Москва ће бранити ставове Србије пред Међународним судом правде

Ja незнам зашто полажете толико наде у Русе.Као да сте опседнати Русијом.Иначе највечи добитник Косовске независности је управо Русија.Ја ипак мислим да није било Русије Срби би одавно решили питанје о Косову.

lupas,njima ne odgovara,Gruziju su silom oteli tako da im to niko nece uzeti ali imaju problema za raznim ingusetijama i ostalim muslimanskim oblasitima koje americka demokraija finansira za otcepljenje od Rus
 
Русија неће дозволити да заживи правило да право националних мањина буде веће од права на суверенитет државе.
Руси су само истурени иза њих стоје Кина и Индија те две земље воде дугорочну мудру политику што је довело и до резултата да је од ове године Кина прва економска сила у свету.
 
А кад купујете наоружање и хеликоптере од Руса добри су вам, па што се тад нисте правили паметни .:rtfm:
Kupovali su ga uglavnom od Ukrajinaca (helikopteri Mi-24, Mi-17 i Mi-8, VBR Grad, tenkovi T-72, BTR-70 i 80, nesto malo pesadijskog naoruzanja za specijalnu panduraciju), mada smo se i mi lepo omastili (kevlarski slemovi, panciri, jurisni prsluci, snajperke "Crna strela").
 
lupas,njima ne odgovara,Gruziju su silom oteli tako da im to niko nece uzeti ali imaju problema za raznim ingusetijama i ostalim muslimanskim oblasitima koje americka demokraija finansira za otcepljenje od Rus

Виш ипак сам у праву чак мислим да ви имате више штете него користи од Русе.
 
Kupovali su ga uglavnom od Ukrajinaca (helikopteri Mi-24, Mi-17 i Mi-8, VBR Grad, tenkovi T-72, BTR-70 i 80, nesto malo pesadijskog naoruzanja za specijalnu panduraciju), mada smo se i mi lepo omastili (kevlarski slemovi, panciri, jurisni prsluci, snajperke "Crna strela").

Да ту си у праву.Од Украинце и од вас смо куповали али све је џабад.Ти можеш куповати и атомске бомбе али кад те држе за муда све је узалуд.Данас има једна сила.Данас је УСА и НАТО а далје чемо видети.
 
Да ту си у праву.Од Украинце и од вас смо куповали али све је џабад.Ти можеш куповати и атомске бомбе али кад те држе за муда све је узалуд.Данас има једна сила.Данас је УСА и НАТО а далје чемо видети.
А ко вам најелитнију јединицу "Лавови" обучавао ?
 
Да ту си у праву.Од Украинце и од вас смо куповали али све је џабад.Ти можеш куповати и атомске бомбе али кад те држе за муда све је узалуд.Данас има једна сила.Данас је УСА и НАТО а далје чемо видети.
Situacija danas je mnogo drugacija od one iz 1999. i 2001.
 
Русија неће дозволити да заживи правило да право националних мањина буде веће од права на суверенитет државе.
Руси су само истурени иза њих стоје Кина и Индија те две земље воде дугорочну мудру политику што је довело и до резултата да је од ове године Кина прва економска сила у свету.
Русија можда нече ништа дозволити али али као сила за која се претставлја зад које су Индија и Кина ништа није урадила за Србију.НАТО чак је дигао у ваздух Кинеску амбасаду.И немогу да схватим вашу опседнутост Русима.Ево док сам ја на овом форуму нон-стоп има теме о Путину као да је Цар Србије.Чему то незнам.Па како је шетао по супермаркетима у Москви и снижио цене ко Русија да је само Москва.Изгледа се заборавлја прлјава приватизација када су створени највечи светски богаташи.И тада Путин је имао власт.Она је била у нјегово време.
 
Да ту си у праву.Од Украинце и од вас смо куповали али све је џабад.Ти можеш куповати и атомске бомбе али кад те држе за муда све је узалуд.Данас има једна сила.Данас је УСА и НАТО а далје чемо видети.
:per:
 
Jebeno je to kad te zasvrbe Rusi!!! Oni se po 10-ak puta nakane, al kad jednom nešto odluče onda to bude po njihovom!!! Svakako da im hronično paranoični Ameri non-stop pilje preko plota!!!
Нажалост нас су ''ослободили'' Совјети(обезбожени и затровани јеврејском идеологијом комунизма ''Руси''), који су Руси исто колико је и Тито Србин. Колико су они добронамерни показује црна статистика од око 50 000 000 убијених Руса (истинских Православаца) што глађу, што у концлогорима од стране Стаљина. Већег крвника Руса нема од тог совјетизованог Грузина.

