Mokre noge

martinke sa vazdusnim djonom do koljena i nema problema ni sa vodom ni sa hladnocom :)

druge cizme mi se redovno odljepljuju na dijelu gjde savijam stopalo dok hodam
i redovno sam ih mjenjala po oko 3 para u godini
.... tako da sam uvijek imala viska pari cizama "za suvo" koje su originalno bile za kisu ali propustale u prva tri izleta vani... cisto bacanje novca
 
Ma meni trebaju bas one cizme skafanderke,bas za sneg,one za planine,ne znam kako ih zovu..
Prosle god.kinezi ih prodavali na svakom koraku,na taj fazon,takve iste prodaju i na Zlatiboru,ali ima lepsih modela,bele,crne,itd.
Pa ako neko zna gde ima te obuce nek javi..
 
Ma meni trebaju bas one cizme skafanderke,bas za sneg,one za planine,ne znam kako ih zovu..
Prosle god.kinezi ih prodavali na svakom koraku,na taj fazon,takve iste prodaju i na Zlatiboru,ali ima lepsih modela,bele,crne,itd.
Pa ako neko zna gde ima te obuce nek javi..

u novom merkatoru, ona sportska radnja- svih boja
 
Ma meni trebaju bas one cizme skafanderke,bas za sneg,one za planine,ne znam kako ih zovu..
Prosle god.kinezi ih prodavali na svakom koraku,na taj fazon,takve iste prodaju i na Zlatiboru,ali ima lepsih modela,bele,crne,itd.
Pa ako neko zna gde ima te obuce nek javi..

Ja sam uzela prosle godine bas za sneg...(e`ckos..tako se zovu)..odlicne su.
Uzela sam u nekoj prodavnici preko puta Meka na Zelenjaku.
 
dala bi brdo karamela kad bi neko znao da li se igdje u Bg prodaje Karyoka obuca, mislim da su bile Turske, mozda ...i bila je prodavnica u 27.marta kod mashinskog i samo shto ne pocheh plakati kad vidjeh da su chini mi se otvorili neke sendviche ili sl na tom mjestu...kad sam kreten pa ne kupih 10 pari da imam do kraja zivota ......Boze shto li se pishe par cipela, pa podrazumijeva se da su 2 kom u najvecem broju sluchajeva...ili se ne pishe...
 
Prosle zime sam kupila kozne cizme postavljene krznom za koje je prodavacica rekla da nebi trebalo da pustaju vodu.Naravno kad je bilo ovakvo vreme kao sad\za sv.Nikolu\
ispostavilo se da itekako pustaju.
I tako ove godine u koju god prodavnicu sam usla pitam za deklaraciju i necete verovati
sve ali sve cizme-i postavljene i sa gumenim djonom sa deklarisane -za suvo vreme ?!?
Pa imam li drugog izbora sem da kupim gumene cizme,i posto naslucujem da nemam onda moze li mi neko reci gde da nadjem lepe postavljene gumene cizme?

Inace zanima me kako se vi snalazite?

By the way prosle sam se godine gadno razbolela zbog toga,ove necu da mi se to desi.
uglavnom SVE kozne cizme propustaju vodu, ili pocnu da propustaju kad tad...sem ako nisu nesto spec. obradjene
ja sam prosle godine kupila Timberland-ove cizme, kozne, nisu sportske, sasvim ok idu na mini suknju, ili sportsko-elegantne pantalone, koje za sada ne propustaju i sretna sam na kvadrat zbog toga....jesam pukal vecu kintu za njih, ali se isplati, iam ih i sada u Bati...ako te zanima detaljno, poslacu ti sliku..
 
Prosle zime sam kupila kozne cizme postavljene krznom za koje je prodavacica rekla da nebi trebalo da pustaju vodu.Naravno kad je bilo ovakvo vreme kao sad\za sv.Nikolu\
ispostavilo se da itekako pustaju.
I tako ove godine u koju god prodavnicu sam usla pitam za deklaraciju i necete verovati
sve ali sve cizme-i postavljene i sa gumenim djonom sa deklarisane -za suvo vreme ?!?
Pa imam li drugog izbora sem da kupim gumene cizme,i posto naslucujem da nemam onda moze li mi neko reci gde da nadjem lepe postavljene gumene cizme?

Inace zanima me kako se vi snalazite?

By the way prosle sam se godine gadno razbolela zbog toga,ove necu da mi se to desi.

Isti imam problem. Već par godina ne mogu da kupim čizne za
zimu koje ne propuštaju vodu, a sve kupim neke markirane:(.
Stvarno ne razumem tu logiku, prodavati zimsku i jesenju obuću
za suvo vreme, zar navedena godišnja doba ne podrazumevaju
kiše i sneg:mrgreen:, glupost! Ne znam kako ću ove godine,
dojadilo mi da mi budu mokre noge i da bežim od barica kao
đavo od krsta:twisted:. Moraću da pređem na gumenjake,
prvo zdravlje pa izgled:mrgreen:!
 

Back
Top