MunkaZe i ja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ej molim te daj im smisao...vidish da na ovom PDF u teze filozofskoj raspravi
sta je smisao ljubavi
sta je smisao seksa
ima li smisla
sta je smisao:hahaha::hahaha:
ocemo li se kresnuti ili necemo hm..ovo sad vec nije filozofija:hahaha:

Čekaj bre dušo, polako, malo da se mazimo prvo... Ovde da se "upoznamo", pa da se zbližimo, onda idemo na "romantiku" da ti pišem stihove, posle se vraćamo ovde da nađemo smisao i da pitamo ostale kako se "ono" radi... Da nas upute malo:cool:
 
Čekaj bre dušo, polako, malo da se mazimo prvo... Ovde da se "upoznamo", pa da se zbližimo, onda idemo na "romantiku" da ti pišem stihove, posle se vraćamo ovde da nađemo smisao i da pitamo ostale kako se "ono" radi... Da nas upute malo:cool:

u pravu si..izgubila sam kompas od politicarenja i ubedjivanja tebe i slicnih da niste u pravu:dash: tezak posao..od silnog udaranja glavom pobrkala sam loncice..dakle sta ide prvo...a mazenje..posle idemo na pdf romantika gde cu sa ushicenjem citati stihove posvecene meni...to mozes da nekog konsultujesh ne pravim pitanje
a onda se vracamo na ovaj podforum ali cist seks jer smo ljubav apsolvirali a? :klap: kako si ti meni samo pametan:brus::gace:
 
u pravu si..izgubila sam kompas od politicarenja i ubedjivanja tebe i slicnih da niste u pravu:dash: tezak posao..od silnog udaranja glavom pobrkala sam loncice..dakle sta ide prvo...a mazenje..posle idemo na pdf romantika gde cu sa ushicenjem citati stihove posvecene meni...to mozes da nekog konsultujesh ne pravim pitanje
a onda se vracamo na ovaj podforum ali cist seks jer smo ljubav apsolvirali a? :klap: kako si ti meni samo pametan:brus::gace:

Trudim se srećo moja, ti si moja muza, moja večita inspiracija.. Ja sam samo jedna jadna muška spodoba, koja će se pretvoriti u zadrtog romantika, samo da dođe do tog čistog sexa... :p
 
Trudim se srećo moja, ti si moja muza, moja večita inspiracija.. Ja sam samo jedna jadna muška spodoba, koja će se pretvoriti u zadrtog romantika, samo da dođe do tog čistog sexa... :p

:hahaha::hahaha::hahaha:
zatvorice temu ili ce se nakaciti filozofi ili ce nas naterati da brisemo post po post jer ovo nije dovoljno opravdano...ili ce nas proterati sa ovog foruma za vjeki vjekova
i onda cemo do kraja nashih zivota se politicki seksati do mile volje:p
 
:hahaha::hahaha::hahaha:
zatvorice temu ili ce se nakaciti filozofi ili ce nas naterati da brisemo post po post jer ovo nije dovoljno opravdano...ili ce nas proterati sa ovog foruma za vjeki vjekova
i onda cemo do kraja nashih zivota se politicki seksati do mile volje:p

Neće dušo, ne plaši se.. Jednom ćemo onako znojavi posle sexa, sa zahvalnošću, pričati o sjajnoj podršci ovih naših dragih cyber-ljubavnika...
 
Krstareći "Krstaricom", par puta sam se "prepucavao" sa nekom Zemunkom, i eto, osetio sam da ima "nečega" međ nama. Nije bilo ni vreme ni mesto za neke prepiske, a nije ni za PP, pa sam joj obećao jednu temu na ovom PDF-u da bi mogli da malo razradimo neke detalje.

Stoga,,

Evo dušo teme, na Ljubav & Seksu, kao što obećah, pa da počnemo da težimo istima, jer ipak, koren svega je u te dve male ali važne stvari ;)

'ljubac...

kakav zavodnik :rotf:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top