moja teška dilema

tumaram ja tako nešto večeras tamo vamo po forumu... pa gledam tako nešto i sećam se... (prve noći i sastanka, poljubaca i rastanka... :lol: prokleti narodnjaci... :dash:)
i da, kao što rekoh... sećam se, beše to čini mi se sad već tako davno... jedne forumaške kafe... i piva... i razbijenih mitova&legendi o toj forumaškoj kafi... :(
pa sad nešto razmišljam... el se promenilo šta od tada? nisam u toku... el još ima ono pravilo da uz kafu ide i kres? ili mogu da jednom popijem kafu sa forumašem bez tog prokletog padanja na pamet legendarnih priča?
i šta ako... (podvlačim, da ne kažem anderlajnujem... ako) se meni taj forumaš recimo svidi? el da mu udelim neki normalan kompliment, u fazonu- lep si i slično? ili da idem na one zajebate forumaške fore, imaš lep avatar, potpis, imaš veliki broj postova? pa ako budem dovoljno hrabra, možda i da mu kažem- čim si forumaš, mora da ti je veliki? i još uz to vako da mrdnem obrvama- :zper:...
mislim ljudi, ne znam pojma, uputite me u današnje trendove... fala... :heart:
samnom bi mogla da budeš opuštena, jer em mi nije veliki, em kad pijem kafu nije mi na pameti, em ako mi ga udeliš, a teško da ćeš, jer nemaš na šta, ja neću da se uobrazim ni da pomislim da me bariš...
 

Back
Top