Moja porodica

jao mrzim da idem s kevom u shoping..
zato shto bi ona htela da se ja oblachim ko monahinja.. -.-
onda mi nadje neshto tamo shabansko i kao ae probaj.. i ja naravno necu.. i onda se posvadjamo :mrgreen: a ja sam mnogo probirljiva :P
i kad nadjem neshto da mi se svidi,tad mi kazhe da nije primerno za moje godine..:roll:

Ili da ćeš "sjebati bubrege" :lol:
 
Imam najbolju porodicu na svetu! Nije što su moji,ali zaista su najbolji.
Dobro i kod mene je "posle 15-te menjaj kol'ko oćeš". :rumenko: Nisam nešto poslušno dete. :rumenko:
Tata često dolazi u sobu i sluša sa nama muziku,mama isto.Onda tatu uzme svira djitru,a ja i mama skakućemo i pevamo. Tata mi daje njegove ploče. Wee. Mama se zajebava sa našim drugovima. xD
Sve u svemu.
Tata mi je Betmen.
Mama Cat Women
Brat mi je tuna
A ja sam Lala. :heart:
 
Imam najbolju porodicu na svetu! Nije što su moji,ali zaista su najbolji.
Dobro i kod mene je "posle 15-te menjaj kol'ko oćeš". :rumenko: Nisam nešto poslušno dete. :rumenko:
Tata često dolazi u sobu i sluša sa nama muziku,mama isto.Onda tatu uzme svira djitru,a ja i mama skakućemo i pevamo. Tata mi daje njegove ploče. Wee. Mama se zajebava sa našim drugovima. xD
Sve u svemu.
Tata mi je Betmen.
Mama Cat Women
Brat mi je tuna
A ja sam Lala. :heart:

Nemam nikakvu nameru da te uvredim ili tako nest...al ja licno ne volim srecne porodice...mozda zato sto nemam jednu...verovatno......al nzm...odbija me porodicna idila....svi zajedno za ruckom....porodicne setnje...upoznavanje sa prijateljima i to...nzm
Moja porodica na okupu nije rucala...hm 2-3 godine.......pretpostpostavljam da ja nisam u pravu...al ono to je moje misljenj
 
Nemam nikakvu nameru da te uvredim ili tako nest...al ja licno ne volim srecne porodice...mozda zato sto nemam jednu...verovatno......al nzm...odbija me porodicna idila....svi zajedno za ruckom....porodicne setnje...upoznavanje sa prijateljima i to...nzm
Moja porodica na okupu nije rucala...hm 2-3 godine.......pretpostpostavljam da ja nisam u pravu...al ono to je moje misljenj

same here:confused:
 
Nemam nikakvu nameru da te uvredim ili tako nest...al ja licno ne volim srecne porodice...mozda zato sto nemam jednu...verovatno......al nzm...odbija me porodicna idila....svi zajedno za ruckom....porodicne setnje...upoznavanje sa prijateljima i to...nzm
Moja porodica na okupu nije rucala...hm 2-3 godine.......pretpostpostavljam da ja nisam u pravu...al ono to je moje misljenj

kako mozes da ne volis srecne porodice ?
volis da vidis nesrecne ljude !?
bez obzira na tvoje iskustvo,mozes i dalje biti okruzen dragim ljudima...iako nisu tvoja porodica.
 
Nemam nikakvu nameru da te uvredim ili tako nest...al ja licno ne volim srecne porodice...mozda zato sto nemam jednu...verovatno......al nzm...odbija me porodicna idila....svi zajedno za ruckom....porodicne setnje...upoznavanje sa prijateljima i to...nzm
Moja porodica na okupu nije rucala...hm 2-3 godine.......pretpostpostavljam da ja nisam u pravu...al ono to je moje misljenj

nema nista gore od tih pederskih porodica...
 
Caleta ne vidjam po dva-tri dana nekad...ne znam sta radi stvarno...kad udje kod mene u sobu uglavnom zajedno sviramo gitaru...ranije smo zajedno isli na koncerte,al nazalost ne vise...Nikad me ne pita nista ni najmanje vezano za skolu...:lol:...Svi zajedno nikad nismo rucali...odkad znam za sebe,samo za rodjendane i slave...nekad i za nedeljni rucak...Keva je ok zena,mada me dosta davi s skolom,cista suprotnost caletu:)...volim da popricam s njom,mada je vidjam samo na 2-3 sata dnevno...Baba je vec slucaj za sebe...pokusala je jedno pet puta da nas izbaci iz stana,al joj nije uspelo:evil::mrgreen:...Nju vidjam samo kad idem ujutru u skolu...znaci oko pola osam i jedino tad...Nekad da neku kintu uglavnom ne... Matorci mi ne daju dzeparac...nikad nisu...:confused:.Inace nigde ne rade ni jedan ni drugi...nekad osecam da zivimo od danas do sutra...:D...To je ok po meni...Mada iako nemamo ni kinte nista mi ne fali...to sto je super kod mojih jeste da mi nikad nisu branili da budem ono sto volim...i rokerka,i pankerka,i ovo i ono,ma svaku moju ludu fazu su prozivljavali...svaka im cast sto su izdrzali...upisivali su me na sportove koje sam htela,iako sam odustajala od njih posle 2 treninga...bili su a i sada su toleranti do neba... i podrzavaju me uglavnom u svemu...mada ne u nekim mojim besmislenim idejama...
...i pustaju me da slusam muziku do daske,nebitno koje doba dana ili noci:D...
Obozavam ih!!!Jedino sto mi ne dozvoljavaju jeste da pusim,pijem i drogiram se...to je razumljivo,jos sam ja mala za to...:)
 
Nemam nikakvu nameru da te uvredim ili tako nest...al ja licno ne volim srecne porodice...mozda zato sto nemam jednu...verovatno......al nzm...odbija me porodicna idila....svi zajedno za ruckom....porodicne setnje...upoznavanje sa prijateljima i to...nzm
Moja porodica na okupu nije rucala...hm 2-3 godine.......pretpostpostavljam da ja nisam u pravu...al ono to je moje misljenj

Ma opušteno.
Mi ne šetamo porodično. To ne konzumiramo. Takodje se ne upoznajemo sa njihovim prijateljima.
Oni idu sa njihovim drušvom,a buraz i ja sa mojim.
Ne znam.Nismo mi nešto preterano srećna porodica. Mi smo samo normalni.
Smejemo se zajedno,delimo tajne,uživamo u zajedničkim trenucima,ali opet meni je lepo i kada ih ne gledam. Kod nas je sve tako kul. :cool:
 
Ma opušteno.
Mi ne šetamo porodično. To ne konzumiramo. Takodje se ne upoznajemo sa njihovim prijateljima.
Oni idu sa njihovim drušvom,a buraz i ja sa mojim.

Ne znam.Nismo mi nešto preterano srećna porodica. Mi smo samo normalni.
Smejemo se zajedno,delimo tajne,uživamo u zajedničkim trenucima,ali opet meni je lepo i kada ih ne gledam. Kod nas je sve tako kul. :cool:

blago vama........
mene moji vuku po svim svadbama,slavama i tako to........
i onda kao kad vide snimke sa istih,pa kao-Sto si bila tako smorena?
da,stvarno,sto?
i ja se pitam..............:confused::roll:
 

Back
Top