Muzika 80-tih

Meni je super u Klubu Zagubica kod Vuka ... tamo je svake subote ziva muzika rock bendovi ... koji sviraju uglavnom 80 .... ;) Katy , koja je to diskoteka ako nije tajna ...?
Setio sam se josh jednog pop-rock hita ... jes da su 90 al' jako lici na 80 ...hehe rec je o Four Non Blondes - What's up ... pa to je evergreen pesma ... pa nema ko je nije cuo ...
 
Antwon_the_swan:
Meni je super u Klubu Zagubica kod Vuka ... tamo je svake subote ziva muzika rock bendovi ... koji sviraju uglavnom 80 .... ;) Katy , koja je to diskoteka ako nije tajna ...?
Setio sam se josh jednog pop-rock hita ... jes da su 90 al' jako lici na 80 ...hehe rec je o Four Non Blondes - What's up ... pa to je evergreen pesma ... pa nema ko je nije cuo ...


Ne znam kako se zove ali imam broj telefona...negde je na zeznutom mestu....Blizu Zeleznicke stanice u Beogradu....
 
KISS
Motley Crue
*****
Alice Cooper
Def Leppard
Tesla
AC/DC
Warrant
White Lion
Whitesnake
Scorpions
Iron Maiden
Twisted Sister
Van Halen
Skid Row
Billy Idol
Bon Jovi
METALLICA
Guns N Roses.......................ne mogu vise,al tad se jedno znalo- Rock N Roll to je zakon.
 
Sta je ono na B92???Jeste li videli onu reklamu kao nesto omiljene 80'.....Jel zna neko o cemu se radi???
Sta god da je u pitanju, hvalim Boga sto je neko u Srbiji pogledao na muziku osamdesetih...
(Bio je i Michaelov Thriller medju onim plocama ;) )
 
Sta je ono na B92???Jeste li videli onu reklamu kao nesto omiljene 80'.....Jel zna neko o cemu se radi???
Sta god da je u pitanju, hvalim Boga sto je neko u Srbiji pogledao na muziku osamdesetih...
(Bio je i Michaelov Thriller medju onim plocama ;) )

To je valjda za radio B92...Napravis svoju listu pesama iz osamdesetih i posaljes...:D I ja sam primetila Majkla...:D
 
@giselle

i ja se slažem.
mogla bih izdvojiti bendove
Led Zeppelin
Radiohead
Muse
Queen
U2
RHCP
Pink Floyd.............i glupo mi pjesme da nabrajam...
oni su stvarali fenomenalnu muziku...i sve su pjesme bile na nivou

Ok, sta tebi bi da strpas sve ove bendove u '80-te??? MUSE? Oni su tada bili deca! Muse je nastao sredinom '90-tih! Radiohead? Pa pre su karakteristicni za devedesete! ????????????
 

Back
Top