muskarci=zene ....hahhaha

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa čekaj ko je njemu kriv za njegovu glupost??Niko...Ja sam videla momke sponzoruše, traže pare od devojke, stalno nešto dramče itd....I to da li ga je sramota zavisi od osobe, ne od pola...Znači ti hoćeš da kažeš da ni jednu devojku nije sramota da traži pare od dečka??E to je već šovinizam i generalizacija....

Ovde si veoma kontradiktorna. Izvini, ali tako je. Uostalom necu ja da branim muski rod jer je istina da je vise od pola nas moroni svinje itd...

Ali zene nisu ni malo bolje :bye:
 
devojka nece direktno da ti trazi lovu nego postepeno....nego mehanicki da te zatucava....hehe cekaj bre malo....ti tu meni opravdavas kad je devojka sponzorusa sto moze da se zakljuci cim se mi postavila takvo pitanje a ovamo govoris da su i momci i samo momci sponzoruse....mislim ja vise sa tobom nemam sta da pricam....i ne znam ko generalizuje po postovima....ti ili ja...??:dontunderstand::thumbdown::roll:

Ne ja nisam rekla da su samo momci sponzoruše nego vi kažete da su samo devojke pa da vas razuverim....Pa da, ali kako neko ko ima 100 godina ili je užasno ružan, glup ili mu nešto već fali može da tripuje da ga voli najlepša devojka u gradu....Ae sada da kažemo da ljudi nisu u vezi najviše po fizičkom izgledu, inteligenciji itd. itd.Ae da se lažemo....
 
Ovde si veoma kontradiktorna. Izvini, ali tako je. Uostalom necu ja da branim muski rod jer je istina da je vise od pola nas moroni svinje itd...

Ali zene nisu ni malo bolje :bye:

ja zaista ne znam znaci toliko ono gleda na svaku gresku i svako sranje od muskog pola a pritom gleda da su zene najugrozenije....priznajem ja *** mi i jesmo svinje i umemo da budemo....ali iz svakog posta njenog za ovakve teme nijednom nisam video da je rekla ili spomenula kakve mogu u stvari zene da budu....kao da se ne osvrne oko sebe....
 
ja zaista ne znam znaci toliko ono gleda na svaku gresku i svako sranje od muskog pola a pritom gleda da su zene najugrozenije....priznajem ja *** mi i jesmo svinje i umemo da budemo....ali iz svakog posta njenog za ovakve teme nijednom nisam video da je rekla ili spomenula kakve mogu u stvari zene da budu....kao da se ne osvrne oko sebe....

Pa ja koliko sam skontao kad se sastanu Tatin sin i jeftina Sponzorusa to je sasvim dobra kombinacija jer je ona iskoristila njega a on nju. Te su obadvoje u koristi i onda se zaljube jedno u drugo :super::super::super:

Tu nema nista lose. To je cak dobro za drustvo. Narocito se preporucuje gledanje pinka, pogotovu grand show :bye:
 
ja sam rekao da nisam sreo muskraca sponzorusu....mozda jesam par primera ali ne secam se i rekao sam da mozda gresim(jer mozda i jeste tako sta znam mozda si u pravu) u nekim postovima....ajde sad 100 god...ne preteruj....a ovo za ruzan i glup....kako to ja tebi da objasnim...evo ti primera....recimo....bio sam sa ortakom na sajam automobila i sad ide neka cica znaci odlicna riba zines kad je vidis ide sa nekim derpeom(ali stvarno lici na njega da se razumemo) a ima na sebi skupe stvari....jednostavno takvim devojkama(ne svima naravno po 100 put ponavljam)odgovara da jednostavno na neku laku zvaku zaebe muskarca i da uzima kintu dok ovaj uziva sa njom u smislu ja idem sa najjacom ribom....najveci problem naseg nerazumevanja je hehe to sto ja znam vise losiju stranu zena nego muskaraca a ti obrnuto....zato se i preplicemo....
 
