МУСЛИМАНИ У ШВАЈЦАРСКОЈ: Захтевамо да се склони крст са заставе Швајцарске

Не лупетај глупости, у Швајцарској не постоји јевтина радна снага, минималац је 22 франака по часу, односно 4.000 франака месечно.

Da si mi ti ziv i zdarv.
100X PROVERENO.

Novajlije iz inostranstva rade isti posao za 2x manje pare od domorodaca.
Imas MASU ljudi koji rade i za 2000 franaka mesecno.
Prosecna plata je 4000.

- - - - - - - - - -

МУСЛИМАНИ У ШВАЈЦАРСКОЈ: Захтевамо да се склони крст са заставе Швајцарске
24.јануар 2016.
Муслимани у Швајцарској захтевају да се бели крст са заставе Швајцарске уклони. То је хришћански симбол и он „више не одговара муслиманској мултикултуралној Швајцарској“.
z:Dz:Dz:D






How about this?


............ :hahaha::hahaha::hahaha:
........................:hahaha1::hahaha1::hahaha1:


Муслиманска група која стоји иза овог идиотског захтева познатог као „Други“, почела је националну кампању у октобру и позвала све грађане да промене заставу Швајцарске као би она била „мање нападна“ за муслимане.

Захтев за мењање заставе Швајцарске примљен је са бесом и сасвим сигурно ће утицати на антиимигрантску политику.
Силвија Флуцкигер одборник конзервативне Швајцарске народне партије изјавила је да су захтеви неприхватљиви. „Потпуно је неприхватљиво. Ништа се неће мењати на нашој застави. Они ће тражити још више, следећи захтев је да мењамо устав.“
Маријана Биндер, портпарол десног центра хришћанских демократа рекла је: „Ово је управо оно што је недостајало, да морамо да мењамо заставу. Швајцарска застава је део швајцарског идентитета, управо зато што позива све који желе да буду укључени… чак и имигранте.“
Штефан Брупбакер, генерални секретар либералних слободних демократа је рекао: „Ово је потпуна бесмислица. Швајцарски крст је изузетно успешан и вредан глобални бренд. То је симбол успеха и квалитета. Ми ћемо њега задржати на застави, из љубави према Швајцарској.“

Извор: shoebat.com/ превео Илија Вуксановић

*********************
Е, овако Господ кажњава мајмуне КОЈИ СУ ЗАЈЕДНИЧКИМ СНАГАМА НАМА НАНОСИЛИ ЗЛО......

U Swajcraskoj, najvec imigrantska grupa su PORTUGALCI.
Cine oko 16% od ukupnog broja imigranata.
Onda idu nemci sa 15,5%, Italijani sa 15,2%, pa SRI LANCANI,Turci i Srbi sa oko 6-7% pa Albanci sa 3-4%.
MEDJUTIM.
Medju ovim Srbima VELIKI DEO su Albanci.
Albanci preko PRLJAVOG novca albanska mafije vladaju Swajcarskom i njenim bankarskim sistemom.
 
Све је то увод у сукоб муслимана и европљана. Муслиманима се дозвољава да раде шта хоће, а европљани не смеју да одговоре да их систем не би етикетирао као ,,фашисте". Тако се стварају тензије и сукоби. То ће, међутим, једном морати да пукне.

Сви ови дивни европљани што се буне против миграната су мало закаснили.

Када су им државе ишле у освајачке походе на земље одакле су муслимани и дошли због последица тих похода, нико се није бунио против својих влада.
А сада су се сетили да се буне пртив миграната.
А никако да се сете да њихова држава и даље наставља са походима, и помоћи џихадистима у Сирији и осталим земљама одакле ови долазе.
 
Imaju je pravo mijenjati kao što to pravo imaju svi građani Švicarske.
Postoji način i procedura.

Ne kada je reč o fundamentalnim stvarima poput grba, zastave, himne i slično. Doduše, teoretski bi mogli i to da naprave, proceduralnim putem kako ti kažeš, ali da bi procedura bila ispoštovana, muslimana bi moralo da bude barem polovina tamo (a svi sa državljanstvom)...
 
