Moram da razgovaram sa nekim, poludecu...

mladi ste, i to je to... veza vam je bila super, ti si bio divan prema njoj, a toga nema puno pogotovo u tim godinama, i ona se istripovala da zbog toga puno propusta u zivotu...
u svakom slucaju ona gubi PUNO, a ti sada patis:( ali ostani takav, jer veruj mi ima puno devojaka koje te zasluzuju :):):)
 
Pre nekoliko dana okoncao sam vezu od 7 meseci. Nije mi to najduza veza, ali ovaj raskid mi je najteze pao do sada. Iako imam 19 godina, koje treba da bude doba zezanja, ja samo gledam kako da se skrasim pored jedne osobe, jer sam dosta (mozda previse) emotivan, ali nekako uvek nadjem pogresne devojke za to. Da pocnem ispocetka...
Ja imam sestru stariju od mene 14 godina. Odrastao sam sa njom i njenim drugaricama i od njih naucio kako se treba ponasati prema devojkama. Medjutim, moje dosadasnje iskustvo pokazuje da nijedna devojka do sada nije umela da ceni to sto sam bio dobar prema njima. Ali, skrecem sa teme...
Ona je godinu dana mladja od mene i do sada nije imala vezu duzu od 2 nedelje. Dosta je lepa i u pocetku mi je bilo tesko da se nosim sa tim sto joj svakodnevno stizu pozivi na pice od drugih ljudi. Nikad nije otisla ni sa jednim, ali opet me je nerviralo to... Ali to su sitnice. Tokom vremena, razvili smo vrlo prisan odnos. Izgubila je i nevinost sa mnom i to nas je jos vise zblizilo. Kasnije je pocela da se preispituje. Govorila mi je da me voli, ali da ponekad ne zna kako, kao decka ili kao najboljeg prijatelja. Ona je takodje vrlo nervozna osoba, imala je dosta porodicnih problema, cak i nervni slom kad je bila mala, isla je 3 godine kod psihijatra itd.
Pre 10-ak dana smo bili na moru, posvadjali smo se i ona me je udarila. Nije mi palo na pamet da joj vratim, posto nikad ne bih udario zensko. To je takodje bio trenutak kada sam shvatio da ne mogu vise da trpim njene izlive besa. Kada smo se vratili, odlucio sam da raskinem... E, od tada, nocu ne spavam duze od 3-4 sata, samo placem, zovem je svako vece da vidim sta radi, razmisljam da li je sa nekim drugim, po ceo dan sedim u sobi, ako izadjem uvece u grad - smorim se... Sinoc mi je rekla da sam prestao da joj se svidjam, ali da me voli kao clana porodice.
Ja sam joj, ljudi, skidao zvezde sa neba, pravio romanticne vecere, vino, muzika, zvezde, snimao neke filmove od po 5-6 minuta za nju da bi se osecala posebnom, bio vrlo tolerantan, i ona mi kaze da je bolje biti sa "losim momcima" jer je sa njima adrenalin i da jos mnogo toga treba da prodje u zivotu... Valjda, kad imas nesto dobro pored sebe, uzivas u tome, ne preispitujes se da li ima nesto bolje? PA SAD ISPADE DA JE LOSE STO SAM DOBAR?! Uglavnom, ja shvatam da ona nije za mene, ali ja bih dao obe noge samo da ponovo budemo zajedno, ali ona je prelomila u svojoj glavi i od toga nema nista... Takodje shvatam da ce me sve ovo proci eventualno, ali ne znam sta da radim sa sobom dok ne prodje. Ne mogu da nadjem novu, prolaznu devojku da prebolim, to bi bilo vrlo nepravedno prema njoj a ni ja se ne bih osecao nista bolje zbog toga. A ona mi je otvoreno rekla da ce naci nekog bezveze decka i da ja to ne protumacim pogresno. I sad ja idem nocu po gradu i kad vidim dvoje kako se ljube, zagledam, kao ludak, da nije ona slucajno, jer ja nju kad bih video sa nekim drugim, mislim da bih zvanicno odlepio...

