Muska guza...

Dugo citam oaj forum, ali retko postujem pa bi da vas pitam nesto, zasto ne prelomite jednom u sebi i nepridjete muscarcu stisnete ga za dupe
i sta bude bice , mislim da kada bih ja to uradio nekoj dobroj ribi dobio bi samar sve u sesnaest !
Opet kada to riba uradi to je nekako slatko... :lol:
 
ponos:
Dugo citam oaj forum, ali retko postujem pa bi da vas pitam nesto, zasto ne prelomite jednom u sebi i nepridjete muscarcu stisnete ga za dupe
i sta bude bice , mislim da kada bih ja to uradio nekoj dobroj ribi dobio bi samar sve u sesnaest !
Opet kada to riba uradi to je nekako slatko... :lol:
Meni se dešavalo... jednom u Kanadi, vozim bicikl, stanem na semaforu, i pljas, pored mene prolazi par mlađahnih crnkinja i kikoću se. Ja ne znam u prvi mah dal da se smejem il da se ljutim. Al kad je od crnkinja sa onakvim guzama, onda je ipak kompliment. U klubovima, gde je gužva, svakodnevna pojava da te ženska zgrabi za guzu. Isto u Rusiji.

Uglavnom, mnogo slobodnije devojčice nego u Srbji.
 
E ovo pitanje me opasno kopka... A nisam primetio da ga je bilo na forumu... Neka mi kolege oproste ako jeste...

Naime, gotovo svaka dama ovde pominje musku guzu kao simbol ideala... Sta ima lepo u tome? Ne znam, meni muska bulja izgleda svakako, ali sigurno ne lepo i izazovno... Da li zato sto sam muskarac, ili zbog necega drugog, ali to mi jednostavno ne ide u glavu...

Dakle dame, ZASTO nalazite musku guzu lepom, i kakva je to 'lepa muska guza'? :wink:

Poz.

Nemam pojma da li sam već odgovarala na ovu temu ali ajd' ponovoću ako jesam;)

Ti nemaš pojma šta je muška guza jer si muško i ne preferiraš iste.
To je isto kad bi ja tebe pitala zašto ti se sviđaju ženske guze?
U principu guza je guza, ali ima nešto u tom telu tela, koje se meni lično dopada... ali nikako ne volim kad neko nema istu jer tada se stvara hendikep kod samog seksualnog čina, koji ti sada neću detaljisati ali meni je važan.:zper:
E sad ako si zadovoljan odgovorom jesi ako nisi šta ću ti ja!;)
 
E ovo pitanje me opasno kopka... A nisam primetio da ga je bilo na forumu... Neka mi kolege oproste ako jeste...

Naime, gotovo svaka dama ovde pominje musku guzu kao simbol ideala... Sta ima lepo u tome? Ne znam, meni muska bulja izgleda svakako, ali sigurno ne lepo i izazovno... Da li zato sto sam muskarac, ili zbog necega drugog, ali to mi jednostavno ne ide u glavu...

Dakle dame, ZASTO nalazite musku guzu lepom, i kakva je to 'lepa muska guza'? :wink:

Poz.

Jednostavno muško si...mada ni ja nisam dugo kapirala....
 

Back
Top