Montgomery za referendum o neovisnosti Republike Srpske

Šta je dobra vest u ovome?

Povučenom ambasadoru fali pažnje, pa izlazi sa ovakvim predlozima. Zašto se nije zalagao za ovo kada je bio na funkciji? Zato što to nije zvanična politika Vašingtona. To je sva vest koja nas treba da zanima.
Budaletina jedino što uspeva je da digne tenzije po ko zna koji put.

Pun mi je klinac više ovih bivših ambasadora, analitičara, profesora, generala koji odjednom shvate istinu i žele da je podele sa ostatkom sveta.

He he, treba da mu se nahebemo keve što se nije žrtvovao za srpstvo dok je bio na platnom spisku američke vlade.
 
karta-montgomeri.jpg


Монтгомери: Подијелити Косово, отцијепити Републику Српску!

-------

ово предлаже монтгомери!
 
Па,наравно да се зна,али формалност треба да се испоштује.
Него,шта ће ти тај "смајли"?Јел` имаш нешто против тога?

Da si čitao temu, vidio bi da nemam ništa protiv toga, naprotiv, veliki sam pristalica nezavisne RS.
Taj smajli se odnosi na organizovanje referenduma i na trošenje para nizašta, stav tog naroda tamo se odavno zna
 

ovaj lik, otkad je u penziji, vec par godina govori i pise textove izrazito dobre i realisticke.

posto ameriku na ovom prostoru ne vode emocije vec interes za stabilnost i kontrolu, valjda ce nekome tamo doci u glavu da bi resenje 'srpskog pitanja' ovim sto predlaze montgomeri bilo dugorocno najbolje za stabilnost regiona.
'namireni srbi' se iz neprijatelja i destabilizatora sistema na ovom prostoru lako pretvore u najveceg pobornika i saveznika.
posto mi nemamo nikakvu vecu snagu kojom bi rusili poredak, najbolje bi bilo da koliko god mozemo drzimo statusa kvo za sada( koji bosnu paralizuje), a najveci argument za ubedjivanje amerike za promenu poretka bude namera da se stvori izrazito liberalna, gradjanska, demokratska drzava, integrisana u evroatlantske strukture, otvorenih granica; ako bi do promene doslo.
 
Najrealnije bi bilo da se gradjani RS na referendumu izjasne u kojoj i kakvoj drzavi zele da zive.

Sta ce ovo biti kad se jedan Crnogorac slozi sa nama i kad na drugoj temi rece da su Crnogorci i Srbi braca?:D Dobar je ovaj Montgomeri,realni su mu predlozi,*** Kosovo mora da se ratosilja od nas a znaci nam i onaj mali sever jer sa 1000 000 Albanaca sta mi mozemo da radimo? Da se slikamo? Jos samo fali da se kancer dalje prosiri i najebali smo!
 
Sta ce ovo biti kad se jedan Crnogorac slozi sa nama i kad na drugoj temi rece da su Crnogorci i Srbi braca?:D Dobar je ovaj Montgomeri,realni su mu predlozi,*** Kosovo mora da se ratosilja od nas a znaci nam i onaj mali sever jer sa 1000 000 Albanaca sta mi mozemo da radimo? Da se slikamo? Jos samo fali da se kancer dalje prosiri i najebali smo!

Ja samo stitim svoje interese i usput Srbima zelim sve najbolje... Nije lako zivjet' u drzavi koju ne cijenis, ne volis, ne postujes!!! Zivio i ja u takvoj do 2006-te i znam kako vam je, zato svim srcem zelim da raspisete referendum pa, kao i mi, ljudski izidjete, glasate i sto vecina odluci da manjina postuje...
 
Ja uopshte ne verujem u tako neshto. Mislim montgomery nije nikakav faktor. Kad Joe Biden bude izasao i rekao to isto onda cu se i radovati. Ovako mi se sve chini da je ovaj Montgomery bas zeljan paznje....Ostareo hebi ga:hahaha: Niko ga vishe nece:sad2::rotf:

ko zna,mozda amerikanci stvarno idu u tom pravcu,ipak rusija drzi ledja srbima u bosni,a ne beograd:think: morace da prihvate srpsku,to je realnost.ako nas putin zajebe u bosni i ne pomogne srbima,ja cu licno da se odreknem rusofilstva:rtfm:
 

Back
Top