Mislim da sam imao neku poentu i pitanje, ali sam se pogubio na pola, sad mi je samo drago sto sam sve ovo ispisao, vec mi je malo lakse... Eto, neka moje pitanje bude: da li sam ja normalan? :dash:

Ovo nije normalno!! Prvo nauci da cenis sebe dovoljno pa onda te mogu i drugi ceniti...devojka odma oseti kad moze da ti skace po glavi i dokle moze da ide...ti si suvise dozvolio sebi...
Nijedna krajnost nije zdrava!! Budi normalan...kakve zvezde i kakvi bakraci..kome to uopste treba?!:confused:
 
Prvo zelim zaista da te pohvalim!
Vidi se iz price da si divan i osecajan momak a tako mlad.Takvih nema mnogo a i ako ih ima veoma vesto skrivaju svoja osecanja dok ne budu sigurni da je ta veza ono pravo. Nemoj postati los, samo nemoj otkrivati skroz svoja osecanja jer ces onda otkriti i svoje slabosti koje retko ko ume da ceni. Ne mislim samo na pripadnice zenskog vec i muskog pola. Ne dozvoli da te vrte oko malog prsta, nemoj uvek biti tu za ''nju'' kada joj dune da te pozove (izmisli jak razlog zasto ne mozes doci), nemoj odmah odgovarati na poruke (devojke polude kada ocekuju poruku) i nemoj je zvati-cimati na svakih 15 minuta da pitas gde je ma koliko da si zaljubljen. Nemoj 24 sata provoditi sa njom, nemoj samo izlaziti sa njom vec ponekad sa nekim drustvom, budi i dalje gentleman kada si sa njom....
Tvoja prica me je podsetila na moju kada sam imala 17 godina a sada imam 27. Bila sam neiskusna, iskrena zaljubljena klinka, prva ljubav, poljubac, nevinost...jednom recju dosadna. Bila sam ubedjena da cu se za njega udati i da je dovoljno sto ga volim i sto mi je prvi ali istina je da sam ga verovatno smorila. Izmedju ostalog njemu je trebala dosta iskusnija u krevetu da zna sve radnje i da je finansijski obezbedjena. Raskinula sam s'njim jer sam primetila da se cudno ponasa. Na kraju mi je priznao da se pomirio sa bivsom koja je dosta starija od mene, iskusnija u svemu i imucnija ali da nije zeleo samnom da raskida. Htela sam da umrem zbog njega, ceo moj zivot nije imao smisla a bila sam tako mlada. Svi su mi govorili da on nije vredan da zbog njega patim a kamoli izgubim zivot i da cu ga vremenom zaboraviti. Zaista je tako, sada mi je sve to smesno kada se setim, posebno pesma od Cece-''Dodji'' koju sam slusala i davila se u suzama :D

''Tebi je svejedno sto si me suzama dao
otkad se nisam nasmejala
kad bi znao, eh kad bi znao

Dodji, uzmi me od hladnih noci, dodji
jer niko nece doci
jer niko nece moci meni tebe da zameni...''

5 godina kasnije kada sam vec malo sazrela i shvatila neke stvari u zivotu, ponovo ga srecem u gradu. Poziva me na kafu i ponovo koristi svoje izandjale fazone da me opet obrlati. Na sta sam mu odgovorila da to vise ne pali kod mene a on ce na to 'Ma hajde, nista ti se nece desiti sto ti se vec nije desilo'. Rekla sam mu upravo zbog toga ne zelim i da je jedini razlog zbog cega sam sa njim otisla na kafu da mu se zahvalim sto mi je na vreme dao do znanja kakav je jer da smo duze ostali u vezi verovatno bi mi zivot upropastio. Ustala sam i otisla.
Eto to je moje prvo iskustvo, kasnije je bilo svakakvih slucajeva ali vremenom sam oguglala pa me nisu ni pogadjali. Sada sam u srecnoj vezi vec 3 godine. Svako svoju pravu ljubav jednom nadje pa tako ces i ti jednog dana ali mlad si nemoj da zuris.
Samo glavu gore, sve ce to proci. Pozdrav! ;)
 
Hmm, njoj treba jak, dobar a ujedno i bezobrazan decko koji je moze zadovoljiti u potpunosti...sam taj bes koji vam se dogodio na moru kaze sve "da nije ni u cemu zadoovljna"..Ti nastavi da budes dobar ali promeni neke taktike, na primer dobar al da ne smaras, znaci da imas i neke druge vredne aspekte u zivotu i pored nje, da se bavis i drugim stvarima, ne zoves svaki dan, izjavis joj ljubav kad se ona ili neka buduca i najmanje nada..ti filmovi, jake romantike tek kasnije kad se uveris da to zaista zasluzuje, jer u pocetku jaka romantika moze biti pogresno protumacena sa druge strane :roll:

Savet: Nemoj vise da je zoves, setaj vise, NE razmisljaj o lepim trenutcima provedenim sa njom, a videces kroz nekoliko dana kako ce ona reagovati, jer mozda se tako i sama ponasa ne bi li te provrednila ;) a ukoliko se i ne javi onda nista treba da postujes njenu odluku ukoliko je zaista cenis i volis..

