Mucenje yaoooo xD

Moram da dam komentar na ovu temu. Ovo sto cu napisati se desilo stvarno a vi ako hocete verujte, ako necete ne morate. Ovo bi mogao biti delimican odgovor autoru teme. Ovako, radio sam par godina kao med. tehnicar na odeljenju za srcane bolesti, u jedinici intezivne nege. Svi hitni slucajevi su dolazili kod nas (infarkti, edemi pluca i srca, ukratko sve sto ima veze sa srcem.) Posao je bio zaista dinamican i jako cesto smo morali da radimo reanimacije i defibrilacija kako bismo oziveli pacijente. Elem, jednog poslepodneva nam stize covek svojih 40ak godina u jako teskom stanju, tezak infarkt. Dok smo ga mi zbrinjavali, i radili najosnovnije stvari, covek je poceo gubiti svest i upao je u fibrilaciju (srcani otkucaji cca. 170-200/min.), tako da je morao da radi defibrilator (masina koja salje elektricni impuls odredjene jacine da bi uvela srce u normalan rad). Posle prvog elektrosoka coveku je odjednom srce skroz stalo, posle odredjene hitne terapije i jos par elektrosokova uspeli smo da ga izvucemo. Poenta price je kad je on dosao k sebi, posle par dana pitao sam ga jel zna sta mu se desavalo, on je rekao da je samo odjednom izgubio svest, i da je video svog komsiju (kao u snu) koji ga zove da dodje piti kafu s njim. on mu je odgovorio, "ma neka, imam posla, kasnije", i to je bio kraj razgovora. Taj komsija je vec godinama bio pokojni. Tumacite sada ko kako hoce, ali ja sam se dobro zamislio posle tog dogadjaja.
 
Desavalo se to citao sam takve stvari,ja sam nekoliko puta sanjao pokojnika iz moje familije i svaki put u snu kada sam hteo da odem kod njega nesto bi me probudilo keva ili telefon i slicno..
Cudi me da je ova tema opet ozivela xD
 
Nisam shvatio da se na ovoj temi stvarno traga za odgovorima, doživeh je samo kao laganu razonodu učesnika. No, dodaću za svaki slučaj da Duša to je ono suštinsko što mi jesmo. Svest i Duša su neodvojiva jedinstvena celina.
Kao duhovno biće, Duša, mi smo besmrtni i večiti i kroz veliki broj života u fizičkim telima ekspandiramo svoju svest tako da možemo dosegnuti duhovnu slobodu te putovati svim višim svetovima.
Zapravo, noću dok naše telo odmara (spava) mi putujemo višim svetovima najčešće samo Astralnim dok se duhovno dovoljno ne razvijemo...
 
Nisam shvatio da se na ovoj temi stvarno traga za odgovorima, doživeh je samo kao laganu razonodu učesnika. No, dodaću za svaki slučaj da Duša to je ono suštinsko što mi jesmo. Svest i Duša su neodvojiva jedinstvena celina.
Kao duhovno biće, Duša, mi smo besmrtni i večiti i kroz veliki broj života u fizičkim telima ekspandiramo svoju svest tako da možemo dosegnuti duhovnu slobodu te putovati svim višim svetovima.
Zapravo, noću dok naše telo odmara (spava) mi putujemo višim svetovima najčešće samo Astralnim dok se duhovno dovoljno ne razvijemo...

Nekako ovako dozivljavam hod duse,njen put ka visem nivou ...
Put je dug nas zivot u raznim razkoracima,razlicito ide ka visem nivou...
Zato imamo darovite ,odabrane , sposobnije,talentovanije pojedince...
Volim vjerovati da nasom smrcu ne umre bas sve sto smo do tada bili...

imagesCA0LJWOU.jpg
 

Prilozi

  • 1191e8aeb8.jpg
    1191e8aeb8.jpg
    7,8 KB · Pregleda: 0
Tesla je govorio o intelicenciji elektricititeta ili energije. Na to se moze nadovezati cinjenica da kroz nas nervni sistem protice veoma mala struja koja tim stvara polje. U nekoliko ogleda dolazilo se do zakljucka da elektoromagnetno polje nastavlja da postoji i posle iskuljucivanja uredjaja koji je proizvodio. Mozda je to na neki nacin dusa, to polje koje nas okruzuje. Tesla je vrsio eksperimente kada je to polje postajalo vidljivo.
 
Poslednja izmena:

Back
Top