Momci, kada ste izgubili nevinost i sta mislite...?

Vragolasta Amfibija:
nemoj da se sekiras...moj super drug ima 30 godina a jos nikad nije imao ribu.gleda...al ne pipa..covek sasvim normalnih opredeljenja(nije gay).a takodje imam i jednog brata koji ceka nesto...da mu se zvezde poklope...sta li...u svakom slucaju...glupo je to uraditi samo da bi se uradilo.a veruj...pravi sex pocinje tek u 25-26 godini...sve ovo pre...je ,kako bih rekla,nesrecno nasrtanje na suprotni pol... :lol: :lol: :lol:
ma nemoj! kad sam bio 17 mogao sam celu noc, a sad sa 26 jednom i odma se izvrnem ko kerce i legnem da spavam.
a sto se tice odgovora 1. sa 17 sam izgubio nevinost
2. moj brat ima 23 godine i nije imao ribu. nije gay, dobro izgleda, ali on trazi onu "pravu" i nece da se "smara" sa glupacama. a nezna za onu staru "Izbirac nadje otirac"
sto se mene tice, uvek sam voleo postene devojke koje su vec prvo vece znale sta zele, bez uvijanja.
takve devojke su i mnogo postenije u vezi.
 
zunomiljan:
Vragolasta Amfibija:
A sta mislis da si sad 17 god i da si sa devojkom sa kojom si sada...sta bi joj se vise svidjalo...celu noc ili jednom ali vredno?i drugo,ne verujem ti to sto si rekao,da mozes samo jednom.
mozda bi mogao i vise, ali sad mi je jednom dovoljno, nemam vise zelju. no to jednom nije 5 minuta... slozicu se s tobom da sam sad zreliji :roll:
:lol: :lol: :lol: :wink:
 
Vragolasta Amfibija:
zunomiljan:
Vragolasta Amfibija:
A sta mislis da si sad 17 god i da si sa devojkom sa kojom si sada...sta bi joj se vise svidjalo...celu noc ili jednom ali vredno?i drugo,ne verujem ti to sto si rekao,da mozes samo jednom.
mozda bi mogao i vise, ali sad mi je jednom dovoljno, nemam vise zelju. no to jednom nije 5 minuta... slozicu se s tobom da sam sad zreliji :roll:
:lol: :lol: :lol: :wink:
a sta je sa tobom?
koliko ti puta mozes?
 
Vragolasta Amfibija:
nemoj da se sekiras...moj super drug ima 30 godina a jos nikad nije imao ribu.gleda...al ne pipa..covek sasvim normalnih opredeljenja(nije gay).a takodje imam i jednog brata koji ceka nesto...da mu se zvezde poklope...sta li...u svakom slucaju...glupo je to uraditi samo da bi se uradilo.a veruj...pravi sex pocinje tek u 25-26 godini...sve ovo pre...je ,kako bih rekla,nesrecno nasrtanje na suprotni pol... :lol: :lol: :lol:
E jesi gotivno otkacena...NESRECNO NASRTANJE .... :lol: :lol: :lol: Potpuno se slazem sa Amfibijom i The Oath....NE znam zasto je neko ne normalan ako je nevin i posle svojih 14,15 godina jer to je danas norma...a sta bi sa emocijama...uraditi to zato sto si zaljubljen...mislim blago onom ko je to "odradio" iz pravih razloga u svojih 14.godina...
 
Devilishgirl:
meni je uvek dignut, a sto se tice one druge teme..mrzi me da silazim sad do nje..ja ne lovim bla bla..i sta jos bese dole..a jezik..pa da..volim i ja..ali sve ima svoje..to mu dodje predigra..aj' lazem, jeste oralni..mrzim sto je nekima sve sex ebanje prstima, ebanje jezikom, ebanje krastavcem..
posto sam sad popio i idem recicu samo jedno:
sex je emocija
 
Nevinost sa 17 i bio sam zaljubljen.To sto nekome prodje 22,23 i jos ceka pravu je extra nesiguran.Zasto?Pa lakse je zaljubiti se sa 16,17,18 i biti spreman na sve da osvojis doticnu pa da i vodis ljubav sa njom jer ti hormoni tada prave Las Vegas u organizmu.Znaci nije se imalo herca i to je to.Pustite te price "cekam pravu".Pogotovu u Beogradu gde ih ima kao salate,kakve ti padnu napamet.Sa 15,16 letis od zaljubljenosti ako si emotivac,ali leti ti i nesto drugo....
 
lyon_bg:
Pitanje: Momci, sa koliko godina ste izgubili nevinost?

SA 14

Sta biste rekli kada biste culi da je neko izgubio nevinost sa recimo 22 ili 23 godine?

UGLAVNOM SE TO DESAVA MUSKARCIMA KOJI SU VELIKI PROBIRACI

Da li biste ga smatrali nenormalnim ili ne?

NE
Da li mislite da ima takvih kojima se to desilo tek tad?

ZNAM JEDNOG KOJI JE IZGUBIO SA 25
Da li razlozi za to mogu biti: 1.recimo, cekali su toliko dugo jer nisu hteli do tada, iako su imali prilike ili 2.nisu imali nikakve sanse da im se to desi ranije, jer nisu privlacni za zensku populaciju?

UGLAVNOM NISU S M E L I DO TADA
 
Za sex nikada kasno nije.Kada dosao dobro dosao.
Neki moji vrsnjaci se pozenili mladi i sada gledaju svoje zenice.Grcaju sa decurlijom.Ne kazem da su nesrecni.Ali zale za mladoscu.Ja sadvadeset sest tek upoznajem cari pravog ludog sexa.Vise nisam klinac.Nedokazujem se i uzivam.Doduse i ja sam bio zenjen ali na vreme smo se skrndzali u provaliju bez sanse za nastavak i sada shvatam koliko sam srecan.Ma zivot je super samo covek treba da znada zivi zbog sebe a ne zbog toga sta ce svet da kaze.
 

Back
Top