MUŠKI ŠOVINIZAM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hehehe, sjajan si..:D..da ti ne bi bilo malo mnogo svih devet...:lol:

Da rečem nešto i u vezi sa ovim cicama sa bezopasnim katanama i ostalim opasnim borbenim sredstvima..pod ostalo svrstavam
samo te nežne, ženstvene poglede...:lol:
..hmm mada, slaba im je to zaštita, nemaju šanse protiv nabildovanih mišića...ženski pravi i ubitačni borbeni atributi su malo drugačiji..:mrgreen:

Žena nikada nije mnogo, samo ako ih znaš pravilno rasporediti :lol:

Ženski atributi koji su najopasniji nisu katane niti išta slično, ali ja te slike ne smem da postavim, prekršio bih najmanje jedno pravilo Krstarice (ako ne i više njih :mrgreen: )

Kao što neko jednom davno reče:"Najopasnija žena je na.a žena".

Baš lepo pogodi u suštinu stvari LBarbara, sada samo da to pokažeš :rotf: :rotf: :rotf:

Mislim slikovito to da prikažeš ;)
 
Šinko,
Ž.telo nije škodljivo, ma tri tela odjedared,
to za jednog junaka je niki problem,
nego um, Ž.um je problem.
Jedan muškarac jedva da može da nosi jedan Ž.um,
dok tri tela nisu ništa.
Lakše ti je da radiš i izdržavaš tri žene
nego da misliš o jednoj.

eto, pa ko kako je shvatio...
;)
 
I jedna žena je previše ako je naopaka i zla.:lol:
istjerajte-zlo-iz-zen-20996.jpg
 
Sve je to za pravog M.S., pa cak i djavolice.

Skinuo bi ja njoj te roščiće, repić, krilca i taj neprirodan kez.
Bio bi to primeran Andjelčić, pravo nevinasce.
;)
drugacije bi se osmehivala...

(ovo su nam podmetnuli kako izgleda jedan ŽŠ)
zar ne?
 
Sve je to za pravog M.S., pa cak i djavolice.

Skinuo bi ja njoj te roščiće, repić, krilca i taj neprirodan kez.
Bio bi to primeran Andjelčić, pravo nevinasce.
;)
drugacije bi se osmehivala...

(ovo su nam podmetnuli kako izgleda jedan ŽŠ)
zar ne?

:think:
To bi ti pošlo za rukom jedino ako ti ona to dozvoli tj. ako u tvojim očima primeti nešto
što drugi nemaju...
Ni na jedan drugi način taj poso skidanja roščića i ostalog, neće biti uspešan...:lol:

Uh, što volim što sam žena...:cool:
 
Žena nikada nije mnogo, samo ako ih znaš pravilno rasporediti :lol:

Ženski atributi koji su najopasniji nisu katane niti išta slično, ali ja te slike ne smem da postavim, prekršio bih najmanje jedno pravilo Krstarice (ako ne i više njih :mrgreen: )

Kao što neko jednom davno reče:"Najopasnija žena je na.a žena".

Baš lepo pogodi u suštinu stvari LBarbara, sada samo da to pokažeš :rotf: :rotf: :rotf:

Mislim slikovito to da prikažeš ;)

Khm...misliš Barb je naivna?..pa neće biti baš tako...:zper:

A i naivnost je jedno od opakih ženskih oružja..znaš li to...;)
 
Khm...misliš Barb je naivna?..pa neće biti baš tako...:zper:

A i naivnost je jedno od opakih ženskih oružja..znaš li to...;)

Naivna.....ne bih se složio ( iz razloga što nema slika :lol: )

Naivnost.........ne bih rekao da postoji naivna žena, pre bih rekao da je naivnost muška osobina, tačnije slaba tačka koju "naivne" žene znaju jako dobro da iskoriste :mrgreen:
 


Žena prodaje limunadu, a kažu da nema dovoljno poslovnih mogućnosti za žene.:roll:
:lol:
Evo predlig za smajlije, pošto mi sada fali smajli što se smeje, ali da je crn, da predstavlja crni humor, čisto da ne bude nesporazuma. :lol:

Tako se i u firmi smejemo, pošto nemamo grejanja već dva dana. Ja pomislila neki kvar je u pitanju, kad ono kažu 'toplo je napolju, ne treba grejanje'! :sad2:
 


Žena prodaje limunadu, a kažu da nema dovoljno poslovnih mogućnosti za žene.:roll:
:lol:
Evo predlig za smajlije, pošto mi sada fali smajli što se smeje, ali da je crn, da predstavlja crni humor, čisto da ne bude nesporazuma. :lol:

Tako se i u firmi smejemo, pošto nemamo grejanja već dva dana. Ja pomislila neki kvar je u pitanju, kad ono kažu 'toplo je napolju, ne treba grejanje'! :sad2:

