muskarci=zene ....hahhaha

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mortishaaa:
srebro:
Užas :shock: Pa ti idi okolo i pričaj da nisi muško ako ti to odgovara,bar će imati ljudi čemu da se smeju. :lol: A što se ženske inteligencije tiče,jedva da je dovoljna da pokapiraju one španske serije dok kuvaju ručak. :P
e aj' ti malo zaje8i 8) jeste.. sve zene glledaju spanske serije.. samo da znas koliko ima muskih.. i nemoj molimte Ti da pricas o inteligenciji (posebno ne zena!) :evil:
i Ne diraj Keepera :evil: :x :x[/quote


Mortishaa,pokazi mu... :lol:
 
srebro:
A što se ženske inteligencije tiče,jedva da je dovoljna da pokapiraju one španske serije dok kuvaju ručak. :P
Pa zasto ostavljas poruku na temi gde smo i mi (retardirane zenske) pisale? Spustas se na nas nivo... :lol: Sto se tice spanskih serija... vidi... u redu je to sto ti volis da pratis tu vrstu... hmm... ispiranja mozga, ali ovo nije mesto za lecenje komplexa... ok?... :wink:

Patrijarhalno vaspitanje iscezava, ali ovde (kao i uvek) svi ,trendovi' dolaze sa zakasnjenjem... nazalost...
 
srebro:
Pa ti idi okolo i pričaj da nisi muško ako ti to odgovara,bar će imati ljudi čemu da se smeju. :lol: A što se ženske inteligencije tiče,jedva da je dovoljna da pokapiraju one španske serije dok kuvaju ručak. :P

tebe bih voleo da vidim kako kuvash ruchak.
kladim se da znas da se puderises i depiliras, kao sto si bio na onoj slici sto si imao, a dal mozes rucak da skuvas, a? :D
 
Mislite li da su se zene izborile za svoja prava?E,ako mislite tako,varate se,jer mi nikada necemo biti ravne sa muskarcima.Ima toliko primera koji to dokazuju:
1)Ono sto mene najvise nervira je neravnopravnost u sportu.Kada god treba da se dele ekipe za basket,makar ja igrala i 713x bolje od nekog decaka,on ce igrati,a ja ne.I to samo zato sto je on decak!!!!Ili,ako muska reprezentacija,u bilo kom sportu bude ,npr. 5.na svetu,a zenska 1. docek ce biti kao da je obrnuto.Muskarci ce dobiti sve pocasti koje ne zasluzuju,a devojke ce dobiti samo cestitku.Kao da nista nisu ni uradile!!!
2)Ako se devojka obuce u hip-hop,rock ...fazonu,svako ce da kaze:”Gle,u3povane looserke!”.Medjutim,ako decko to obuce on ce biti cool faca!
3)Ako devojka ima decka,i vide je sa nekim drugim ona je onda qrva.Ali,ako je decko u pitanju on je neki opasan frajer...shvalercina!
Ma ima jos mnogo toga,samo ne mogu sad da se setim,pa cu dodati drugi put...ako se setim.


owo trece i mene bas najwise nerwira,za owo prwo...pa nije uwek tako
 
Mislite li da su se zene izborile za svoja prava?E,ako mislite tako,varate se,jer mi nikada necemo biti ravne sa muskarcima.Ima toliko primera koji to dokazuju:
1)Ono sto mene najvise nervira je neravnopravnost u sportu.Kada god treba da se dele ekipe za basket,makar ja igrala i 713x bolje od nekog decaka,on ce igrati,a ja ne.I to samo zato sto je on decak!!!!Ili,ako muska reprezentacija,u bilo kom sportu bude ,npr. 5.na svetu,a zenska 1. docek ce biti kao da je obrnuto.Muskarci ce dobiti sve pocasti koje ne zasluzuju,a devojke ce dobiti samo cestitku.Kao da nista nisu ni uradile!!!
2)Ako se devojka obuce u hip-hop,rock ...fazonu,svako ce da kaze:”Gle,u3povane looserke!”.Medjutim,ako decko to obuce on ce biti cool faca!
3)Ako devojka ima decka,i vide je sa nekim drugim ona je onda qrva.Ali,ako je decko u pitanju on je neki opasan frajer...shvalercina!
Ma ima jos mnogo toga,samo ne mogu sad da se setim,pa cu dodati drugi put...ako se setim.

Koja si ti carica....RAVNOPRAVNOST NIJE POSTIGNUTA!!!!Definitivno, a u nekim stvarima smo gori nego u 15. veku...Ovakvih primera ima još mnoooogo, da je samo ovih par....
 
Evo krenuli ste opet da pljujete po mushkarcima u globalu
Za ovo tretje uopshte ne mora da znachi
A ako tjemo tako
Vishe devojke menjaju dechka nego momci devojke
Za prvo JA IGRAM SVAKI DAN BASKET I SA ZENSKIM OSOBAMA:rtfm::rtfm::rtfm:
A za drugo neznam jer barem ja nisam chuo za tako neshto
Ali imamo jednog repera kojeg svi ismevamo jer se stvarno tako oblachi
Mislim zamislite mene obuchenog kao Jimi Hendrix
Pa ne ide to
 
mislim da je ravnopravnost koliko-toliko postignuta, ali o5 ne mozemo da u nekim stvarima budemo ravnopravne sa muskarcima...

ne kazem da su muskarci svinje, ali ih ni ne hvalim, bome... na to gledam sasvim realno...
na primer:

kada zena diplomira za advokata (npr.) u njenoj diplomi pise: "Diplomirani advokat, ************"... ne postoji advokatica... ali zato ima: cistacica, kuvarica, itd. takva ravnopravnost nikada nece biti postignuta...
moja baka je pisala sastav "duga", u kojem je komntarisala staro vjerovanje da kada prodjes ispod duge, promjenis pol... ona je pisala da bi u nekim trenucima voljela promijeniti pol, a u nekim ne...

ali ipak, postoje granice... zna se koja je uloga zene, a koja muskarca... i ovu poslednju recenicu nemojte iskoristacati, ako ste vec soviniste iliti seksiste... muskarac i zena trebaju u jednoj zajednici da budu ravnopravni...
 
2)Ako se devojka obuce u hip-hop,rock ...fazonu,svako ce da kaze:”Gle,u3povane looserke!”.Medjutim,ako decko to obuce on ce biti cool faca!

Za ostalo ne znam al' ovo nije istina...Ja treniram hip hop,tako se oblacim, 50 ljudi na treningu se oblace slicno,muskima ne smeta.. A osobe koje za takve kazu da su luzeri,ili vredjaju metalku jer se oblaci kao ono sto voli...Pathetic.
 
Poslednja izmena:
e dajte bre ljudi....a za ovo navedeno....pa ne gledaju svi tako na stvari....i ne misle svi tako....jes da vecina al ne svi....recimo za ovaj fazon....ako neko primeti da recimo ne stoji njoj lepo *** mozda komentarise u tom smislu....licno hehehe ja bih rekao da je slatka(hehe posto sam u tom fazonu)....salim se malo....i ne mora da znaci da je u sportu tako....evo ti recimo primer tenis....ili recimo bas sam danas igrao basket 2 lika su ubacili devojku da igra sa njima bez problema....to je uglavnom tako kad su u pitanju sportovi kojima ipak lezi muskarcima bolje....tako je recimo i odbojka kod devojaka....a anarho mnogo je bolje danas nego u 15.veku jer ste u tom dobu imale samo obavezu da se udajete iz politickih(ae tako da se izrazim) i da radjate za nasledje....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top