Caooos
 
Pre nekoliko dana okoncao sam vezu od 7 meseci. Nije mi to najduza veza, ali ovaj raskid mi je najteze pao do sada. Iako imam 19 godina, koje treba da bude doba zezanja, ja samo gledam kako da se skrasim pored jedne osobe, jer sam dosta (mozda previse) emotivan, ali nekako uvek nadjem pogresne devojke za to. Da pocnem ispocetka...
Ja imam sestru stariju od mene 14 godina. Odrastao sam sa njom i njenim drugaricama i od njih naucio kako se treba ponasati prema devojkama. Medjutim, moje dosadasnje iskustvo pokazuje da nijedna devojka do sada nije umela da ceni to sto sam bio dobar prema njima. Ali, skrecem sa teme...
Ona je godinu dana mladja od mene i do sada nije imala vezu duzu od 2 nedelje. Dosta je lepa i u pocetku mi je bilo tesko da se nosim sa tim sto joj svakodnevno stizu pozivi na pice od drugih ljudi. Nikad nije otisla ni sa jednim, ali opet me je nerviralo to... Ali to su sitnice. Tokom vremena, razvili smo vrlo prisan odnos. Izgubila je i nevinost sa mnom i to nas je jos vise zblizilo. Kasnije je pocela da se preispituje. Govorila mi je da me voli, ali da ponekad ne zna kako, kao decka ili kao najboljeg prijatelja. Ona je takodje vrlo nervozna osoba, imala je dosta porodicnih problema, cak i nervni slom kad je bila mala, isla je 3 godine kod psihijatra itd.
Pre 10-ak dana smo bili na moru, posvadjali smo se i ona me je udarila. Nije mi palo na pamet da joj vratim, posto nikad ne bih udario zensko. To je takodje bio trenutak kada sam shvatio da ne mogu vise da trpim njene izlive besa. Kada smo se vratili, odlucio sam da raskinem... E, od tada, nocu ne spavam duze od 3-4 sata, samo placem, zovem je svako vece da vidim sta radi, razmisljam da li je sa nekim drugim, po ceo dan sedim u sobi, ako izadjem uvece u grad - smorim se... Sinoc mi je rekla da sam prestao da joj se svidjam, ali da me voli kao clana porodice.
Ja sam joj, ljudi, skidao zvezde sa neba, pravio romanticne vecere, vino, muzika, zvezde, snimao neke filmove od po 5-6 minuta za nju da bi se osecala posebnom, bio vrlo tolerantan, i ona mi kaze da je bolje biti sa "losim momcima" jer je sa njima adrenalin i da jos mnogo toga treba da prodje u zivotu... Valjda, kad imas nesto dobro pored sebe, uzivas u tome, ne preispitujes se da li ima nesto bolje? PA SAD ISPADE DA JE LOSE STO SAM DOBAR?! Uglavnom, ja shvatam da ona nije za mene, ali ja bih dao obe noge samo da ponovo budemo zajedno, ali ona je prelomila u svojoj glavi i od toga nema nista... Takodje shvatam da ce me sve ovo proci eventualno, ali ne znam sta da radim sa sobom dok ne prodje. Ne mogu da nadjem novu, prolaznu devojku da prebolim, to bi bilo vrlo nepravedno prema njoj a ni ja se ne bih osecao nista bolje zbog toga. A ona mi je otvoreno rekla da ce naci nekog bezveze decka i da ja to ne protumacim pogresno. I sad ja idem nocu po gradu i kad vidim dvoje kako se ljube, zagledam, kao ludak, da nije ona slucajno, jer ja nju kad bih video sa nekim drugim, mislim da bih zvanicno odlepio...