Kakva ponižavajuća slika..gde ih samo nalaziš..:lol:
Ponižavajuća, gledano sa strane svih mogućih aspekata...pokušavam da nadjem bar jedan razlog
da opravdam ovu sliku...nema ga...:sad2:
 

Kakva ponižavajuća slika..gde ih samo nalaziš..:lol:
Ponižavajuća, gledano sa strane svih mogućih aspekata...pokušavam da nadjem bar jedan razlog
da opravdam ovu sliku...nema ga
...:sad2:

Kako nema razloga :eek:

Pa pogledaj oko njega i nje, nigde ni travke ni drveta, sve sami pesak a sunce prži odgore, a on jadan skoro umro od žeđi :sad2:
Vidiš da mu život spašava i ti još razlog tražiš......eeeeee....Barbara, Barbara...zar ga ti nebi spasila u istoj situaciji :think: :mrgreen: :lol:
 
Ja iskreno vise gotivim soviniste nego feminiskinje :)
Mislim, mi zene smo kao sve jednake sa muskarcima i to. A kad trebaju da se cepaju drva ili da se otpusi kanalizacija, e onda su muskarci ipak sposobniji za to...
Same smo sebi nametnule obavezu, na celu sa Klarom Zetnik. Da smo ostale domacice bile bi stub porodice i drustva, jer biti domacica i majka je najteza stvar na svetu, iako taj "posao" mnoge zene podcenjuju.
 
Biznis je biznis. Sve za pare.:D

Nego, ko je ponizeniji na ovoj slici, muskarac ili zena!?:think:

Žena..:)...

Kako nema razloga :eek:

Pa pogledaj oko njega i nje, nigde ni travke ni drveta, sve sami pesak a sunce prži odgore, a on jadan skoro umro od žeđi :sad2:
Vidiš da mu život spašava i ti još razlog tražiš......eeeeee....Barbara, Barbara...zar ga ti nebi spasila u istoj situaciji :think: :mrgreen: :lol:

Jok..:mrgreen:

...svaka slika
i njeno pikasovanje
daje se gradjanima
na znanje
topla misao
i draga volja
najvece je Čovjekovo
i m a nj e

Hmm..ima istine...;)
 
Ja iskreno vise gotivim soviniste nego feminiskinje :)
Mislim, mi zene smo kao sve jednake sa muskarcima i to. A kad trebaju da se cepaju drva ili da se otpusi kanalizacija, e onda su muskarci ipak sposobniji za to...
Same smo sebi nametnule obavezu, na celu sa Klarom Zetnik. Da smo ostale domacice bile bi stub porodice i drustva, jer biti domacica i majka je najteza stvar na svetu, iako taj "posao" mnoge zene podcenjuju.

Ne zaboravi..žene i jesu nekad to bile pa šta je bilo, šta se desilo?
Bile su ponižavane i gažene, spaljivane, maltretirane..bile su na margini, potrošna roba..
Ako je biti domaćica i majka najteža stvar na svetu, zašto smo došle u situaciju da budemo potčinjene a radile smo najteži posao na svetu?
Paradoks ili primena sile?
 
...stari filosofi su objasnjavali prapocetak a, riječ je o tome da se Svijet izmijeni. "
...ljutim se i žalostis me
Barb
pašcu o ledinu
kao oholi baobab
u pitanju su riječi
da se arehetip
izmijeni ili spriječi...

P.S.
- ili bi to samo želio , faraonn Tumnopoteh I
 
Ne zaboravi..žene i jesu nekad to bile pa šta je bilo, šta se desilo?
Bile su ponižavane i gažene, spaljivane, maltretirane..bile su na margini, potrošna roba..
Ako je biti domaćica i majka najteža stvar na svetu, zašto smo došle u situaciju da budemo potčinjene a radile smo najteži posao na svetu?
Paradoks ili primena sile?

Pa i dan danas su pojedine potchinjene i omalovazavane. Iz prostog razloga sto ne znaju da se postave. I dan danas ima takvih muskaraca i takvih zena, nista drasticno se nije promenilo. Ja znam moja baba je bila gazdarica i glava kuce, i milion drugih baba poznajem koje bukvalno "gazduju". I moja mama i strina... Mislim da je sve to po malo izobliceno...
 
Pa i dan danas su pojedine potchinjene i omalovazavane. Iz prostog razloga sto ne znaju da se postave. I dan danas ima takvih muskaraca i takvih zena, nista drasticno se nije promenilo. Ja znam moja baba je bila gazdarica i glava kuce, i milion drugih baba poznajem koje bukvalno "gazduju". I moja mama i strina... Mislim da je sve to po malo izobliceno...
I moja zena je gazdarica. :sad2:

(Ali zna se ko je gazda u kuci. :hahaha: )
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top