Muški bikovi?

  • Začetnik teme SKORPIJICA
  • Datum pokretanja
Bik za njega sam uvijek govorio da je dosadan spor intertan znak al nikada za Bika nisam rekao da je slabic neki ili mek znak.Bikovi su mnogo jak znak jel predstavljaju temelj osnovu neku slicno kao i Jarac a najbitnije sto Bik simbolise stabilnost i psihicki je mnogo stabilan i jak znak.Evo vam primjer Rafael Nadal koji ima Mjeseca u Biku mnogo je vise kontrolisao sebe na terenu nego bilo koji drugi igrac npr u tenisu.Bik je kontrola veoma jaka plus Bik je zemljana Venera koja simbolizuje prosperitet dobitke napredak samo u manjoj mjeri nego Jupiter.Jel ako gledate dobitke Venera su manji dobici al dobici znaci znak prosperiteta i Jupiter veliki dobici ogromni cak nekada i otimacina teska.Tako da je to veoma jak znak al ja npr Bikove sada ne idealizujem rekao sam i da su takodje i dosadan znak jasan za tumacenje predvidljiv al oni u svojoj namjeri jaki i idu do kraja da urade nesto osobina koju nezreli Lav i Ovan nemaju oni su epizodisti da oduseve na par epizoda i nestanu.Morate da razlikujete ono sto je namjetljiva licnost puna energije i zabavna i sto je jak znak koji ima djelo neko iza sebe legat neki koji ostavlja iza sebe ili neku veliku pobjedu itd.
 
Super,..taman
Bik za njega sam uvijek govorio da je dosadan spor intertan znak al nikada za Bika nisam rekao da je slabic neki ili mek znak.Bikovi su mnogo jak znak jel predstavljaju temelj osnovu neku slicno kao i Jarac a najbitnije sto Bik simbolise stabilnost i psihicki je mnogo stabilan i jak znak.Evo vam primjer Rafael Nadal koji ima Mjeseca u Biku mnogo je vise kontrolisao sebe na terenu nego bilo koji drugi igrac npr u tenisu.Bik je kontrola veoma jaka plus Bik je zemljana Venera koja simbolizuje prosperitet dobitke napredak samo u manjoj mjeri nego Jupiter.Jel ako gledate dobitke Venera su manji dobici al dobici znaci znak prosperiteta i Jupiter veliki dobici ogromni cak nekada i otimacina teska.Tako da je to veoma jak znak al ja npr Bikove sada ne idealizujem rekao sam i da su takodje i dosadan znak jasan za tumacenje predvidljiv al oni u svojoj namjeri jaki i idu do kraja da urade nesto osobina koju nezreli Lav i Ovan nemaju oni su epizodisti da oduseve na par epizoda i nestanu.Morate da razlikujete ono sto je namjetljiva licnost puna energije i zabavna i sto je jak znak koji ima djelo neko iza sebe legat neki koji ostavlja iza sebe ili neku veliku pobjedu itd.
Moj burazer ima mesec u Biku ,tačno je da su jako stabilne osobe.
 
Lako je izaci sada na kameru glupirati se i dobiti aplauze masa i skandiranja to je popularnost.Velicina se gleda djelom nekim koji imate,pobjedom nekom i na kraju spremnoscu da sporevedete neki projekat do kraja koji ste zapoceli pa makar ga radili i cijeli zivot al da zavrsite.Velika pobjeda za jednu osobu je ako zavrsi npr fakultet a studirala je 10 godina il 15 al ga je zavrsila iako nije bila osoba najbolja u tome pokazala je snagu jel je privela kraju jedno dugo putovanje i pokazala zrelost itd itd itd itd
 
