Muskarci kojih se treba kloniti

..da,zaboravih jos i da napisem...muskarci za izbegavanje: slabici i oni sto ne znaju sta hoce od zivota.Ti su mi mozda i najvise za izbegavanje,kao i oni koji se plase obaveza,i koji bi da zive momackim zivotom do pedesete...Najgori muskarci su oni,koji su opet za izbegavanje pored kojih ne mozes da budes dama,ona prava dama,da imas ulogu zene,jer si "musko" u vezi.
Sve navedeno je pod kategorijom "IZBEGAVATI" u najsirem mogucem luku....
 
e da,josh jedna vrsta...to su oni ''milosrdni '' tip aj-sam-mnogo-pi.cka-a-hocu-da-raskinem-sa-tobom-ali-cekam-da-ti-raskinesh-samnom takvi,ne da jedu g.ovna,i to svee ne da bi ''poshtedeli'' osobu sa kojom su u vezi patnje,vec da izgledali shto bolje u svojim ocima,kao eto tako,oni su toliiiiko milosrdni da zamislite,cekaju da ti raskines sa njima,jer jadnicak,je toliko divna i saosecajna dushica,da eto,jadan,iz sazaljenja nema srca...muskarac koje to uradi,ja,....ja gubim svo poshtovanje prema njemu i malo je reci { znam,znam da sam bolja osoba ovo ne bih uradila } da istom onom jachinom kojom sam ga volela,sa duplom cu da ga prezrem.
 
..da,zaboravih jos i da napisem...muskarci za izbegavanje: slabici i oni sto ne znaju sta hoce od zivota.Ti su mi mozda i najvise za izbegavanje,kao i oni koji se plase obaveza,i koji bi da zive momackim zivotom do pedesete...Najgori muskarci su oni,koji su opet za izbegavanje pored kojih ne mozes da budes dama,ona prava dama,da imas ulogu zene,jer si "musko" u vezi.
Sve navedeno je pod kategorijom "IZBEGAVATI" u najsirem mogucem luku....

Ima li neki .......da ga ne treba izbegavati. Mislim sve si ih pobrojala je li išta ostalo....za upotrebu???:zima2:
 
..da,zaboravih jos i da napisem...muskarci za izbegavanje: slabici i oni sto ne znaju sta hoce od zivota.Ti su mi mozda i najvise za izbegavanje,kao i oni koji se plase obaveza,i koji bi da zive momackim zivotom do pedesete...Najgori muskarci su oni,koji su opet za izbegavanje pored kojih ne mozes da budes dama,ona prava dama,da imas ulogu zene,jer si "musko" u vezi.
Sve navedeno je pod kategorijom "IZBEGAVATI" u najsirem mogucem luku....


upravo mi uze post

likovi koji i u svojim 40tim misle da su momci kao nekada dok su bili klinci, i ne biraju, vec pokushavaju da se dokazu sebi da su i dalje baje, pa prodaju neke klinachke fazone.
kao i dalje su mladi i zgodni, a nisu realni prema sebi da shvate da je njihovo vreme oooooodavno proshlo, i da zive od stare slave.

uf.... od takvih bezati!
verujte mi na rech!
 
upravo mi uze post

likovi koji i u svojim 40tim misle da su momci kao nekada dok su bili klinci, i ne biraju, vec pokushavaju da se dokazu sebi da su i dalje baje, pa prodaju neke klinachke fazone.
kao i dalje su mladi i zgodni, a nisu realni prema sebi da shvate da je njihovo vreme oooooodavno proshlo, i da zive od stare slave.

uf.... od takvih bezati!
verujte mi na rech!


Oooo zasto muskarac u 40tim nije baja ..zanimljiv..zabavan..ima i zgodnih
ne mislim da je njihovo vreme proslo..
da pricas o muskarcima u 50tim ili 60tim pa da te kapiram
 

Back
Top