MOTOCIKLI

Kupio sam motor 49ccm,tako pise i u saobracajnoj ali je saobracajna kao za A kategoriju,tablice vracene a nisu bile na CO vec VR.....Da li ja to mogu sve regularno da registrujem trajno...Ortak mi je rekao da necu imati problema, samo da na tehnickom kazem da je namenski bio registrovan na A...TREBA MI POMOC HITNO!!!!!!Da,i ako imate nekog da prodam apriliu rs 50,1993god,u dobrom stanju,k&n filter,delortov karburator 19mm,nov akumulator,elektronsko paljenje,trosi oko 3l na 100km.Potrebno zameniti sajlu kilometar sata i registrovati motor,ima sve papire...cena-800e NIJE FIXNO!!!!BG

http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=18883&trazi=1&ur=1&model=59
 
Poslednja izmena:
A evo kako izgleda novi CB 750, pravljen po ugledu na modele iz '70-tih...

hondacb750special2007zy1.jpg
 
jebte dobro izgleda
Sledeci motor ce mi najverovatnije biti bandit 600 ili hornet 600,ali nece to jos skoro

..pozdrav ekipi...osobno imam fzs600-2008g...rezem i jedno i drugo(mada je tu presudno najvise srce u junaka i kazna koju mozes zaraditi)...osim toga bez vjetrobranske zastite...tesko dugo mozes voziti(za horneta)...preko150...mozes ali je jako zamorno...moja osobna preporuka..fazer...cijena bandita..horneta i fazera..je u sustini ista...bandit..56oookn...hornet...599ookn..fazer....60990..vozio sam sva tri motorina...fazer mi najbolje lezi...eto ne zamjerite...
 
Ma samo da čovek sakupi tih 8000e i lako će odlučiti između Suzukija, Honde i Yamahe...
Inače, lično nisam ljubitelj tog tipa motora, između ostalog jer ima slabu (ili nikakvu) zaštitu od vetra, a i više sam za laganiju vožnju, ali pošto, po mom mišljenju, Yamaha ima najbolje cruisere, moram da budem malo pristrasna...:mrgreen:
 
Ma samo da čovek sakupi tih 8000e i lako će odlučiti između Suzukija, Honde i Yamahe...
Inače, lično nisam ljubitelj tog tipa motora, između ostalog jer ima slabu (ili nikakvu) zaštitu od vetra, a i više sam za laganiju vožnju, ali pošto, po mom mišljenju, Yamaha ima najbolje cruisere, moram da budem malo pristrasna...:mrgreen:

..hvala snajka...znam nije malo love...sto se tice lagane voznje tu se u potpunosti slazemo...vise moras paziti na druge nego ne sebe...ima klinaca koji su ko muve..zato i ostanu bez glave....pobornik sam visokih kazni....ako vec zelis imas autoput pa tamo "raspleti"...iako je i tamo ogranicenje 150....nisam bas nesto dobro razumio ali fz6shgS2 ima odlicnu zastitu od vjetra...hornet nema...bandit je ok...mada meni malo dijeluje sitnije....recimo.. mislim da bi dobar izbor za "polovnjake" kao ja.. bio suzuki.."storm"..lijep motor..a vjetrobranska zastita savrsena...54-56000 kn..
 
Misliš, ˝Strom˝?

2008vstrom650cq1.jpg

..je stamparska greska...melo mi steka i tipkovnica....u pocetku sam mislio njega uzeti ali imam sina .tako da i on pomalo ganja motorin...ipak je za njega fazer malo "zgodniji"...
..reci da li ti je nik vezan uz moto klub iz N.S..ljetos sam bio na exit-u...u N.S...ima zenska moto ekipa...naziv po tvom niku-u...
 
Najduži motocikl na svetu (9,6 metara), ušao u Ginisovu knjigu rekorda, a napravio ga je lik po imenu Oleg Rogov decembra 2005. Živo me zanima kako li je voziti to čudo...

11girld.jpg


n5swtl.jpg


30sdjjk.jpg
 
Poslednja izmena:
U zadnjih 7 dana 3 moja poznanika su pazarili motore.
Boli me srce kad vidim kako ti likovi sada furaju taj fazon, a ja kada nisam jeo uzinu i skupljao za novine, oni su se igrali zmurke.
 

Back
Top