Њихови КГБ наследници и кадровици Путин и компани, преко нас само играју шаха са полу-Јеврејима србомрзцима из Америке.

НАМА САМО БОГ МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ, СВИ ОСТАЛИ ЋЕ САМО ДА СЕ ОКОРИСТЕ О НАШУ МУКУ.

Што је најцрње од свега, више су КГБ пуковник Путин и компани, заслужни за какво такво формално очување Србије, од пужутелих амеројеврофила из социјалистичке интернационале(ДС,СПС).

Када будемо схватили да је у свим државама мафија на власти, то ће бити добар почетак за Србију!
 
А ко вам најелитнију јединицу "Лавови" обучавао ?

Лавови нису били најелитнија единица.Овај Хрват бојим се да је у праву.Лавови су стварно били све циркузанти који су били скуплјани по улици.Све пијанице и лопови.Џган.Они су више трговали са шипосе него се борили.
 
Русија можда нече ништа дозволити али али као сила за која се претставлја зад које су Индија и Кина ништа није урадила за Србију.НАТО чак је дигао у ваздух Кинеску амбасаду.И немогу да схватим вашу опседнутост Русима.Ево док сам ја на овом форуму нон-стоп има теме о Путину као да је Цар Србије.Чему то незнам.Па како је шетао по супермаркетима у Москви и снижио цене ко Русија да је само Москва.Изгледа се заборавлја прлјава приватизација када су створени највечи светски богаташи.И тада Путин је имао власт.Она је била у нјегово време.

Сад је XXI век много шта се променило у последњих десет година.
Ове две силе кад врше војну вежбу НАТО занеми јер су њихови стратези свесни о каквој се војној сили ради.

 
Сад је XXI век много шта се променило у последњих десет година.
Ове две силе кад врше војну вежбу НАТО занеми јер су њихови стратези свесни о каквој се војној сили ради.


A vi od toga imate - šta? :dontunderstand:
 
Situacija danas je mnogo drugacija od one iz 1999. i 2001.

Ко зна.У 2001 и птице су знали колико че бити жртава на обе стране и како че завршити рат.Адем кс може свашта да тврди али некоме другом, јер све је јасно како је било.Тај рат унапред смо знали какав че крај имати.
 
Сад је XXI век много шта се променило у последњих десет година.
Ове две силе кад врше војну вежбу НАТО занеми јер су њихови стратези свесни о каквој се војној сили ради.


..kako ne kuzis..da su Ameri svima uvalili..Komplex..naoruzavanja..
....kome treba toliko oruzje..(SAMO IDIOTIMA)
..kad je kemijsko i biološko..puno jeftinije..i "efikasnije"...
--samo moda i nista vise...budi sigiran...da Ameri ..Kinezi...i ostala bratija (mislim tu na nuklearne sile)...nikad nece ratovati jedni protv drugih..imaju oni "NAS"...stoku sitnog zuba...da podmirujemo njihove racune....
 
A vi od toga imate - šta? :dontunderstand:
2005 Мировна вежбовна операција је имала тему да трећа земља позива Шангајски савез за успостављање суверенитета на целој својој територији !
То су силе које воде дугорочну политику !


 
..kako ne kuzis..da su Ameri svima uvalili..Komplex..naoruzavanja..
....kome treba toliko oruzje..(SAMO IDIOTIMA)
..kad je kemijsko i biološko..puno jeftinije..i "efikasnije"...
--samo moda i nista vise...budi sigiran...da Ameri ..Kinezi...i ostala bratija (mislim tu na nuklearne sile)..
.nikad nece ratovati jedni protv drugih..imaju oni "NAS"...stoku sitnog zuba...da podmirujemo njihove racune....
Ево нешто паметно вечерас и од тебе:hahaha::hahaha:
 

Back
Top