Mislim da sam imao neku poentu i pitanje, ali sam se pogubio na pola, sad mi je samo drago sto sam sve ovo ispisao, vec mi je malo lakse... Eto, neka moje pitanje bude: da li sam ja normalan? :dash:

Čak i da si bio normalan, ako tako nastaviš sigurno to nećeš ostati...pa nije ona jedina riba na ovom svetu, ma koliko se tebi to činilo u ovom trenutku.Izađi sa drugarima umesto što vrebaš nju,pogledaj malo oko sebe i sigurno ćeš videti da postoji još predivnih devojaka koje bi te zaista mogle voleti :cmok2: a i ti njih. :cmok:
 
Сама ти је дала ,,упутство за употребу''.

Не чини нешто да њој удовољиш, него све што чиниш, чини јер ће теби тако бити боље.

И веруј ми, кад учинимо оно што ми желимо, а не што мислимо да неко други жели, обе стране буду задовољне!

Da ali....meni je njeno ''uputstvo za upotrebu'' nje same malo...otuzno. :roll:Ne cini nishta zbog mene vec zbog sebe...da sam ja musko ja bi ovo shvatila kao da ja ne treba da gledam da li ja ona srecna da radim sitnice koje ce nju obradovati vec da treba da je poj.ebem i bacim sa strane i da ce me onda voleti,da mene treba da zabole za nju i kad sam sa njom da gledam samo moje interese { u ovom slucaju kako da je poj.ebem }. Sakloni Boze logike...njene
Zar nije cela poenta ljubavi nesebicnost?
 
Poslednja izmena:
Da ali....meni je njeno ''uputstvo za upotrebu'' nje same malo...otuzno. :roll:Ne cini nishta zbog mene vec zbog sebe...da sam ja musko ja bi ovo shvatila kao da ja ne treba da gledam da li ja ona srecna da radim sitnice koje ce nju obradovati vec da treba da je poj.ebem i bacim sa strane i da ce me onda voleti,da mene treba da zabole za nju i kad sam sa njom da gledam samo moje interese { u ovom slucaju kako da je poj.ebem }. Sakloni Boze logike...njene
:worth::worth::worth:
 
Pre nekoliko dana okoncao sam vezu od 7 meseci. Nije mi to najduza veza, ali ovaj raskid mi je najteze pao do sada. Iako imam 19 godina, koje treba da bude doba zezanja, ja samo gledam kako da se skrasim pored jedne osobe, jer sam dosta (mozda previse) emotivan, ali nekako uvek nadjem pogresne devojke za to. Da pocnem ispocetka...
Ja imam sestru stariju od mene 14 godina. Odrastao sam sa njom i njenim drugaricama i od njih naucio kako se treba ponasati prema devojkama. Medjutim, moje dosadasnje iskustvo pokazuje da nijedna devojka do sada nije umela da ceni to sto sam bio dobar prema njima. Ali, skrecem sa teme...
Ona je godinu dana mladja od mene i do sada nije imala vezu duzu od 2 nedelje. Dosta je lepa i u pocetku mi je bilo tesko da se nosim sa tim sto joj svakodnevno stizu pozivi na pice od drugih ljudi. Nikad nije otisla ni sa jednim, ali opet me je nerviralo to... Ali to su sitnice. Tokom vremena, razvili smo vrlo prisan odnos. Izgubila je i nevinost sa mnom i to nas je jos vise zblizilo. Kasnije je pocela da se preispituje. Govorila mi je da me voli, ali da ponekad ne zna kako, kao decka ili kao najboljeg prijatelja. Ona je takodje vrlo nervozna osoba, imala je dosta porodicnih problema, cak i nervni slom kad je bila mala, isla je 3 godine kod psihijatra itd.
Pre 10-ak dana smo bili na moru, posvadjali smo se i ona me je udarila. Nije mi palo na pamet da joj vratim, posto nikad ne bih udario zensko. To je takodje bio trenutak kada sam shvatio da ne mogu vise da trpim njene izlive besa. Kada smo se vratili, odlucio sam da raskinem... E, od tada, nocu ne spavam duze od 3-4 sata, samo placem, zovem je svako vece da vidim sta radi, razmisljam da li je sa nekim drugim, po ceo dan sedim u sobi, ako izadjem uvece u grad - smorim se... Sinoc mi je rekla da sam prestao da joj se svidjam, ali da me voli kao clana porodice.
Ja sam joj, ljudi, skidao zvezde sa neba, pravio romanticne vecere, vino, muzika, zvezde, snimao neke filmove od po 5-6 minuta za nju da bi se osecala posebnom, bio vrlo tolerantan, i ona mi kaze da je bolje biti sa "losim momcima" jer je sa njima adrenalin i da jos mnogo toga treba da prodje u zivotu... Valjda, kad imas nesto dobro pored sebe, uzivas u tome, ne preispitujes se da li ima nesto bolje? PA SAD ISPADE DA JE LOSE STO SAM DOBAR?! Uglavnom, ja shvatam da ona nije za mene, ali ja bih dao obe noge samo da ponovo budemo zajedno, ali ona je prelomila u svojoj glavi i od toga nema nista... Takodje shvatam da ce me sve ovo proci eventualno, ali ne znam sta da radim sa sobom dok ne prodje. Ne mogu da nadjem novu, prolaznu devojku da prebolim, to bi bilo vrlo nepravedno prema njoj a ni ja se ne bih osecao nista bolje zbog toga. A ona mi je otvoreno rekla da ce naci nekog bezveze decka i da ja to ne protumacim pogresno. I sad ja idem nocu po gradu i kad vidim dvoje kako se ljube, zagledam, kao ludak, da nije ona slucajno, jer ja nju kad bih video sa nekim drugim, mislim da bih zvanicno odlepio...

