Мушкарац који не воли спорт има неки проблем

Гамбино

Veoma poznat
Poruka
14.549

Мушкарац који не воли спорт има неки проблем​


Водитељи Милан Калинић и Предраг Поповић Поп у Миљановом корнеру заступају тезу да мушкарац који не воли спорт није сасвим "чист".



******************************************
Да ли је љубав према спорту, када само посматраш друге који се баве спортом или ако учествујеш у неком спорту и такмичиш се или вежбаш било шта.

Ја сам некада волео спорт, али сам последњих 10ак година дошао до тачке да више не пратим спорт, да не волим да гледам спорт.

Никада нисам волео ни да се такмичим, али идем у теретану. Ако се то не рачуна, ја заиста мрзим спорт, док ови многи дебели ликови, који пуше и пију воле да гледају спорт, ја сам ево осуђен да мрзим спорт, јер не волим да гледам, а живим спортским животом и идем у теретану скоро читав живот.
 
Ја сам некада волео спорт, али сам последњих 10ак година дошао до тачке да више не пратим спорт, да не волим да гледам спорт.
Не гледам ни ја спорт, мада не зато што не волим, него више зато што сматрам да постоје паметније и много занимљивије ствари.
( Као например писање по Крстарици . . . )

Друго је бавити се спортом рекреативно.

Свакако не улазим у Калинићев шаблон који је поприлично узак. Дакле, не мисли да сам геј. А јако је битно шта Калинић мисли о мени.
 
Poslednja izmena:
Не гледам ни ја спорт, мада не зато што не волим, него више зато што сматрам да постоје паметније и много занимљивије ствари.
( Као например писање по Крстарици . . . )

Друго је бавити се спортом рекреативно.

Свакако не улазим у Калинићев шаблон који поприлично широк. Дакле, не мисли да сам геј. А јако је битно шта Калинић мисли о мени.
Ја се некада зезам са циганима, јер је то традиционално да се прозивамо, то је нешто што наследиш, припадност оном или овом табору, али то је чак последње што ме је сморило да гледам, а Партизан је очај.
У животу нисам одгледао тениски меч, можда бих гледао да ми је Ђоковић близак рођак, па да имам неке користи од тога.

Себе сматрам спортистом, без обзира што је то рекреативно, али ето нисам љубитељ спорта, јер то су ваљда ови дебели ликови који пију пиво из фотеље уз дим цигарете, то је ваљда спорт.
 
Себе сматрам спортистом, без обзира што је то рекреативно, али ето нисам љубитељ спорта, јер то су ваљда ови дебели ликови који пију пиво из фотеље уз дим цигарете, то је ваљда спорт.
Чим се бавиш спортом значи да си љубитељ истог. Ако мене питаш, то што ти радиш је много боље од обрнутог тј. да само пратиш спорт. А професионални спорт не бих препоручио никоме.
 
Gomila tih koji prate sport nisu potrčali u životu i mrzi ih zadnjicom da mrdnu bilo gde... Od tačke A do tačke B putuju isključivo kolima.

Tako da se ne bih mnogo obazirao na teorije tih ljudi.

Ja razumem da neko kaže da ko ne voli zadovoljstvo igranja nekog sporta ima problem ili nedostatak jer to je zaista veliko zadovoljstvo za mlade ljude.
Ali opet se ne bih složio. Mislim na kraju krajeva koliko nas u 30+ svaki dan juri da igra košarku ili fudbal, a koliko provodi vreme za TV-om ili na NET-u?
 
Чим се бавиш спортом значи да си љубитељ истог. Ако мене питаш, то што ти радиш је много боље од обрнутог тј. да само пратиш спорт. А професионални спорт не бих препоручио никоме.
Па добро јесте, али ако бих сутра доживео озбиљнију повреду због које не бих могао да наставим са тренингом или сутра због старости, ја бих апсолутно престао да пратим спорт, односно да будем љубитељ.
 