Super,..taman

Moj burazer ima mesec u Biku ,tačno je da su jako stabilne osobe.
Pa moraju biti kada Bik to simbolizuje mirno polje odnosno stabilnost za razliku od Bika,Skorpija je taj znak znak koji ce predstaviti nestabilnost oscilacije uspone i padove nemire u zivotu Venera je mir i logicno da ce znacima Venere biti suprotni znaci koji su Marsovski znaci Ovan i Skorpija a ovamo imas Venerine klince Vagu i Bika
 
Kada ce svakoj zemlji najvise svanuti kada Saturn udje u znak Bika posebno sto je prije toga bio u znaku Ovna.Kada Saturn udje u Bika i poljoprivreda cveta generalno ekonomija.Jel prije toga je npr sve bilo razoreno dok je Saturn bio u Ovnu
 
Uvijek je za osobu najbolje da pocne neki posao veliki koji ce joj sudbinski biti uspjesan da ga niko i nista nece moci slomiti kada se Saturn nalazi u Suncevom znaku osobe.Npr ako je sada Saturn u znaku Vodolije znaci ovo je sudbinski period za sve Vodolije da zapocnu sada nesto veliko u zivotu sto ce im trajati dugol al takodje ovo moze znaciti i pad svih onih Vodolija koje su velike u nekom poslu ono sampioni a zapocele su taj posao od 1990 e godine do 1993 e godina kada je Saturn bio u Vodoliji
 
Jel kada vam Sunce podrzi Saturn to je vjecni uspjeh koji moze biti ugrozen na svakih 30 godina dok Saturn ne uhvati krug veliki i ne vrati se u vas znak.Sudbina vas jedino tu lomi ne ljudi i okolnosti nikako kakavi god bili to je velika protekcija
 
Najbolji primjer astroloski toga pravila vam je Milo Djukanovic koji je sudbinski bio predodredjen da bude politicki vodja.On je rodjen 1962 godine kada je Saturn bio u znaku Vodolije i njegovo Sunce je u Vodoliji.Dosao je na vlast u periodu izmedju 1990 i 1993 kada je Saturn boravio u znaku Vodolije znaci uspon.I sada je period izmedju 2020 i 2023 kada je Saturn ponovo u Vodoliji nakon 30 godina i to je sada period politickog pada njegovog.Saturn koji je podzavao njegovo Sunce je idealan primjer nekoga ko dugo traje na sceni ko je skoro pa vjecan
 
Najveci i najbrzi pad ce imati osoba koja ima Sunce i Mars u jednom znaku pogotovo ako je neki posao zapocela u periodu kada je Sunce te osobe bilo u istom znaku kao i Mars to daje brzi uspon jos brzi pad.Mars brza planeta logicno
 
Vodolija je najerverzniji znak natala nikako Skorpija to je jos jedan mit i zabluda koji mnogi astrolozi govore.Kao prvo Vodolija je u svojoj sustini drugo lice Saturna.Saturn ima 2 lica prvo je ono koje se gleda u ogranicenju nekoj tradiciji obicajima postovanju zakona trpljenu cutanju itd.E sada ima i ono drugo lice Saturna a to je Vodolija koja u sebi nosi i Uran takodje.Vodolija je sve kontra prirodi vlasti i zakonima koji vladaju ovom planetom u prirodnom nekom stanju.Vodoliju i njenu kucu obicno gledaju kroz prijateljstva sto je povrsno gledanje.Vodolija i njena kuca simbolisu svaki vid anarhije i slobode gdje se ljudi ponsaju kao najvece svinje gdje nema nikakvog autoriteteta.Anarhija je Vodolija al takodje i Ateizam je Vodolija.Vodolija su i sve pojave u drustvu tipa gejevi lezbjeke trasgender prica i sve organzacije nvo koje ih podzavaju i zalazu se za njih.Vodolija je uvijek provociranje morala i prirode.Vodolija ce dati zelju kod nekih osoba da imaju odnose sa zivotinjama sve sto je novo i neprirodno fascinira Vodolije.I sve to moze da se podvede pod urbano i moderno itd.
 