Mislim da sam imao neku poentu i pitanje, ali sam se pogubio na pola, sad mi je samo drago sto sam sve ovo ispisao, vec mi je malo lakse... Eto, neka moje pitanje bude: da li sam ja normalan? :dash:

1-prvo si musko koje znam da je toliko emotivno,...tj i ja sam romantican ali...naspram tebe sam placeni ubica....
2-nikad se ne ponizavaj pred ribom
3-kad devojka prelomi u glavi da te nece moras se menjati(bar spolja) jer to ti je veruj mi jedina sansa
4-prestani biti dobar i pravi je ljubomornom
5-setaj sa drugaricama i idi po njenom kraju...to ce je najvise unistiti....
6-!!!!!! NIKAD NEMOJ MOLITI RIBU NIZASTA NA SVETU!!!
 
Mislim da sam imao neku poentu i pitanje, ali sam se pogubio na pola, sad mi je samo drago sto sam sve ovo ispisao, vec mi je malo lakse... Eto, neka moje pitanje bude: da li sam ja normalan? :dash:

Zasto definises sebe u odnosu na nju.To sto ona smatra da je lose sto si dobar(barem ti tako mislis) ne znaci da je zaista lose sto si takav.Vidis da ona bas i nije citava, ne zna ni sama sta hoce,kao da joj ne odgovara normalna i mirna veza, nego sve mora da bude prozeto dramatikom.Mozda je oslobodila mesto za devojku koja ce misliti da je dobro sto si dobar.:cmok2:
 