Švajcarci će skloniti krst sa zastave kad Muslimani uklone Muhameda iz Kurana, pošto je oženio šestogodišnju devojčicu, a sex sa detetom počeo upražnajvati kad je ona imala devet... a to ga po svim merilima stavlja u nepopularnu krivično gonjenu grupu ljubitelja male dece.

Eto, to je dobar primer. Ljudima smeta što se propovedanjem islama istovremeno veliča i čovek koji je oženio šestogodišnju devojčicu, pa imaju smisla zahtevi da muslimani, gde god živeli, iz Kurana izbace Muhameda kako ne bi vređali svoje komšije vaspitane u drugačijem duhu...
 
Ne treba zanemariti istorijsku činjencu, kako se evropa ponašala prema onima koje je smatrla za strance na evropskom kontinentu. Recimo kako su kulturni evropljani proganjali Jevreje, uzmimo period od španske inkvizicije do drugog svetskog rata. Plašim se da će muslimane u evropi zadesiti još gora sudbina nego jevreje u svom tom istorijskom periodu !!!
 
Poslednja izmena:
371210_Al-Baghdadi.jpg

I HAVE ADREAM!
minarett.jpg

hqdefault.jpg
 

Prilozi

  • 20060624issuecovUS400.jpg
    20060624issuecovUS400.jpg
    18,5 KB · Pregleda: 10
Poslednja izmena:
Netreba zanemariti istorijsku činjencu, kako se evropa ponašala prema onima koje je smatrla za strance na evropskom kontinentu. Recimo kako su kulturni evropljani proganjali Jevreje, uzmimo period od španske inkvizicije do drugog svetskog rata. Plašim se da će muslimane u evropi zadesiti još gora sudbinanego jevreje u svom tom istorijskom periodu !!!

Ne treba zaboraviti ni uspešno špansko proganjanje muslimana. Da nije bilo toga iKolumba bi obrezali.
I to sve bez PVO. :mrgreen:
 
Ne treba zaboraviti ni uspešno špansko proganjanje muslimana. Da nije bilo toga iKolumba bi obrezali.
I to sve bez PVO. :mrgreen:

Pa naravno da ne treba zaboraviti ni to. Verujem da će sve teže biti musliman u evropi. I da će oni koji su došli u evropu za slatkim evrom a i oni koji su tu odavno, osetiti gorak ukus eura....
 
Inace na temi o protestima u Nemackoj povodom onog divljanja muslisa na Novu godinu ima i post gde je neki Hodza pricao kako su devojke same krive jer se nisu dovoljno obukle i jer su imale parfem. Time su bile prakticno legalan plen silovatelja.

Pa nesto razmisljam, ako taj Hodza lici na Bin Ladena, ili jos bolje lici na tipicnog muslimanskog teroristu (posto oni i tako svi lice - brade, odeca i sl) da li to znaci da ja smem da ga spucam utokom u vugla, jer mi "puk'o zivac" kad sam video "teroristu"? Drugim recima, da li je on kriv sto lici na teroristu cime ja imam puno pravo da ga preventivno posaljem u dzenet, i da li zbog toga ON MORA DA se trudi da NE LICI na teroriste, kako ja ne bih pogubio nerve i spucao ga?

Bio sam fin pa sam ispustio deo o mirisima i njihov uticaj na moj nervni sistem, mislim da je i ovo dovoljno da ilustruje logiku koju, prakticno, promovisu muslimani.
 
Pa naravno da ne treba zaboraviti ni to. Verujem da će sve teže biti musliman u evropi. I da će oni koji su došli u evropu za slatkim evrom a i oni koji su tu odavno, osetiti gorak ukus eura....

