Muž muzičar

Да, бре, гаће вам се свиђају, ич нисте приметиле онога на коме су...
 
Izvini :(
Evo i tebi, nemoj da se ljutiš.


61hwbuCZXCL._AC_SX679_.jpg


Samo :tajna: ovo nije "ta" tema , ovde je reč o muzičarima 😂
Nego im mi spašavamo brak , čitaj unazad pa će ti biti jasno zašto ovde vise ove slike
 
Izvini :(
Evo i tebi, nemoj da se ljutiš.


Pogledajte prilog 1544771

Samo :tajna: ovo nije "ta" tema , ovde je reč o muzičarima 😂
Nego im mi spašavamo brak , čitaj unazad pa će ti biti jasno zašto ovde vise ove slike
Ја гледам само сличке, о музичарима не знам ништа, сем кад ми певају на увце...
 
Treba imati stomak za muzičare.
Jedan tamburaški bend je svirao nekim drmošima pre tridesetak godina. U to vreme su dolazile Ruskinje da se bave najstarijim zanatom.
E pa ti drmoši su pozvali i Ruskinje koje su muzičarima pušili dok su svirali.
Sad zamisli da ti muž dođe sa posla i tako nešto ispriča...
 
Treba imati stomak za muzičare.
Jedan tamburaški bend je svirao nekim drmošima pre tridesetak godina. U to vreme su dolazile Ruskinje da se bave najstarijim zanatom.
E pa ti drmoši su pozvali i Ruskinje koje su muzičarima pušili dok su svirali.
Sad zamisli da ti muž dođe sa posla i tako nešto ispriča...
Meni je bitno da neka mom ne pusi, za ostale me zabole :lol:
Svaceg sam se ja naslusala i nagledala u mom poslu....skartovi moralni...ali hbg meni je bitno da mene neko ne krese na terenu :lol: , ne mogu i o ostalima da brinem, mogu sa da se zgrazavam sa strane

I da ti kazem, to sto pijana zena moze sebi da uradi to ni jedan muskarac ne moze. Kad se ponapijaju pa krenu se skidaju i kresu po wc-ima sa kime god stignu na sred svadbe, pa to je dno dna sta one sebi rade nesrecnice

Jedna od jacih scena, napila se ko letva mladozenjina sestra, pa se dohvatila sa bivsim deckom, koji je mladozenjin drug, u wcu da mu pusi. A dosla sa sadsnjim deckom. Pa je majka nahvata u wcu u sred posla, kad ju je uhvatila za kosu i izbacila iz wca deruci se "kurrvo nasla si na bratovoj svadbi da pravis srranje!" :rotf: pa kad je krenulo tepanje, to se ne zna ko koga bije :lol: sadasnji decko vs bivsi decko vs mladozenja vs majka :lol:
 
Najveći domet intelekta je muzičar, prosto ne možeš da odoliš, dok ne odrasteš i naučiš ko je šta i šta radi...Slično je i sa lopovima i sa ubicama, zanimljivi su....devojčicama, dok ne dobiju decu...posle su opterećenje jer su nedozreli....
 

Slične teme


Back
Top