MTV Stil

ma dobar je i vh1 ali eto mtv je stara tradicionalna televizija pa da vidim chisto shta mislite o njoj

MTV se pojavio početkom 80ih. Tada je bio VRH, jer je to bio jedini kanal gde su se puštali muzički video spotovi. Sećam se kad se Dejvid Bowie žalio što ne puštaju nijednog crnca/muzičara...prozivao ih je da su rasisti...i onda se sve promenilo dolaskom Jacksona (naravno) kad se na MTV-ju pojavilo nevidjeno čudo, zvano THRILLER i onda su sve muzičke face 80ih počele da reklamiraju MTV....eto, tada je bilo normalnih muzičara...a sad je propao MTV skroz...puštaju samo ove nove muzičare, top liste nemaju nikakav kriterijum...bzvz. :-? VH1 je zato odličan!!! Ima svakave muzike...za svačiju dušu...
 
@tema
bolja mi je viva od mtv,iako ni mtv nije losh....mtv adria najgluplji kanal....:roll:

Viva je jos gora,na njoj nisam ni jednom video spot nekog Metal,Rock ili Rege(*** neznam kako se pise na engleskom) benda,ovi na mtv makar imaju Headbangers ball a ovi nemaju nista!Bitno je samo da pustaju Rihannu,50 centa(ne vredi vise od toga),Snoop Doga,Tokio Hotel i Britney Spears....Se**m im se na televiziju!!!!:evil::evil:
 
Viva je jos gora,na njoj nisam ni jednom video spot nekog Metal,Rock ili Rege(*** neznam kako se pise na engleskom) benda,ovi na mtv makar imaju Headbangers ball a ovi nemaju nista!Bitno je samo da pustaju Rihannu,50 centa(ne vredi vise od toga),Snoop Doga,Tokio Hotel i Britney Spears....Se**m im se na televiziju!!!!:evil::evil:
Britney Spears je jedini original na MTV-u... sve je pocelo sa njom, Rihanna i ostale "pop princess" gospodjice su samo njeni klonovi...
 
МТВ једноставно прати садашњост. Није МТВ крив што је ситуација таква каква је, али јесте много допринео томе.
 
jeste li mozda gledali juche na mtv-iju kao neshto dress code:white pa onda su ishli svi spotovi u kojima su pevachi bili obucheni u belo bela tematika ....
 
Ovaj,nemam nista da kazem na sve ovo...Sem da je vh1 IPAK bolji od MTV-a...Ali,dobro,ako neko voli vise Rihannu,Britney...nema smisla da ja kazem``nemoj to da slusas i da gledas te spotove na mtv-u``
 
meni je to neshto slichno.... dobar je mtv onaj klasichan, ali onaj adria ne walja... stalno pushtaju one slowence.... vh1 je sooper tv, ali meni je to swe nekako slichno...
 
МТВ једноставно прати садашњост. Није МТВ крив што је ситуација таква каква је, али јесте много допринео томе.

To jeste.
Ne znam šta sad svi dižu famu oko muzike koja se pušta na Mtv-u, kada svi znamo da je Mtv uvek puštao ono što se najviše sluša.
Sada, što se vama ne svidja popularna muzika, to nema nikakve veze sa Mtv-em.
Mtv uvek plasira svakakva sranja, na ljudema je da li će nešto da slušaju ili ne.
 
meni je to neshto slichno.... dobar je mtv onaj klasichan, ali onaj adria ne walja... stalno pushtaju one slowence.... vh1 je sooper tv, ali meni je to swe nekako slichno...

лол, ништа лично, али лупила си глупост и остала жива.

sa ovim spotom je mtv poceo
najgledaniji spot na mtv-u

Истинито. xD

To jeste.
Ne znam šta sad svi dižu famu oko muzike koja se pušta na Mtv-u, kada svi znamo da je Mtv uvek puštao ono što se najviše sluša.
Sada, što se vama ne svidja popularna muzika, to nema nikakve veze sa Mtv-em.
Mtv uvek plasira svakakva sranja, na ljudema je da li će nešto da slušaju ili ne.

Да, с тим да је музика пре 20 година била добра, а ова сада не. :razz:
 
I da ko shto rekoste jednostavno na ljudima je da li ce da slushaju mtv ili ne jednostavno mtv pushta pesme koje se slushaju u novije vreme e sada na nekima da li se tebi ta pesma svidja ili ne...
 
Nije tacno, napravili su ih keva i cale, a emo fazon dolazi iz Japana...

Emo ne dolazi iz japana.

Dr:
Mtv treba ugasiti ...
Napravio je rihannu , tokio hotel i emo fazon .. meni je to sasvim dovoljan razlog da ih mrzim iz dna duse..

Nije ni MTV stvorio emo, a nazalost ni TH.

Emo je nastao iz panka, i to pre vise od 20 godina. Doduse, izvorni emo je malo drugaciji od ovih smutjkanih * tipa TH i slicno, ali ajde, to je manje vishe to.
 

Back
Top