moje pesme, moji snovi

...a, shta ako dnepr na dvojku pa se pravi da je to falsh vazduh???
...ja sam jednom, jednoj rek'o " bash lepo, a shta kad bi i ja sad pocheo da dimpr"...
...pauza shest sekundi...
...klasichan nabod shpic-brada...
...neke zzene jednostavno nemaju smisla za humor...:)
a neke ne vole, kada muškarac "pušta vetrove" u sred sexa!
I da nas više nisi pitao što si prvi na listi najduhovitijih, blesavi stvore:)
 
parka:
koliko to vama smeta?
momci, da li se zgrozite? ili vam je totalni trnof?
devojke, da li se postidite?

ili vam se to možda nikada nije desilo?

To je stvar samo ubedjenja. Nista tu nije nimalo lose, i nije lose, nije lose, i nije lose. :)
Samo ako neko ima nekontlolisane misli, onda moze da mu bude i gadno kad vidi kako neko pije sok....

Samo da znate npr kako se svinje valjaju po blatu i go*nima......... i sta sve jedu, gadno... a ljudi bez nekog razmisljanja
jedu posle te svinjce.. (jer ne razmisljaju kako je to doslo da tanjira, ne gadi im se)

parka:
razmišljam, ovo mi je siguran put da se nikada ne kresnem sa forumašem..

Uh, kolika iskrenost... :D

Dijenek
Мени не смета, то је људска особина...

не знам зашто би се неко тога стидео или, с друге стране, згражавао...

Tako je care!! :)

Na kraju, naslov teme sa temom, ima kakve veze??
 
...:rotf:...
Prvi put kad mi se to desilo nisam odmah skontala shta se dogodilo , pa sam pochela da objashnjavam dechku da nisam okinula...:lol:...i da mi nije bash sasvim najjasnije shta se dogodilo...Naravno bili smo u dugoj vezi pa je sve to bilo mnogo opushtenije.
Nakon toga sam vremenom skontala da je to normalno i da se deshava...i uglavnom se nasmejem...(deshava se da iskuliram totalno kao da se nishta nije desilo ako mi je bash mnogo dobro)...Ne osecam blam zato shto smatram prirodnim...
Mada jbq, ja sam konstantno u dugim vezama tako da je sve to nekako opushtenije.
 
...i zavisi shta je pila, jer ako gasovi na drugoj rupi zavise od onoga shta je jela ondaj je logichno da na prvoj zavise od pitja, znachi kad se napije crnog ili zzutog soka na svadbi ili nedajbozze piva shpricera i sl.
i josh jednom znachi gazirano ne...:mrgreen:
 
meni se prvo desilo kad sam radila stoj na rukama
shvatila sam odmah da moze da se desi i u drugim okolnostima, pa sam se psihicki pripremila 8)

e ja sad bas to htedoh da napisem mada ne stoj nego onu svecu i prvo sam se nesto iznenadila a onda sam ponovila i tako jos jednom i jos jednom, vakum pumpa :rumenko:

Auuu, sunce ti! :D
Idem sad onu moju da izvrnem naglavačke. Baš da proverim. :mrgreen:
 
inspirisana sledećim postom,
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6975612&postcount=80
ne mogu a da se ne zapitam, što bi rekla keri bredšo,

koliko to vama smeta?
momci, da li se zgrozite? ili vam je totalni trnof?
devojke, da li se postidite?

ili vam se to možda nikada nije desilo?

meni kad se prvi put to desilo krenula sam da se oblačim da idem kući =D)
nisam 3 dana mogla da dođem sebi od stida...

Desavalo se... gledam da uopste ne odreagujem... jer me u principu i zabole... a i ima i toga da se ona kao oseca nesto postidjeno sto je bzvz... Tako da najbolje odreagovati ko da se nista nije desilo i za 3 sekundi su vam misli ponovo tamo gde i treba da su... u nirvani... ;)
 

Back
Top