Muskarac se zaljubi gledajuci u zhenu,a zhena se zaljubi slusajuci muskarca!

da li je ovo tacno?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
to mozda kad sam bila mlada i neukusna
sad!
bato kad vidim zategnutu mladost
pozeljno je da nista ne prica

salim se
ovaj mora da ume da govori, mene pali kada je muskarac inteligentan
ali me ipak vise pali kad je dobar
jao lazem sve


lazes lazes
tebi je bitno samo da je zategnut....
da zna da kaze ...zdravo i vidimo se...
i da te provuce do orgazma....
nemoj da lazes vise....:whistling:
 
Ajde devojke koliko je ovo tacno?Dajte neke opsirne odgovore duga je noc...:D



da, mislim da je ducic imao pravo.
najzad, on je zaista bio veliki poznavalac zena...

ne znam zasto bi to vredjalo zene ili muskarce?:dontunderstand:

jednostavno...zena se ne zaljubljuje samo u fizicku lepotu,
vec joj je daleko vaznije njegovo ponasanje, stil, nacin na koji prica i sta kaze...
postoje ruzni muskarci koji su osvojili vise zenskih srca nego neki lepotani,
dok je slucaj kod zena drugaciji...retko kada ce neka ruzna zena
da postane zavodnica.
 
Zena se zaljubi gledajuci,ali zavoli,izmedju ostalog,slusajuci;)

Ne slažem se. Možda devojčica, ali žena zna da prepozna praznu priču, a muškarci je uglavnom vode u razgovoru. Samo što žena ćuti zato što joj odgovara to kada joj se sviđa tip, a reaguje kada joj se ne sviđa. Muškarci obično misle da ono što ne kažemo na glas ni ne mislimo. Zato misle da su nas prešli. Stavr je u tome da žena dozvoljava razne njihove "gluposti" zato što gleda širu sliku, dok oni imaju užu.
Ja zavolim muškarca ne zato što ej rekao ovo ili ono, ovim ili onim tonom, već zato što je pokazao da me voli, ne rečima ili seksom, poljupcima, već u nekoj situaciji ponašanjem koje je jasno. A mislim da tako i većina žena radi.
Jednostavno je. Lep ili duhovit muškarac, pametan, skrene pažnju. Lep i pametan i duhovit vas "natera" da se zaljubite, a pažljiv, ali iskreno pažljiv, muškarac koji pokaže da mu značite, "natera" da ga zavolite.
Samo slučajevi vole one koji ih ne vole.
 
Ne slažem se. Možda devojčica, ali žena zna da prepozna praznu priču, a muškarci je uglavnom vode u razgovoru. Samo što žena ćuti zato što joj odgovara to kada joj se sviđa tip, a reaguje kada joj se ne sviđa. Muškarci obično misle da ono što ne kažemo na glas ni ne mislimo. Zato misle da su nas prešli. Stavr je u tome da žena dozvoljava razne njihove "gluposti" zato što gleda širu sliku, dok oni imaju užu.
Ja zavolim muškarca ne zato što ej rekao ovo ili ono, ovim ili onim tonom, već zato što je pokazao da me voli, ne rečima ili seksom, poljupcima, već u nekoj situaciji ponašanjem koje je jasno. A mislim da tako i većina žena radi.
Jednostavno je. Lep ili duhovit muškarac, pametan, skrene pažnju. Lep i pametan i duhovit vas "natera" da se zaljubite, a pažljiv, ali iskreno pažljiv, muškarac koji pokaže da mu značite, "natera" da ga zavolite.
Samo slučajevi vole one koji ih ne vole.

I napisala sam IZMEDJU OSTALOG SLUSAJUCI!Sto se mene tice ne mora ni da prica,bitnije mi je da pokaze.I velika je razlika izmedju "zaljubiti se" i "voleti"!
 
I napisala sam IZMEDJU OSTALOG SLUSAJUCI!Sto se mene tice ne mora ni da prica,bitnije mi je da pokaze.I velika je razlika izmedju "zaljubiti se" i "voleti"!

O bože neke ljude ne smeš ni da citiraš. :roll:
Znam da je razlika. Da si čitala šta sam napisala, a ne bila povređena nekim imaginarnim napadom, videla bi da sam napravila jasnu podelu. :roll:
Nisam raspoložena za raspravu sa decom. Ajde zaobiđi.
 

Back
Top