Pre nekoliko dana okoncao sam vezu od 7 meseci. Nije mi to najduza veza, ali ovaj raskid mi je najteze pao do sada. Iako imam 19 godina, koje treba da bude doba zezanja, ja samo gledam kako da se skrasim pored jedne osobe, jer sam dosta (mozda previse) emotivan, ali nekako uvek nadjem pogresne devojke za to. Da pocnem ispocetka...
Ja imam sestru stariju od mene 14 godina. Odrastao sam sa njom i njenim drugaricama i od njih naucio kako se treba ponasati prema devojkama. Medjutim, moje dosadasnje iskustvo pokazuje da nijedna devojka do sada nije umela da ceni to sto sam bio dobar prema njima. Ali, skrecem sa teme...
Ona je godinu dana mladja od mene i do sada nije imala vezu duzu od 2 nedelje. Dosta je lepa i u pocetku mi je bilo tesko da se nosim sa tim sto joj svakodnevno stizu pozivi na pice od drugih ljudi. Nikad nije otisla ni sa jednim, ali opet me je nerviralo to... Ali to su sitnice. Tokom vremena, razvili smo vrlo prisan odnos. Izgubila je i nevinost sa mnom i to nas je jos vise zblizilo. Kasnije je pocela da se preispituje. Govorila mi je da me voli, ali da ponekad ne zna kako, kao decka ili kao najboljeg prijatelja. Ona je takodje vrlo nervozna osoba, imala je dosta porodicnih problema, cak i nervni slom kad je bila mala, isla je 3 godine kod psihijatra itd.
Pre 10-ak dana smo bili na moru, posvadjali smo se i ona me je udarila. Nije mi palo na pamet da joj vratim, posto nikad ne bih udario zensko. To je takodje bio trenutak kada sam shvatio da ne mogu vise da trpim njene izlive besa. Kada smo se vratili, odlucio sam da raskinem... E, od tada, nocu ne spavam duze od 3-4 sata, samo placem, zovem je svako vece da vidim sta radi, razmisljam da li je sa nekim drugim, po ceo dan sedim u sobi, ako izadjem uvece u grad - smorim se... Sinoc mi je rekla da sam prestao da joj se svidjam, ali da me voli kao clana porodice.
Ja sam joj, ljudi, skidao zvezde sa neba, pravio romanticne vecere, vino, muzika, zvezde, snimao neke filmove od po 5-6 minuta za nju da bi se osecala posebnom, bio vrlo tolerantan, i ona mi kaze da je bolje biti sa "losim momcima" jer je sa njima adrenalin i da jos mnogo toga treba da prodje u zivotu... Valjda, kad imas nesto dobro pored sebe, uzivas u tome, ne preispitujes se da li ima nesto bolje? PA SAD ISPADE DA JE LOSE STO SAM DOBAR?! Uglavnom, ja shvatam da ona nije za mene, ali ja bih dao obe noge samo da ponovo budemo zajedno, ali ona je prelomila u svojoj glavi i od toga nema nista... Takodje shvatam da ce me sve ovo proci eventualno, ali ne znam sta da radim sa sobom dok ne prodje. Ne mogu da nadjem novu, prolaznu devojku da prebolim, to bi bilo vrlo nepravedno prema njoj a ni ja se ne bih osecao nista bolje zbog toga. A ona mi je otvoreno rekla da ce naci nekog bezveze decka i da ja to ne protumacim pogresno. I sad ja idem nocu po gradu i kad vidim dvoje kako se ljube, zagledam, kao ludak, da nije ona slucajno, jer ja nju kad bih video sa nekim drugim, mislim da bih zvanicno odlepio...

Mislim da sam imao neku poentu i pitanje, ali sam se pogubio na pola, sad mi je samo drago sto sam sve ovo ispisao, vec mi je malo lakse... Eto, neka moje pitanje bude: da li sam ja normalan? :dash:

Ti si vrlo normalan ali si za ovo ludo vreme,meni se cini predobar momak.to se danas vrlo malo ceni i vbrednije nazalost,jer su se sve vrednosti okrenule naopako.Ono sto me jako zabrinjava kod vas da kazem tinejdzera i mladih osoba,je koliko ste spremni da trpite neku vrstu maltretiranja,samo da budete u vezi.Vidi se da si emotivac i neka fina dusica,ali mislim da debelo gresis sto si dozvoljavao takvo ponasanje...Uz duzno postovanje prema tvojoj nekadasnjoj devojci,niko nije vredan tvoj ljubavi ako te tice i maltretira.Dozvoli molim te,da li su tebe tvoji roditelji rodili i othranili da te tamo neko zlostavlja i maltretira,jer to je po meni psihicko izivljavanje i taj samar.ja to dozivlajvam veoma ozbiljno.razmisli,sta bi tek dobio od nje za koju godinu...Mislim da je dobro sto se ona tebe otkacila i najblaze receno smatraj se srecnim,jer po tvom postu vidim da se ona druzi i da joj nisu strani ni losi momci a ni oni bezvezni da joj prave drustvo.Svako ima neke svoje probleme,ali nije opravdanje da povredjujes osobu koju volis jer si imala nervni slom ili sl.Nije opravdanje,nikako.Mislim da je dobro sto je ona ptisla,jer ti po postu ne bi imao snage da prekines i okoncas to..Ali te otvoreno i direktno pitam,akkva je to ljubava,ko je paznja samo jednosmerna,ako te neko povredjuje,ako su losi momci bolji i sl.? Deluje mi kao jedna neuravnotezena licnost i nestabilna a ti si za svoje godine veoma pazljiv prema curama i dosta zreo za svoje godinice.Moj ti je savet da bezis od takvih cura,glavom bez obzira.One obicno nose brdo problema i trauma koje bi samo psihijatar izlecio a ti si licnost za sebe i vredan si lepe ljubavi,nekoga ko ce biti dobar prema tebe,ko ce te podrzavati i voleti bas takvog kakav jesi.Pamet u glavu,i sledeci put otvori cetvore oci,jer zivot je samo jedan,nema reprize i vredi ga proziveti sa nekim ko ce umeti da ceni tvoju paznju,toplinu,dobrotu,posvecennost i odanost,a ne da te maltretira i tuce,kao ona.
 
