Moja knjiga

E pocela sam nesto da pisem na kompu al nemam pojma kako ce se razvijati radnja :shock: !To je valjda tako kad se nesto pise...pa ne mogu u napred da sve znam :roll:
Tako da ne mogu reci da li je po nekoj od vasih mastovitih :D ideja,tek sam na pocetku :wink:
 
ipak bi trebalo da znas o cemu ces da pises, kako ce radnja da se razvija i sta ce se desiti na kraju! jer ako to ne znam, mozes da pises koliko hoces i na kraju ces sve samo izbrisati ili baciti! probaj prvo sa kratkim pricama a onda predji na knjigu,kada se malo uvezbas....
 
tanja_cudo:
ipak bi trebalo da znas o cemu ces da pises, kako ce radnja da se razvija i sta ce se desiti na kraju! jer ako to ne znam, mozes da pises koliko hoces i na kraju ces sve samo izbrisati ili baciti! probaj prvo sa kratkim pricama a onda predji na knjigu,kada se malo uvezbas....
Ako ne znam o cemu se radi bice mi zanimljivo i neizvesno do samog kraja :lol: !
 
Da, na kraju ćes samu sebe uplašiti ili možda i obradovati, ko zna? :lol:

Dobio sam :idea: za priča.

Hajde ko zna da napiše,opiše i ulepša put kapljice kiše od oblaka do bare :!:

Po tome bi se mogla videti maštovitost pisca :arrow:
 
VisionOfDisorder:
premlada si za knjigu, treba ti iskustva da bi dobro realizovala situacije.
Ne znam koje si god ali on je u pravu.
Najvaznijij je dozivljaj koji nosis u sebi bio on istiniti ili izmisljen.ALi prvo moras da imas sve u svojoj glavi sklopljeno pa tek onda na papir.Ja sam sovju knjigu stigla do nekih 10 stranica pa kad sam videla kako je to tesko,batalila.Mada...tih 10 str je bilo fantasticno.
 
Vision,nije premlada za knjigu,daleko od toga i godine bas i ne igraju glavnu ulogu.
Ja sam svoje majstorsko filozofsko delo napisao sa 18 godina,a posle sa samim ucenjem o tome kako sam pise,jednostavno sam se prebacio na pravu klasicnu knjizevnost i pisem uspesno o svemu onome sto me kida,nervira,dovodi do nervnih napada,cini srecnim,,,,itd...ako hoces neki savet kako da pises obrati mi se na private.
 
e pishi o meni kako petnest puta idem na ples i nemam partnera pa da snimamo film
ozbiljno imas i one LowFi kratke forme filma pa smisli scenario ako se iznerviras s knjigom.
 

Back
Top