Mrzim Suboticu!!!

E ljudi ja ovo nikako ne razbiram, mislim, mrzi Suboticu, pa zašto pobogu:confused:
Ja u Senti živim već 26.g. ali su mi najbolji prijatelji i dalje u Kanjiži gde smo živeli prvih 7-8 godina braka.
Nikako nisam uspela da se naviknem na Senćanski mentalitet ali ne krivim nikog sem sebe, mislim, kad ideš u Rim, ponašaj se kao Rimljanim, il sam nešto pobrkala:confused:
 
vise necu biti...
nista me ne veze za ovaj grad, nazalost, moj brat nije doziveo da svi zajedno odemo odavde...
i znam sta pricam jer sam u beogradu zivela 4 godine, a nista mi se ruzno nije desilo...
a kad se pogleda, tamo se sve mnozi sa deset... ako u subotici ima 1000 lopova, u beogradu ih ima 10000, ako ovde ima 500 manijaka, u beogradu ih je 5000...
i dalje stojim iza toga da mrzim i mrzim i mrzim suboticu
 
Momirovom profesoru i ostalim doktorima sam zahvalna jer je on fakticki umro u bolnici u subotici a oni su ga vratili u zivot.
a sta da radimo sa sudijom koji je ubici obezbedio da izadje za dve tri godine?
i sta da radimo sa ubicom koji je rekao "Ja sam dosao da ga recnem" a ubo ga je 6 puta?
a sta da radimo sa "Nemam pojma zasto sam to uradio?"
 
hvala momirovom profesoru i svim doktorima koji su mu spasili zivot..
a iznad svega hvala sudiji koji je izrekao presudu od 4 i po godine maloletnickog zatvora uz mogucnost pomilovanja ako se bude dobro vladao...
hvala svima koji su omogucili da nam se taj vrati u drustvo kao ravnopravan clan!
 
kada dozivis da ti neko brata ubode u srce kuhinjskim nozem i ubije ga, da li imas razloga da mrzis ovaj grad?
ja imam i to puno....

Vidim da na raznim temama pišeš o istom, ali, sve ti je oprošteno. Ti si pretrpela tako strašan gubitak, a mi smo samo posmatrači, ili čitači. Ali nemoj da mrziš ni Suboticu, ni Subotičane, ni Vojvodinu, garantujem životom da ovde žive divni ljudi. Tvoj brat je imao takvu sudbinu iz ko zna kog razloga i nebitno je da li se to desilo u Subotici, Beogradu, negde u Bosni, ili Hrvatskoj. Ma gde da je živeo, naišao bi na tog skota, koji se čovekom ne može nazvati, ni on, ni njemu slučni.
Nemoj da mrziš, samo sebi loše činiš, mada, nisam sigurna da ne bih na tvom mestu (sačuvaj me bože) isto osećala, ako ti je uteha u mržnji, ograniči se na skota i na one koji mu izrekoše tako blagu kaznu, a ne na Suboticu, i ne na ljude koji tamo žive.
 

Back
Top