Muško telo

1714117925129.png
 
meni je poza ekstra, mislim fotografija mi se sviđa, i kako je postavljeno lice
Лице му је постављено тако да други мушкарац може да му љуби врат. А руке су му иза леђа као знак да неће да пружа отпор.

Ово је рецимо боља поза. А и сам Френк изгледа боље од поменутих метросексуалаца.

Frank_Mir.png
 
Kakva devojčica Bekam, lik izgleda monstruozno, baš onako testosteronski oblikovan 1/1

Ma to što on izgleda dobro je jedna stvar, a to što žene muževnost vide kao frizuricu, bradicu i tetovirane rukave to je druga stvar.

Mislim, da žene mogu da prepoznaju pravu muževnost ne bi se masovno ložile na Riki Martine, Enrike Inglesijase i ostale gej osobe.
 
Ovaj ima balsamovane leševe na tavanu
A vidim da ti voliš kada jako telo i snažno, moćno ide u kombinaciji sa nevinim izrazom lica...

Ali da ti kažem, izgled često vara !

Ovaj nema leševe na tavanu, možda samo jednu ženu i zamisli možda samo i tuca jednu !
On se već dokazao... (radi mašta)
 
Лице му је постављено тако да други мушкарац може да му љуби врат. А руке су му иза леђа као знак да неће да пружа отпор.

Ово је рецимо боља поза. А и сам Френк изгледа боље од поменутих метросексуалаца.

Frank_Mir.png
MEni izgleda pomalo zbunjeno.. šta znam, nije moj tip.
 
A vidim da ti voliš kada jako telo i snažno, moćno ide u kombinaciji sa nevinim izrazom lica...

Ali da ti kažem, izgled često vara !

Ovaj nema leševe na tavanu, možda samo jednu ženu i zamisli možda samo i tuca jednu !
On se već dokazao... (radi mašta)

Tako je, volim veliko i jako telo, a pitomiju facu

Inače je u anketama i pokazano da to i jesu ženske preferencije, odnosno da žene kod muškog tela imaju preferenciju za masculinity, ali što se tiče lica, preferencija je zapravo za 'slight femininity'
Akcenat na 'slight'

To je sasvim logično kada se pogleda iz biološke perspektive, jer izrazito testosteronasto lice ukazuje na veći stepen agresije, a to nije pozitivna odlika za neke dugoročne muško-ženske aranžmane

No, ima i ko to voli, ne osuđujem (osuđujem)
 

Back
Top