Aman bre,aman...aman za'man :))) Daj bre ne savetujte ga vishe molim vas jer nista,ali apsolutno nista korisno nista decku rekli sta da radi !

Brate,veruj mi u ovom slucaju, mi je neopisivo drago sto sam procitao iz ciste slucajnosti ovaj tvoj post.
Stariji sam od tebe ali ne mnogo i jos uvek sam u fazonu zaebancije,izlazaka i drustva,nista mi nije strano a prosao sam situaciju i znam adekvatan nacin da ti pomognem.Dakle treba ti neko iz tvoje generacije ili problizno tome da te skapira posto ovi "matorci" mnogo filozofiraju i hvale se njihovim zivotnim iskustvom i tako dalje a ne pomazu ti ni malo.Pusti ti njih....
KAO PRVO I OSNOVNO - ja sam u mnogo teskom problemu slicne vrste,i na tolikim sam mukama da ne znam sta cu sam sa sobom da uradim da mi dodje iz koze da izadjem jer sam vec godinu dana ceo zivot posvetio kako bih povratio devojku koju sam izgubio svojom krivicom a koju sam voleo vishe nego sto sebe volim a toliko je volim i dalje.OVDE NIJE REC O MENI,NAIME : hocu da ti kazem sledece....
Brate bez obzira koliko je ona postala arogantna,kuckasta i tako dalje...ta ce kroz godinu dve da shvati znacenje dobrote muskarca jer i najvecoj f..xi treba paznja mili moj tebrane,u tome je tajna,kad krene da je zivot samara sa obe strane nailazeci na svakojake buljase i seljake koji tebi nisu ni do kolena jer si ti jedan veoma pametan mladic i pre svega dobar,BUDI UVEREN da ce da te sama potrazi.Ako je volis i dalje budi "stara cekalica" ali dotle moras ali moras da budes jak,da se nosis sa problemom,problem koji boli,problem koji je agonija koja ne staje...gde 24 sata na dan mislis na trenutke sa njom,gde te nostalgija za obicnim trenutkom ispred ulaza zgrade sjebava za 360 stepeni i pravi od tebe slabica kome dodje da se ubije.PRODJI SITUACIJU BRATE AL DRZI ZUBE,NE ZOVI,NE CIMAJ,NE SALJI PORUKE,NE VIDJAJ....ALI MORA DA TE VIDI DA SI OVAJ PUT U GRUDIMA NABACIO KAMEN I AKO JOS UVEK TAMO JE OGROMNA LJUBAV KOJA JE CEKA.
Potrudi se da smuvas,znam da je tesko ali se potrudi...da smuvas neku boljeg izgleda,da ti vidi potencijal,kad te vidi da si smeker i romanticar...ta se vraca kuci,jer sa buljasima prosperitet nema.

TO JA CEKAM TEBRA,NADAM SE IZ DANA U DAN IZ SATA U SAT IZ SEKUNDE U SEKUNDU I NAPRAVIO SAM JEDNU MALU NIJANSU POMAKA I AKO SAM ZAGLIBIO 300 KILOMETARA DUBLJE OD TEBE :) (glavu gore,pazi sta ti kazem)
 
Upamti i ako nadje decka za dugu vezu,propasces najdublje...veruj mi.
AL ZNAS STA JE JEDINA DOBRA STVAR U TOME :) ....kad tad,pazi kad tad...to ti je nesto neminovno i nepisano pravilo,taj nikad nece biti kao ti. I prvi put kada se zadesi na nekom slavlju
NOVA GODINA,RODJENDAN,ZURKA,NE BITNO...kad se posvadjaju,vratice se kuci sa usranom veceri gde je ju je taj nesto iznervirao i kroz glavu ces da joj prolazis ti,gde je tvoje dzentlmensko ponasanje,gde je ljubav i zvezde sa neba,cekace tog majmuna da joj se javi sutra dan,ali brate...taj ce da je od*ebe kao stetnu i kao i uvek srescete se negde na ulici,NICIM IZAZVANO ...tad ces da vidis promenu gledanja tebe u njenim ocima,smeh...i pri rastanku duzi poljubac u obraz i neki pederski kez...kao drago joj sto vidi tebe.POSALJI SAMO SMS KROZ MESEC DANA,EJ JESI LI ZA PICE,ILI DA SE IZMAJEMO NEOBAVEZNO... epilog videces samal mora prvo da prodjes pakao.
 
