Muške face

my extratrip je da zamisljam ljude oko sebe u extaznom facijalnom grchu... scary somethimes.... mostly damn funny :D

ma samo ona napupela faca od vishka krvi je dovoljna za smesak ;)
 
Mislim da se ljudi ne trebaju opterecivati sa pitanjem "kakve face pravim" jer onda nece biti skroz opusteni... Kakve ima veze kakve koja face pravi...bas me briga... A zvukove...pa sve dok ne probude 3-eg komsiju koji ima pusku je ok. :lol:
 
d1:
my extratrip je da zamisljam ljude oko sebe u extaznom facijalnom grchu... scary somethimes.... mostly damn funny :D

ma samo ona napupela faca od vishka krvi je dovoljna za smesak ;)
To je odlicna terapija za opustanje ili oslobadjanje od stresa... Npr. polazes ispit, pa opustanja radi, zamislis profesora u 'extaznom facijalnom grchu'.. Ili nadrndanog sefa, ili mrgudnog pandura...:)
 
joj meni su njegove face extra....slatko mi je to...

a ja, a ***** li ga, nekad mi je bilo blam, pa nije bilo teorije da mi vidi lice do svrsavam (smejte se, al cak sam i jastuk navlacila na lice pod izgovorom da me strah da me neko ne cuje).
sada mi je sve jedno....gledam ga pravo u oci, i ne razmisljam kakva mi je faca...

sto se tice zvukova, nema tu pravila. nekad samo tiho uzdisem i stenjem (retko doduse), nekad moram da budem tiha (to kad neko spava u sobi pored nas, sto je takodje retko), nekad se cujem al nista pretarano (sto je najcesce) a nekad vristim ko da me kolju.....:lol: :lol: :lol:
 
JOVANA77:
joj meni su njegove face extra....slatko mi je to...

a ja, a ***** li ga, nekad mi je bilo blam, pa nije bilo teorije da mi vidi lice do svrsavam (smejte se, al cak sam i jastuk navlacila na lice pod izgovorom da me strah da me neko ne cuje).
sada mi je sve jedno....gledam ga pravo u oci, i ne razmisljam kakva mi je faca...

sto se tice zvukova, nema tu pravila. nekad samo tiho uzdisem i stenjem (retko doduse), nekad moram da budem tiha (to kad neko spava u sobi pored nas, sto je takodje retko), nekad se cujem al nista pretarano (sto je najcesce) a nekad vristim ko da me kolju.....:lol: :lol: :lol:
Da,da, to je život. Ja neki put i neznam da li se čujem, prosto se ne konstatujem, kao da nisam tu, da nije partnerke koja mi saopšti šta sam radio, nebih ni znao.
 
volim taj izgled njegovog lica... volim kad me gleda u oci i kad mu vidim u ocima da se gubi... volim kad vidim one sitne kapi znoja na njegovom licu... volim kad su nam misli prazne, kad se oseca vakum u glavi a u zraku samo zvuci uzitka i miris po nama...
 
blondi:
volim taj izgled njegovog lica... volim kad me gleda u oci i kad mu vidim u ocima da se gubi... volim kad vidim one sitne kapi znoja na njegovom licu... volim kad su nam misli prazne, kad se oseca vakum u glavi a u zraku samo zvuci uzitka i miris po nama...
jAO BRE, ŠTO NISI NEKI OFTAMOLOG....................................................................
 
blondi:
volim taj izgled njegovog lica... volim kad me gleda u oci i kad mu vidim u ocima da se gubi... volim kad vidim one sitne kapi znoja na njegovom licu... volim kad su nam misli prazne, kad se oseca vakum u glavi a u zraku samo zvuci uzitka i miris po nama...

Gotovo......počinjem da te volim.....8)
 

Back
Top