Musko - zenska prijateljstva?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ok je imati druga, ali najbolji drug(tu podrazumevam ono tipa- stalno ste zajedno, znate sve jedno o drugom, uvek je tu da vas saslusa itd) ne postoji, jer kad tad neko shvati da hoce vise od prijateljstva. bas mi je drugarica pre neki dan rekla kako se smuvala sa '' najboljim drugom'' .... pa vi recite.....
 
aNjuSkA-bg:
ok je imati druga, ali najbolji drug(tu podrazumevam ono tipa- stalno ste zajedno, znate sve jedno o drugom, uvek je tu da vas saslusa itd) ne postoji, jer kad tad neko shvati da hoce vise od prijateljstva. bas mi je drugarica pre neki dan rekla kako se smuvala sa '' najboljim drugom'' .... pa vi recite.....
pa recimo da se 2 godine nisam odvajala od njega,uvjek smo zajedno bili i uvjek je tu bio i ostao da me saslusa,i sve o meni zna.... so what? smuvacemo se.... pffff ne mlati...:roll:
 
aNjuSkA-bg:
ok je imati druga, ali najbolji drug(tu podrazumevam ono tipa- stalno ste zajedno, znate sve jedno o drugom, uvek je tu da vas saslusa itd) ne postoji, jer kad tad neko shvati da hoce vise od prijateljstva. bas mi je drugarica pre neki dan rekla kako se smuvala sa '' najboljim drugom'' .... pa vi recite.....

Evo- imam najboljeg druga i za njega mogu da kazem da mi je pravi prijatelj. Znam sve o njemu, on zna sve o meni, stalno sam sa njim, znamo se 10 godina a najbolji drugovi smo nekih 5 godina, uvek je tu kad mi treba...
Uprkos njegovoj lepoti i dobrim osobinama ja sam 100% sigurna da nikad necu biti sa njim. Uskoro treba da postanemo i kumovi, jer me je pitao da li bi mu bila kuma na krstenju, pa mislim da smo zbog toga oboje svesni da smo samo najbolji drugovi.
Ljudi mi neprekidno govore kako ne bi trebalo da ga krstim upravo zbog toga sto oni tvrde da cemo se mi smuvati, ali to su gluposti. Nije mi jasno zasto neki ljudi to ne mogu da shvate.
 
hm.... zeznuto pitanje... Imala sam dva tri naj druga u proslosti, i na kraju je ispalo da se svaki zapucao u mene. Ali sada imam jednog NAAAAAAAAJBOLJEG DRUGA, kog volim vise od SVEGA. I ZNAM da izmedju nas nikada nece biti nista vise od prijateljstva. Ne znam kako bih bez njega... tako da prvi put u zivotu verujem u m-z prijateljstva :)
 
Naravno da su mogucja...Ja imam najboljeg druga kome mogu da kazhem swee...Nikad me nije sramota nishta da ga pitam i znam da cje me uvek saslushati i posavetovati..Kod drugarica moze da se pojavi i neka ljubomora,a kod drugova ne...Ne znam,to je moje iskustvo,mozhda se neko ne slazhe sa mnom....Ja tvrdim da su mogucja

pOzZ :wink: :wink:
 
newerna_beba:
mozda bi se i losila da ti je blizi.... :lol: :lol: Slaba si na drugove... :lol:
uhhhh... cjuti...
nego... drug-bivshi-drug-bivshi-bivshidrug.... muva jednu devojq iz *nasheg* razreda... s kojom sam bila jaaaako dobra... i kojoj sam bukvalno plakala na ramenu zbog njega nekad davno... i tako...
josh sedam meseci u ovoj shkoli. josh samo sedam meseci. :cry:
damn it. sad cje exqrzija. :cry:
gde je najblizhi most???
 
gucci_novosadjanka:
Dakle, ko je rekao da musko-zenska prijateljstva postoje..........taj se mnooooooooooooooooooogo zjb. :confused:
To je moguce samo ukoliko je jedna strana gay............
A ovako........................ZABORAVITE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
giovaniI:
Nema musko zenskih prijateljstava,...to je uvjek sa nekim primjesama.
necju ni da kazhem svoje mishljenje o vama dvoma....mislim da nije pristojno da se tako izrazhavam na 4umu....:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top