MRSAVE RIBE

ender:
Milow:
ender:
Milow:
LAYLA:
DA LI MUSKARCI(KOJI OVO CITATE)PREFERIRAJU MRSAVE ILI BUCKASTIJE DEVOJKE??? :oops: :oops:
buc
Zasto buc?

Mrsave mi ne deluju prirodno, uvek su neraspolozene i ... iskreno ... kad vidim mrsavu ribu meni je zao.

Majke mi ...
Sta ces prirodnije nejedu nista izgladnjuju se do besvesti,zvacu samo neku travu i mazu se samo prirodnim kremama.

Nije tacno da ne jedu.Nije da sam preterano mrsava ali sam ipak mrsava a jedem sve.Jedem vise nego neke moje drugarice koje su dosta punije od mene.One se izgladnjuju da bi bile mrsave.Pa posle padaju u nesvest i imaju podočnjake a i dalje su pune,sta je tu prirodno.
 
[quote="xxl
Nije tacno da ne jedu.Nije da sam preterano mrsava ali sam ipak mrsava a jedem sve.Jedem vise nego neke moje drugarice koje su dosta punije od mene.One se izgladnjuju da bi bile mrsave.Pa posle padaju u nesvest i imaju podočnjake a i dalje su pune,sta je tu prirodno.[/quote]
Pa prirodno je to sto zive samo od vazuha,a tebi svaka cast mora da imas brz metabolizam.
 
xxl:
Sta ces prirodnije nejedu nista izgladnjuju se do besvesti,zvacu samo neku travu i mazu se samo prirodnim kremama.

Nije tacno da ne jedu.Nije da sam preterano mrsava ali sam ipak mrsava a jedem sve.Jedem vise nego neke moje drugarice koje su dosta punije od mene.One se izgladnjuju da bi bile mrsave.Pa posle padaju u nesvest i imaju podočnjake a i dalje su pune,sta je tu prirodno.[/quote]

Mogu samo da kazem blago tebi... Sta je tu prirodno? Ti.

A za te tvoje drugarice, imam savet. Homeopatska ishrana.
 
Devilishgirl:
Of course :roll:
Pa zasto onda umesto mrsavo-bad :lol:
ne kazemo vitko-good :lol:

A zasto ti devojko stalno koristis engleski jezik? Stvarno je iritirajuce i ne znam sta zelis da postignes time? Svi cemo te savrseno dobro razmeti ako kazes dobro umesto good itd. Svaka cast na poznavanju jezika, ali ne moras da preterujes. Sto se topica tice, ja sam za zlatnu sredinu. Zanima me koliko muskarci stvarno obracaju paznju na liniju devojke, posebno kad se skine- da li stvarno primecuju sve nedostatke-celulit i ostalo, koliko im je to vazno?
 
iziritirana:
Devilishgirl:
Of course :roll:
Pa zasto onda umesto mrsavo-bad :lol:
ne kazemo vitko-good :lol:

A zasto ti devojko stalno koristis engleski jezik? Stvarno je iritirajuce i ne znam sta zelis da postignes time? Svi cemo te savrseno dobro razmeti ako kazes dobro umesto good itd. Svaka cast na poznavanju jezika, ali ne moras da preterujes. Sto se topica tice, ja sam za zlatnu sredinu. Zanima me koliko muskarci stvarno obracaju paznju na liniju devojke, posebno kad se skine- da li stvarno primecuju sve nedostatke-celulit i ostalo, koliko im je to vazno?
Da budem iskren meni uopšte nije važno niti gledam celulit,bore ili neznam šta več,ako mi se sviđa-sviđa mi se takva kakva je i tačka.I kao što neko pre mene reče,lepota ide u kompletu.
 
iziritirana:
Devilishgirl:
Of course :roll:
Pa zasto onda umesto mrsavo-bad :lol:
ne kazemo vitko-good :lol:

A zasto ti devojko stalno koristis engleski jezik? Stvarno je iritirajuce i ne znam sta zelis da postignes time? Svi cemo te savrseno dobro razmeti ako kazes dobro umesto good itd. Svaka cast na poznavanju jezika, ali ne moras da preterujes. Sto se topica tice, ja sam za zlatnu sredinu. Zanima me koliko muskarci stvarno obracaju paznju na liniju devojke, posebno kad se skine- da li stvarno primecuju sve nedostatke-celulit i ostalo, koliko im je to vazno?

Nije valjda da te to iritira :roll: Sorry, nisam ulazila u tvoj mozak, jos uvek :lol: Ah, a ovo "sorry"...bas bezveze, sta da radim vise ne koristim srpsko-hrvatski nego srpsko-engleski, primila sam se, puno caskam sa Amerima, j*biga...
btw. Ti imas celulit :shock:
Poz 8)
 
Devilishgirl:
iziritirana:
Devilishgirl:
Of course :roll:
Pa zasto onda umesto mrsavo-bad :lol:
ne kazemo vitko-good :lol:

A zasto ti devojko stalno koristis engleski jezik? Stvarno je iritirajuce i ne znam sta zelis da postignes time? Svi cemo te savrseno dobro razmeti ako kazes dobro umesto good itd. Svaka cast na poznavanju jezika, ali ne moras da preterujes. Sto se topica tice, ja sam za zlatnu sredinu. Zanima me koliko muskarci stvarno obracaju paznju na liniju devojke, posebno kad se skine- da li stvarno primecuju sve nedostatke-celulit i ostalo, koliko im je to vazno?

Nije valjda da te to iritira :roll: Sorry, nisam ulazila u tvoj mozak, jos uvek :lol: Ah, a ovo "sorry"...bas bezveze, sta da radim vise ne koristim srpsko-hrvatski nego srpsko-engleski, primila sam se, puno caskam sa Amerima, j*biga...
btw. Ti imas celulit :shock:
Poz 8)

Pa ja radim sa Amerikancima, za americku vladu, pa se ne foliram ubacivanjem engleskog. I da, naravno da imam celulit, imam i strije (nakon porodjaja sve smo mi polovnjace), ali mom muzu do sada nije smetalo.
 
ender:
[quote="xxl
Nije tacno da ne jedu.Nije da sam preterano mrsava ali sam ipak mrsava a jedem sve.Jedem vise nego neke moje drugarice koje su dosta punije od mene.One se izgladnjuju da bi bile mrsave.Pa posle padaju u nesvest i imaju podočnjake a i dalje su pune,sta je tu prirodno.
Pa prirodno je to sto zive samo od vazuha,a tebi svaka cast mora da imas brz metabolizam.[/quote]
Moguce je,a i stalno sam u pokretu tako da to sto pojedem ja potrosim u toku dana.
 

Back
Top