Ali sve jedno, mislim da ce biti slatko biti musliman u Bosni , a gorko biti Srbin ...jer zapadna alijansa mora pokazati , koliko god eskaliraju sukobi , da ipak stite mudzose ,
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ali sve jedno, mislim da ce biti slatko biti musliman u Bosni , a gorko biti Srbin ...jer zapadna alijansa mora pokazati , koliko god eskaliraju sukobi , da ipak stite mudzose ,


Sto bi se reklo : krv muslimanskog zivlja po Istoku je na rukama muslimanskog u BiH , KiM ...!!!
 
Ali sve jedno, mislim da ce biti slatko biti musliman u Bosni , a gorko biti Srbin ...jer zapadna alijansa mora pokazati , koliko god eskaliraju sukobi , da ipak stite mudzose ,

Bosna nema perspektivu da osptane kao država. Nema nikakvu polugu moći da opstane kao takva, niti ekonomksu moć, vojnu, energetsku, bilo kakvu...

Onog momenta kda republika Srpska izadje iz federacije, Bosna je gotova, pošto se stvara klima o neprijateljskim muslimanima u Evropi situacija će se sigurno reflektovati i na Bosnu. A to će iskoristiti hrvati da što pre uzmu deo kolača u Bosni, na muslimanima će biti na koju će stranu da se opredele jer nemaju drugačiji izbor. Hrvatska se naoružava zbog bosne a ne zbog Srbije. Sa naoružanjem koje nabavlja hrvatska lako mogu da udju u Bosnu i zaposednu teritoriju, te sa svojim raketama, haubicama i helikopterima alko mogu da gadjaju bilo koju tačku u muslimanskom delu federacije i tako kontrolišu situaciju an terenu. Muslimani u Bosni nemaju sa čime da se bore. Tako da Bosna kao federacija nema perspektivu....
 
Da si mi ti ziv i zdarv.
100X PROVERENO.

Novajlije iz inostranstva rade isti posao za 2x manje pare od domorodaca.
Imas MASU ljudi koji rade i za 2000 franaka mesecno.
Prosecna plata je 4000.

- - - - - - - - - -



U Swajcraskoj, najvec imigrantska grupa su PORTUGALCI.
Cine oko 16% od ukupnog broja imigranata.
Onda idu nemci sa 15,5%, Italijani sa 15,2%, pa SRI LANCANI,Turci i Srbi sa oko 6-7% pa Albanci sa 3-4%.
MEDJUTIM.
Medju ovim Srbima VELIKI DEO su Albanci.
Albanci preko PRLJAVOG novca albanska mafije vladaju Swajcarskom i njenim bankarskim sistemom.

Prosek plata u Švajcarskoj po zanimanjima




Zaposleni u uslužnim delatnostima, a najpre u trgovini imaju mesečnu zaradu blizu 3000 evra. Profesori imaju platu nešto višu od 4800 evra, a administrativni radnici oko 5300 evra mesečno. Zaposleni u sektoru telekomunikacija ostvaraju mesečnu zaradu od oko 6200 evra mesečno, a u oblasti informacionih tehnologija oko 7500 evra. Pravnici imaju platu skoro 11 000 evra mesečno, a zaposleni u naftnoj i gasnoj industriji za oko 800 evra nižu.


Само ти проверавај...:)
 
Evo sam se nasekirala onoliko.

Dok kod nas teče med i mleko i raznorazna fukara laje do beskonačnosti jedini problem nam je šta se dešava u "susednoj" nam Švajcarskoj za koju me oduvek bolelo dupe.
Па шта си очекивала од комуно Вучићајлија овде на Форуму? :)

Сад замисли њихову реакцију кад буду Муслимани у Србији тражили да се промени грб и застава Срба... :)

Подржаће Муслимане. Види се ко је ко, крв није вода... :)
 
Poslednja izmena:
Зна се коме смета крст. Све то мунџосе треба окадити тамјаном и попрскати светом водицом.

Nisu te mudzosi oplemenili osiromasenim uranijumom , ni doneli epidemiju kancera u Srbiju . Vec ovi sto te zele u Uniju Progledajte ljudi , vec jednom
 

Back
Top