Mislim na kraju krajeva koliko nas u 30+ svaki dan juri da igra košarku ili fudbal, a koliko provodi vreme za TV-om ili na NET-u?
Ја проводим више времена на нету, али опет вежбам кући викендом и у теретани кад је сезона до 5 пута недељно.

Године нису битне, док не уђеш тамо у 50+ или 60+.
 
Па добро јесте, али ако бих сутра доживео озбиљнију повреду због које не бих могао да наставим са тренингом или сутра због старости, ја бих апсолутно престао да пратим спорт, односно да будем љубитељ.
И даље би био љубитељ само што не би могао да практикујеш спорт.
 

Мушкарац који не воли спорт има неки проблем​


Водитељи Милан Калинић и Предраг Поповић Поп у Миљановом корнеру заступају тезу да мушкарац који не воли спорт није сасвим "чист".



******************************************
Да ли је љубав према спорту, када само посматраш друге који се баве спортом или ако учествујеш у неком спорту и такмичиш се или вежбаш било шта.

Ја сам некада волео спорт, али сам последњих 10ак година дошао до тачке да више не пратим спорт, да не волим да гледам спорт.

Никада нисам волео ни да се такмичим, али идем у теретану. Ако се то не рачуна, ја заиста мрзим спорт, док ови многи дебели ликови, који пуше и пију воле да гледају спорт, ја сам ево осуђен да мрзим спорт, јер не волим да гледам, а живим спортским животом и идем у теретану скоро читав живот.
Sport je zabava za retardirane, tj. većinu.

U biti je dosadan.
 
Napisah na videu sledeći komentar - Muškarac koji voli da gleda beskorisna trčkarala za loptom, mlatarala reketom, probacivače lopte kroz šupalj koš za otpatke i njima slične zgubidane zvane sportisti i na to da traći svoje vreme je običan kreten i degen. Baš me interesuje da li će objaviti. Inače zabole me "krivi stojko" :) i za sport i za one koji to gledaju ali sam za inat napisao ovakav komentar.
 

Мушкарац који не воли спорт има неки проблем​


Водитељи Милан Калинић и Предраг Поповић Поп у Миљановом корнеру заступају тезу да мушкарац који не воли спорт није сасвим "чист".



******************************************
Да ли је љубав према спорту, када само посматраш друге који се баве спортом или ако учествујеш у неком спорту и такмичиш се или вежбаш било шта.

Ја сам некада волео спорт, али сам последњих 10ак година дошао до тачке да више не пратим спорт, да не волим да гледам спорт.

Никада нисам волео ни да се такмичим, али идем у теретану. Ако се то не рачуна, ја заиста мрзим спорт, док ови многи дебели ликови, који пуше и пију воле да гледају спорт, ја сам ево осуђен да мрзим спорт, јер не волим да гледам, а живим спортским животом и идем у теретану скоро читав живот.
Не мрзиш спорт. Сам си спортиста. Глупости
 
Не мрзиш спорт. Сам си спортиста. Глупости
Па неки сматрају да то није спорт, јер се не такмичиш и зато што је то ''испомоћ за друге спортове''. Мада, у теретану не иду само билдери, већ и дизачи, односно по старосрпском поверлифтери.
А пошто већина рекреативаца нема тренера, а немају чак и неки профи билдери, мораш бар мало да упознаш анатомију мишићне масе, затим правила исхране и на крају и технике вежбања.
 
Па неки сматрају да то није спорт, јер се не такмичиш и зато што је то ''испомоћ за друге спортове''. Мада, у теретану не иду само билдери, већ и дизачи, односно по старосрпском поверлифтери.
А пошто већина рекреативаца нема тренера, а немају чак и неки профи билдери, мораш бар мало да упознаш анатомију мишићне масе, затим правила исхране и на крају и технике вежбања.
Пре свега није спорт само такмичење. Најчешће јесте, али није само

Да питаш тело, то је спорт.
 

Back
Top