mushki rezon bla bla....

Zashto zene uvek hvale neke svoje drugarice kao ne znam ni ja kakve obichno rechenicom"ona je super da sam mushko sigurno bi je muvala bla bla" a recimo ta osoba je u najboljem prosechna
i ako to kazesh onda krene neka pljuvachina kako rezonujesh tipichno mushki vizuelno uz normalno,"a ti mislish da si ne znam kakav"
Da li je to samo razlika u percepciji izmedju mushkaraca i zena,razlika u ukusima ili neshto tretje?
el morash da se slazesh da je super da ne bi ispao povrshan:mrgreen:?

zato sto svoje drugarice poznajemo dobro i znamo koji su njihovi kvaliteti
zato sto pod kvalitetima muskarci i zene podrazumevaju razlicite stvari, pa bi mi, sa nasom percepcijom i poimanjem kvaliteta smuvale te iste ribe, a verovatno ih ne bi smuvale da smo muskarci
ne moras da se slozis da je super, mozes samo da obrazlosis zasto nije super
 
nekoliko mojih drugova su razvedeni od nekih aspida kako oni kazu. i sad gledam i pored toga sto su one po njihovoj prici takve, oni su divni ocevi i izgibose za tu decu.
mene to uvek nekako raznezi.
ja za sve moje drugove i drugarice govorim da su super
ne secam se da sam za neku pozelela da je musko,pa da je kao muvam,jer mi to sto nije ne bi bilo bash neka prepreka da imam emociju te vrste.
to su tresh varijante derer,tipichne isprazne priche,jer da je ta njena drugarica nekim slucajem musko,ne bi imala percepciju kakvu ima sad.
pusti klimaj glavom ili teraj u pizdumaterinu.kako ti se kad prohte
 
nekoliko mojih drugova su razvedeni od nekih aspida kako oni kazu. i sad gledam i pored toga sto su one po njihovoj prici takve, oni su divni ocevi i izgibose za tu decu.
mene to uvek nekako raznezi.
ja za sve moje drugove i drugarice govorim da su super
ne secam se da sam za neku pozelela da je musko,pa da je kao muvam,jer mi to sto nije ne bi bilo bash neka prepreka da imam emociju te vrste.
to su tresh varijante derer,tipichne isprazne priche,jer da je ta njena drugarica nekim slucajem musko,ne bi imala percepciju kakvu ima sad.
pusti klimaj glavom ili teraj u pizdumaterinu.kako ti se kad prohte

Potpisujem.

Valjda je to neki vid provodadzisanja, 'bem li ga. Ili sebe promovisu na neki nacin... Poslusaj struju - samo klimaj glavom, ako nista drugo dobra je vezba za vratne misice - za oralni sex...
 
Zashto zene uvek hvale neke svoje drugarice kao ne znam ni ja kakve obichno rechenicom"ona je super da sam mushko sigurno bi je muvala bla bla" a recimo ta osoba je u najboljem prosechna
i ako to kazesh onda krene neka pljuvachina kako rezonujesh tipichno mushki vizuelno uz normalno,"a ti mislish da si ne znam kakav"
Da li je to samo razlika u percepciji izmedju mushkaraca i zena,razlika u ukusima ili neshto tretje?
el morash da se slazesh da je super da ne bi ispao povrshan:mrgreen:?

Zene drugacije gledaju na zene, nego muskarci, logicno. Npr ako imam drugaricu koja ima lepo lice, ok telo, a pri tom luda, pametna, zanimljiva i super za provod, ja cu reci da je ona dobra riba ako me vec neko pita, a muskarac (povrsan) moze samo da je pogleda i da kaze "Pa ok je ali nista posebno" ...na primer... zato sto na prvi pogled ne moze da vidi sve njene kvalitete, i naravno da ti osoba bude mnogo lepsa kad je karakter odgovarajuci, a ako je neka praznina..dzabe sve. Mada kazem povrsnim muskarcima to ne smeta posto su i oni tabula rasa
 
ja stvarno mislim da ovo jeste pravilo.
svaki put kad neko od mojih drugova ili moj decko kaze za nekog tipa da je strava frajer, ja se onesvestim. i verujem da bi se skoro sve zene slozile samnom.
i obrnuto. tipovi ne nalaze nista u likovima za kojima vecina zena ludi. kao- sta bre vidite u njemu?
e to valjda sve tako treba da bude:)
 

Back
Top