Vodolija nije znak slobode vise je znak anarhije apsolutne slobode koje po prirodi ne moze biti prava sloboda jel uvijek vremenom ide u bolest.Strelac je pravi znak slobode jel ima moralna ogranicenja.Najbolje shvatiti tu razliku je u odnosu Venere u Strelcu i Venere u Vodoliji.Strelac ce Veneri dati slobodu dace joj potrebu za promjenom djelimicno kao i Vodoliji al Strelac ce dati toj Veneri da igra fer plej i posteno jel Strelac jeste moderan i slobodan al nije prljav i izopacen dok Vodolija jeste.Vodolija ce ici u svojoj anarhiji do granica neukusa da ce htjeti sve da proba i ono sto niko nikada nije.Strelac ce probati ono sto mu je u skladu sa moralnim ogranicenjima nece sigurno ici na to da opsti sa zivotinjama ima neku mjeru.Sami Moral je Jupiter.Venera u Strelcu je slobodna al zdrava Venera.Slobodu ce dati i Venera u Vodoliji al bolesnu slobodu
 
Poslednja izmena:
Svedjani su npr Vodolije zemlja maksimalne slobodne al bolesne slobode gdje bukvalno djeca roditelje zovu roditelj broj 1 i roditelj broj 2.Zemlja koja je prva npr dozvolila istopolne brakove je Novi Zeland Vodolija.U svemu sto je neprirodno po nekim tradicionalim shvatanjima Vodolija prednjaci
 
Bik za njega sam uvijek govorio da je dosadan spor intertan znak al nikada za Bika nisam rekao da je slabic neki ili mek znak.Bikovi su mnogo jak znak jel predstavljaju temelj osnovu neku slicno kao i Jarac a najbitnije sto Bik simbolise stabilnost i psihicki je mnogo stabilan i jak znak.Evo vam primjer Rafael Nadal koji ima Mjeseca u Biku mnogo je vise kontrolisao sebe na terenu nego bilo koji drugi igrac npr u tenisu.Bik je kontrola veoma jaka plus Bik je zemljana Venera koja simbolizuje prosperitet dobitke napredak samo u manjoj mjeri nego Jupiter.Jel ako gledate dobitke Venera su manji dobici al dobici znaci znak prosperiteta i Jupiter veliki dobici ogromni cak nekada i otimacina teska.Tako da je to veoma jak znak al ja npr Bikove sada ne idealizujem rekao sam i da su takodje i dosadan znak jasan za tumacenje predvidljiv al oni u svojoj namjeri jaki i idu do kraja da urade nesto osobina koju nezreli Lav i Ovan nemaju oni su epizodisti da oduseve na par epizoda i nestanu.Morate da razlikujete ono sto je namjetljiva licnost puna energije i zabavna i sto je jak znak koji ima djelo neko iza sebe legat neki koji ostavlja iza sebe ili neku veliku pobjedu itd.
Dobro jeste, moram priznati da jesi oko nekih stvari u pravu. Na primer ovo što se tiče bika, znam imaju tu neku crtu da znaju biti dosadni, ćutljivi, inertni, statični, nekako u svom svetu. A što se tiče da su psihološki jaki tu si takođe u pravu, jer pročitao sam da je bik možda i najsmireniji znak zodijaka, kao što ti kažeš umeju zadržati kontrolu i kad je najteže. Tamo gde bi neki paničili, bik bi uspeo da ostane smiren, to je neka vrlina i dobra stvar kod bika.
Takođe sam čitao u vezi suprotnih znakova, baš me je i zanimalo razlika između bika i škorpije, jer su to dva suprotna znaka. Na primer škorpija je navikla da stalno bude na nekoj ivici i odgovara im kad se dešavaju neke nepredvidive situacije to jest kad je uvek neka akcija u pitanju, a bik sa druge strane je navikao i teži ka tome da uvek bude mir i spokojstvo, jer ne vole promene. A škorpiji je sa druge strane dosadno kad je stalno mir i tišina. To su neke glavne razlike. Tako je i kod drugih suprotnih znakova, o tome si već i pisao.
 
