MOTOCIKLI

Ako ces dobar savet onda nemoj da uzmes 600 ccm!
Imao si dosad F verzije pa ti snaga i nije toliko bila vazna ali kod R -ova je princip voznje skroz drugaciji i stalno trazi gas.
Drugar je ima R1 i prodao ga jer je postao umoran i kupio GSX600R 2007 i da bi isao kao R1 morao je stalno da ga zavrce u crveno i poceo da se zali kako trosi ko lud.Pa kako ne bi trosio kad je non stop u crvenom???
Razlika u registraciji je 5000 din tako da ne razmisljaj se mnogo i uzmi 1000 ccm a koji ces to je vec tvoj izbor.
Drugar je bio u Hrvatskoj na nekom skupu i 98% se vozi GSX1000R a i poznato je da Suzuki ima dobre menjace i agregate.
 
Dragi bajkeri, vi ste danas ila jedna svetla tačka u tmurnom Beogradu:

Evo kako je bilo zamišljeno:

ПОДРШКА СРПСКОМ НАРОДУ НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ

БАЈК РОК МИСИЈА ВАС ОБАВЕШТАВА ДА ћЕ У НЕДЕЉУ, 31.07.2011. У 15:00 ЧАСОВА ОДРЖАТИ ЈЕДНУ ВОЖНЈУ У ЗНАКУ ПОДРШКЕ СРПСКОМ НАРОДУ НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ У ОВИМ ТЕШКИМ ТРЕНУТЦИМА.

БАЈКЕРИ СУ ОДУВЕК БИЛИ ВАН ПОЛИТИКЕ И ЖЕЛИМО ДА И ОВАЈ СКУП ПРОЂЕ БЕЗ ИКАКВИХ ПОЛИТИЧКИХ ОБЕЛЕЖЈА. АЛИ, СВАКАКО СМО ДУЖНИ ДА ПРУЖАМО ПОДРШКУ НАШЕМ НАРОДУ КОЈИ ДАНИМА НА БАРИКАДИМА ЧУВАЈУ СРПСКО ОГЊИШТЕ. НЕ СМЕМО ДА ДОЗВОЛИМО ДА СЕ ПОНОВИ НОВА „ОЛУЈА“.

СРПСКИ НАРОД НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ НАС ЈЕ ЗАДЊИХ 5 ГОДИНА ПРИХВАТИО И УГОСТИО ТОКОМ ВИДОВДАНСКЕ БАЈК РОК МИСИЈЕ И НАЈМАЊЕ ШТО МОЖЕМО ДА УРАДИМО ЈЕСТЕ ДА ИМ ПОШАЉЕМО ПОРУКУ ДА МИСЛИМО СВАКОДНЕВНО НА ЊИХ.

ОКУПЉАЊЕ У НЕДЕЉУ У 15:00 ЧАСОВА НА ПАРКИНГУ ИСПРЕД ХОТЕЛА ИНТЕРКОНТИНЕНТАЛ.

РУТА ВОЖЊЕ БИЋЕ ОБЈАВЉЕНА ТОКОМ СУТРАШЊЕГ ДАНА.

МОЛИМО СВЕ БАЈКЕРЕ И МОТОКЛУБОВЕ ДА НАМ СЕ ПРИДРУЖЕ И ДА ОБАВЕСТЕ СВОЈЕ ПРИЈАТЕЉЕ КАКО БИ НАС БИЛО ШТО ВИШЕ.

/БАЈК РОК МИСИЈА
http://forum.bjbikers.com/index.php...ком-народу-на-косову-и-метохији-3172011-1500/

A evo šta se desilo :( :
Elem, Harley Davidson Klub Srbije je danas uz pomoć Bore Čorbe i Đorđa Davida pokušao da u Beogradu organizuje bajkersko okupljanje u znak podrške narodu sa Kosova.
Uredno su prijavili skup kod policje i to na visokoj instanci.
Međutim, nisu im ni odobrili niti zabranili okupljanje, ali su im preprečavali svuda u gradu putanju kretanja... navodno da se ne bi uznemiravala javnost i pod izgovorom, da je trebalo skup prijaviti policiji na lokalnom nivou....
Kakva sramota za ovu vlast, svakog dana me sve više razočaravaju...
nema više dobrih ljudi i rodoljuba među političarima ni jedne stranke...



ne znam što se čudiš. svima je jasno da danas u srbiji samo ****** imaju slobodu kretanja. dakle, ako hoćeš da se skupiš, moraš da se maskiraš u pedera. ili u tvom sučaju lezbejku. :mrgreen:
 
Pa normalno da je dranje kad vozis motor koji vredi manje od 1000 eura al kad vozis motor kao ja koji kosta 13000 eura onda ono na E-Bay-u je teska jeftinoca.
Tamo sam kupio plasticne okvire auspuha za 90 eura a ovde kod nas kostaju 760 eura tj 380 po komadu. Plus sto mi hladnjak nov kosta 650 eura a tamo mi je x puta izmakao za 150-200 eura u odlicnom stanju.
 
zato sam i rekao da mi je dranje :) ne isplati mi se da ulazem kad realno motor ne vredi nista, ja sam ga uzeo za 800 evra, ali ima oklop od k1, meni se to ne svidja, a jos sam i slupao desnu stranu, sada kada sam video koliko su skupi oklopi bice krpljenja :D
 
Koliko ja znam trebalo bi da mogu sa 12 kao i u kolima na prednjem sedistu.
Shit je sto su skuteri mahom registrovani za jednog i kad se voze dvoje panduri samo cekaju i lupaju kazne!
E sad na velikom motoru sam vozio svoje klince al par stotina metara i u drugoj bez gasa a u pravu voznju cemo videti dali cu ih ikada povesti.Ne zbog sebe nego zbog drugih koji ne paze a poceo sam da ih kaznjavam jer sam nedavno ulubio vrata jednom majmunu koji me je izgurao sa kolovozne trake bez obzira sto sam bio tik pored njega i sto sam mu svirao!z:((
 

Back
Top