Vlade Srbije za saradnju s medijima.

smil443d18ac58289.gif
 
crow:
"marshala tita, junachkoga sina..."
sve crveni do crvenog
i to ne zbog alkohola!
dogod oni pobedjuju, bicemo zadnji u evropi! 8)

Navedi jos jednog osim Stojkovica?
U DS-u crvendaci kolo vode, LDP stavlja na listu bivseg SPS crvendaca.
smil43c718000c2ee.gif



dogod oni pobedjuju, bicemo zadnji u evropi!

Tako ne kazu medjunarodne finansijske i ekonomske istitucije, naprotiv kazu lideri smo u regionu.
smil43c718000c2ee.gif
 

Back
Top