Vodolija nije znak slobode vise je znak anarhije apsolutne slobode koje po prirodi ne moze biti prava sloboda jel uvijek vremenom ide u bolest.Strelac je pravi znak slobode jel ima moralna ogranicenja.Najbolje shvatiti tu razliku je u odnosu Venere u Strelcu i Venere u Vodoliji.Strelac ce Veneri dati slobodu dace joj potrebu za promjenom djelimicno kao i Vodoliji al Strelac ce dati toj Veneri da igra fer plej i posteno jel Strelac jeste moderan i slobodan al nije prljav i izopacen dok Vodolija jeste.Vodolija ce ici u svojoj anarhiji do granica neukusa da ce htjeti sve da proba i ono sto niko nikada nije.Strelac ce probati ono sto mu je u skladu sa moralnim ogranicenjima nece sigurno ici na to da opsti sa zivotinjama ima neku mjeru.Sami Moral je Jupiter.Venera u Strelcu je slobodna al zdrava Venera.Slobodu ce dati i Venera u Vodoliji al bolesnu slobodu
Vodolije su valjda revolucionari. Vodolija simbolizuje demonstracije, burne događaje, menjanje vlasti i tako dalje. Ukratko buntovnici su.
 
Dobro jeste, moram priznati da jesi oko nekih stvari u pravu. Na primer ovo što se tiče bika, znam imaju tu neku crtu da znaju biti dosadni, ćutljivi, inertni, statični, nekako u svom svetu. A što se tiče da su psihološki jaki tu si takođe u pravu, jer pročitao sam da je bik možda i najsmireniji znak zodijaka, kao što ti kažeš umeju zadržati kontrolu i kad je najteže. Tamo gde bi neki paničili, bik bi uspeo da ostane smiren, to je neka vrlina i dobra stvar kod bika.
Takođe sam čitao u vezi suprotnih znakova, baš me je i zanimalo razlika između bika i škorpije, jer su to dva suprotna znaka. Na primer škorpija je navikla da stalno bude na nekoj ivici i odgovara im kad se dešavaju neke nepredvidive situacije to jest kad je uvek neka akcija u pitanju, a bik sa druge strane je navikao i teži ka tome da uvek bude mir i spokojstvo, jer ne vole promene. A škorpiji je sa druge strane dosadno kad je stalno mir i tišina. To su neke glavne razlike. Tako je i kod drugih suprotnih znakova, o tome si već i pisao.
Tako je zato su i suprotni znaci jel se nadopunjuju
 
Vodolije su valjda revolucionari. Vodolija simbolizuje demonstracije, burne događaje, menjanje vlasti i tako dalje. Ukratko buntovnici su.
Jesu al ne treba idealizovati nijedan znak.Ja Strelca isticem npr kao jak znak il Jarca al ima to i svoje lose strane oba znaka npr Strelac cesto u zivotu luta bespotrebno mnogo rizikuju udara glavom o zid itd itd ima najvise srece pa se izvuce.Nije sada svaki Strelac jak jel svaki znak ima nizi i visi tip ako je visi tip Strelca onda je to nepobjediva osoba.Al npr Strelac je i Kristijan Golubovic imao srecu nevidjenu da ostane ziv i prezivi 90 e godine.Znaci nije svaki Strelac dobrica taj idealni opet uticu i drugi faktori i cijela natalna karta necija.Al nacelno Strelac se zna sta je dobro sreca.Ono sto Strelca dominira bio ovakav ili onakav je aspolutizam i neumjerenost u svemu.Strelac sve sto radi vjeruje da je to dobro sto radi za neki veci ideal pa makar se ponasao kao najgora svinja on ce to da opravda iz samo njemu znaninh razloga i vjerovanja.Jel Strelac sve radi iz vjere neke i nema mjeru e sada problem je ako su uvjerenja i vjerovanja koja ima Strelac losa a ne dobra onda dobijas likove tipa Franko Staljin itd oni su bili ubijejdjeni da rade dobro i jesu li imali mjeru pa nisu.Jesu li imali srece licne pa jesu
 
