MRZIM AMERIKU!

Volim Ameriku jer je uređenija kao država i ne samo nju, već i Francusku, Švajcarsku... A mržnja nije mržnja, već gađenje i to prema većini, a ne svim Crnogorcima... Da je i nenastanjena, niko ne bi dolazio tu, šta će. I ne znam kako ste nas to branili baš vi, a ne mi sami ili neko drugi. Kako to da niste sprečili recimo navedeno bacanje pod led? I deda mi je poginuo, a ne izvukao dupe. Sad, ako sprečiš Mađare u njihovim igrama, unapred ti hvala.
 
jomini:
Volim Ameriku jer je uređenija kao država i ne samo nju, već i Francusku, Švajcarsku... A mržnja nije mržnja, već gađenje i to prema većini, a ne svim Crnogorcima... Da je i nenastanjena, niko ne bi dolazio tu, šta će. I ne znam kako ste nas to branili baš vi, a ne mi sami ili neko drugi. Kako to da niste sprečili recimo navedeno bacanje pod led? I deda mi je poginuo, a ne izvukao dupe. Sad, ako sprečiš Mađare u njihovim igrama, unapred ti hvala.
vidi matori svajcarska je raj na zemlji ali kao stranac ti si tamo niko i nista, daj boze da odes skontaces vec.meni se isto dosta srba gadi narucito takvi nesretnici kao ti a opet to je moj narod i oni iz bosne hrvatske kosova sve je to isto.a da nismo kod mojkovca potukli austrougare znas kad bi se srpska vojska povukla u grcku nikad.crnogorce su komunisti kolonizirali posle 2 svetskog rata najvise u vojvodinu zajedno sa srbima iz bosne i iz hrvatske bas zato da vas nebi vise maltretirali madjari.i nemoras da se zahvaljujes :wink:
 
O, veliki ratniče, pa ja i ako odem, nemam nameru da budem neko i nešto, a to i ne očekujem. Kad ne mogu ovde da budem, zašto bi tamo bio. Samo hoću svoj mir sa porodicom, hoću na more i planinu kad poželim, hoću povremeno nov ili ne stari auto, itd.
A ti si sve pomešao. Ipak si plitak da shvatiš kada je neko stvarno, ali stvarno ''neko i nešto'' bilo gde. Nemaš tu moć. Malo nas je ima.
 

Back
Top