e ja cu da ti kazem jednu stvar-trazice ona neku barabu,pa kad vidi sta je imala ima 100 posto da ti se vrati.pricam ti iz licnog iskustva,ja sam zena,imala sam momka koji je bio na dlan da ga nosis,a ja budala necu momka koji ne psuje,ne volim kad me non stop mazi itd,a sad se mnooogo kajem sto sam pravila budalu od njega i sad mi se vraca.zeljna sam ljubavi,paznje......sad sam udata,u braku ljubav polako nestaje (naravno da ja mog muza volim,ali imam utisak da on mene ne voli) i kasno je a i on se ozenio tako da-vi ste mladi i ja verujem da ce ti se ona vratiti kad tad.
 
Upamti i ako nadje decka za dugu vezu,propasces najdublje...veruj mi.
AL ZNAS STA JE JEDINA DOBRA STVAR U TOME :) ....kad tad,pazi kad tad...to ti je nesto neminovno i nepisano pravilo,taj nikad nece biti kao ti. I prvi put kada se zadesi na nekom slavlju
NOVA GODINA,RODJENDAN,ZURKA,NE BITNO...kad se posvadjaju,vratice se kuci sa usranom veceri gde je ju je taj nesto iznervirao i kroz glavu ces da joj prolazis ti,gde je tvoje dzentlmensko ponasanje,gde je ljubav i zvezde sa neba,cekace tog majmuna da joj se javi sutra dan,ali brate...taj ce da je od*ebe kao stetnu i kao i uvek srescete se negde na ulici,NICIM IZAZVANO ...tad ces da vidis promenu gledanja tebe u njenim ocima,smeh...i pri rastanku duzi poljubac u obraz i neki pederski kez...kao drago joj sto vidi tebe.POSALJI SAMO SMS KROZ MESEC DANA,EJ JESI LI ZA PICE,ILI DA SE IZMAJEMO NEOBAVEZNO... epilog videces samal mora prvo da prodjes pakao.

samo ti sanjaj z:D
Ne ide to tako z:D
 
Kako su lepe ove mladalačke ljubavi. Tada su osećanja mnogo jača i čini nam se da niko ne može da voli toliko kao mi, niti da pati toliko kao mi.
I kad prođu godine, to sve bude tako slatko. I onda shvatimo značenje izreke: "Da je valjalo, trajalo bi!".

Budi siguran da ćeš naći svoju srodnu dušu i nema potrebe da se menjaš. Ima nas raznih, samo si naleteo na devojku koja nije za tebe. Zamisli da ostanete zajedno i da celog života moraš da trpiš njene izlive besa. Ipak razmisli da li želiš da budeš sa takvom osobom.
 
BOTB i ja bi ovde da otvorim dusu. Nemoj da zamerisz:lol:
Prvi put dolazim ovde samo budem na pdf. KLADIONICA.
Moram da otvorim dusu, pa je mozda najbolje da uradim to na ovoj temi:
Dopada mi se jedna devojka. Smeđe kose,malena ali seksi do jaja. Ali prpa sam pa nikako joj nemogu da pridjem. kad god zelim da joj kazem da mi se dopada se userem. Nek mi neko da dobar savet kako prici ovakvoj ribi.( cuo sam da je sama).

ps. Mozda bi ja lako njoj priso ali ima neki problem. ONA je MUSLIMANKA

dajte neki savet molim vas
 
BOTB i ja bi ovde da otvorim dusu. Nemoj da zamerisz:lol:
Prvi put dolazim ovde samo budem na pdf. KLADIONICA.
Moram da otvorim dusu, pa je mozda najbolje da uradim to na ovoj temi:
Dopada mi se jedna devojka. Smeđe kose,malena ali seksi do jaja. Ali prpa sam pa nikako joj nemogu da pridjem. kad god zelim da joj kazem da mi se dopada se userem. Nek mi neko da dobar savet kako prici ovakvoj ribi.( cuo sam da je sama).

ps. Mozda bi ja lako njoj priso ali ima neki problem. ONA je MUSLIMANKA

dajte neki savet molim vas

Stavi calmu na glavu i ponesi kalash... prolazis sigurno z;)
 

Back
Top