Strelac nije opterecen npr svojom licnoscu ili time kako izleda u ogledalu ili jeli sredjen kao glumac dok npr Lav gleda te stvari.Ovan npr njega vode momenti i nagoni slicno kao Skorpiju tako da kod njega nema zadnje namjere a to sampouzdanje koje ima prirodno je i to je ok tako i treba da bude to je dnevni Mars.Kod Strelca je fora sto Strelac nema ego nema sada neku svjest o svojoj licnosti,Strelac primarno je opeteren nekim idealom ili vjerovanjem za koji se bori citav zivot i zbog je njega je spreman svasta da uradi na sve je spreman da ide do kraja.Sada koje ce metode da koristi da ostvari svoja uvjerenja to zavisi i od porodice u kojoj je rastao od nacina vaspitanja itd.Koristio dobre ili lose uzasne metode kao npr Franko on ce uvijek ici do kraja.Kod Lava je fora sto on sve podredjuje svojoj licnosti svom egu ali sve zivo njemu je ideja sporedna ili neko vjerovanje.Lav vjeruje u samog sebe slika narcisa i on kada zadovolji svoj ego on moze danima da spava kao Lav u dzungli da bude lijen mamuran neaktivan znaci ne ide do kraja.Samo mu je bitno da ga vole dive mu se itd inace veoma je darezljiv znak i daje more ako mu niko ne vrijedja ponos.Lav nije znak vjere pa ni Ovan dok Strelac jeste logicno Jupiter.Ipak Ovan i Lav nisu intelekutalni znaci sto ne znaci da neko ko je rodjen u znaku Lava ili Ovna je sada neki glup lik al primarno im to nije odlika
 
Poslednja izmena:
Strelac nije opterecen npr svojom licnoscu ili time kako izleda u ogledalu ili jeli sredjen kao glumac dok npr Lav gleda te stvari.Ovan npr njega vode momenti i nagoni slicno kao Skorpiju tako da kod njega nema zadnje namjere a to sampouzdanje koje ima prirodno je i to je ok tako i treba da bude to je dnevni Mars.Kod Strelca je fora sto Strelac nema ego nema sada neku svjest o svojoj licnosti,Strelac primarno je opeteren nekim idealom ili vjerovanjem za koji se bori citav zivot i zbog je njega je spreman svasta da uradi na sve je spreman da ide do kraja.Sada koje ce metode da koristi da ostvari svoja uvjerenja to zavisi i od porodice u kojoj je rastao od nacina vaspitanja itd.Koristio dobre ili lose uzasne metode kao npr Franko on ce uvijek ici do kraja.Kod Lava je fora sto on sve podredjuje svojoj licnosti svom egu ali sve zivo njemu je ideja sporedna ili neko vjerovanje.Lav vjeruje u samog sebe slika narcisa i on kada zadovolji svoj ego on moze danima da spava kao Lav u dzungli da bude lijen mamuran neaktivan znaci ne ide do kraja.Samo mu je bitno da ga vole dive mu se itd inace veoma je darezljiv znak i daje more ako mu niko ne vrijedja ponos.Lav nije znak vjere pa ni Ovan dok Strelac jeste logicno Jupiter.Ipak Ovan i Lav nisu intelekutalni znaci sto ne znaci da neko ko je rodjen u znaku Lava ili Ovna je sada neki glup lik al primarno im to nije odlika
Možeš li mi reći nešto o podznaku Device? Kakva je to osoba i koje su joj vrline i mane?
 

Back
Top