Pa ja koliko sam skontao kad se sastanu Tatin sin i jeftina Sponzorusa to je sasvim dobra kombinacija jer je ona iskoristila njega a on nju. Te su obadvoje u koristi i onda se zaljube jedno u drugo :super::super::super:

Tu nema nista lose. To je cak dobro za drustvo. Narocito se preporucuje gledanje pinka, pogotovu grand show :bye:

hehehe a zamisli i jos ono cale i sin se makljaju ko ce nju....kakva bi to bila sprdnja.....
 
ja sam rekao da nisam sreo muskraca sponzorusu....mozda jesam par primera ali ne secam se i rekao sam da mozda gresim(jer mozda i jeste tako sta znam mozda si u pravu) u nekim postovima....ajde sad 100 god...ne preteruj....a ovo za ruzan i glup....kako to ja tebi da objasnim...evo ti primera....recimo....bio sam sa ortakom na sajam automobila i sad ide neka cica znaci odlicna riba zines kad je vidis ide sa nekim derpeom(ali stvarno lici na njega da se razumemo) a ima na sebi skupe stvari....jednostavno takvim devojkama(ne svima naravno po 100 put ponavljam)odgovara da jednostavno na neku laku zvaku zaebe muskarca i da uzima kintu dok ovaj uziva sa njom u smislu ja idem sa najjacom ribom....najveci problem naseg nerazumevanja je hehe to sto ja znam vise losiju stranu zena nego muskaraca a ti obrnuto....zato se i preplicemo....

Pa gledaj on je sam kriv za to....ili je abnormalno glup...Valjda je svestan da ne može imati takvu devojku ako nije lovator....To ti dođe neka vrsta obostrane koristi.On je ,,baja", a ona dobija pare...Prava simbioza....Mislim da mi ni ne trebamo to da komentarišemo jer su to dva svesna bića koja rade šta žele....i to je njihov život...Poprilično smo se udaljili od teme....
 
Mene je juce drugarica par puta udarila pesnicom ali mi je izbila paru. I tad sam joj obecao da ce biti prva devojka koju cu morati da onesposobim ako me jos jednom udari. Danas me slucajno udari i odmah pocela da se umiljava i ljubi me :D jedva sam je oterao...

Nikad nisam udario devojku, izbegavam uopste ikoga da tucem posto sam komsiju zakacio pre par godina i od tad se ne zezam jer ne zelim nikoga da povredim...
 
E zenske majke mi lazete
Juche smo igrali utakmicu protiv nekih "devojchica"(sve neke ogromne) da vidite kako se te zivotinje vuku za dres , a josh kad treba ispod kosha da se skochi sve se guraju pa mi se dere trener , a njima netje nishta da sude ,ubile me (ja sam centar pa me svi krljaju ipod kosha)
 
Hm, vidis kad sam ja igrala kosarku sa decacima, kako ih zakacim oni kukaju i zale se, a koje sam ja batine trpela i ni rec da kazem. Pa mene sramota da kukam. Eto zasto trener nista ne svira, jer vi mnogo folirate. Bar je kod mene takva situacija. A ja sam niska i za devojcice, kamoli za decake.

Ja sam igrala pleja i secam se jednog debelog, za dve glave viseg kako me je ubijao i stalno se bunio sto se svira faul, a kad ja napravim stav on trazi faul i pokazuje neke modrice. To mi nikad nije bilo jasno. Trebalo bi da su muskarci ponosniji, ali nekima je vaznije nesto drugo od ponosa.
 
Hm, vidis kad sam ja igrala kosarku sa decacima, kako ih zakacim oni kukaju i zale se, a koje sam ja batine trpela i ni rec da kazem. Pa mene sramota da kukam. Eto zasto trener nista ne svira, jer vi mnogo folirate. Bar je kod mene takva situacija. A ja sam niska i za devojcice, kamoli za decake.

Ja sam igrala pleja i secam se jednog debelog, za dve glave viseg kako me je ubijao i stalno se bunio sto se svira faul, a kad ja napravim stav on trazi faul i pokazuje neke modrice. To mi nikad nije bilo jasno. Trebalo bi da su muskarci ponosniji, ali nekima je vaznije nesto drugo od ponosa.

Pa ti si plej i chivaju te oni od metar i zilet
A ja sam centar i chuvaju me oni od metar i 80:whistling::lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top