MOJA DRUGARICA SE LOZI NA NJEGA,A JA SE NJEMU SVIDJAM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa ja i moja najbolja drugarica se ložimo na istog dečka..:lol: ***, imamo isti ukus... I ona prije nekolika dana otišla da ga pita oće li da izađe sa njom(:lol: luda je skroz) i kad mu je prišla on je pitao izlazim li jasa kim...:shock:?.. Ona se zacenula od smijeha i onda je dotrčala da mi javi tu vijest.. :shock::lol: .. Ali ja njoj pričam u koga sam zaljubljena, kao i ona meni.. A vas dvije ste najbolje drugarice, a ona ne zna da se tebi taj njen sviđa? Čudno mi to nešto..
 
pa ja i moja najbolja drugarica se ložimo na istog dečka..:lol: ***, imamo isti ukus... I ona prije nekolika dana otišla da ga pita oće li da izađe sa njom(:lol: luda je skroz) i kad mu je prišla on je pitao izlazim li jasa kim...:shock:?.. Ona se zacenula od smijeha i onda je dotrčala da mi javi tu vijest.. :shock::lol: .. Ali ja njoj pričam u koga sam zaljubljena, kao i ona meni.. A vas dvije ste najbolje drugarice, a ona ne zna da se tebi taj njen sviđa? Čudno mi to nešto..

meni je taj vas odnos bas cudan,verovatno ste looode skroz:)..nije to bas lako ona se lozi na njega a on na mene i kako sada da ne bude smaranja
 
ja na to gledam ovako: ako se jedan decko svidja dvema devojkama, na njemu je da odluci i ona koju nije odabrao (to jest odbacena) ne treba da se oseca povredjenom od strane drugarice jer je izbor njegov, ne njen :D simple.

uuu kakvo razmisljanje!!!!!!!!!!!!!!!!!!1to nije fer igra.da drugarica bude snjim iako je prva meni poverila da joj se svidja!
 
e slicne stvari su mi se desavale...nikad nisam bila s tim ljudima al desavalo mi se da paznja greskom zavrsi na meni(neprijatno, neprijatno)...Medjutim iz perspektive "odbacene", mozda je bolesno al mislim da ti dodje nekako lakse ako se ta osoba smuva s tim deckom. Mene iskreno najvise izludi (ne znam zasto) kada neka riba nece da se smuva s deckom koji ti se svidja i koji nju muva...e onda mi dodje da je osamarim.
 
E imala sam slican problem... Drugarica se lozila na jednog lika, meni je bio sladak i to, ali ja nikad nisam nikom rekla. E onda on krene da me muva, a ja ga naravno odbijem zbog nje ( koja mi i nije neka dobra drugarica, znale smo se tada svega dva meseca).. U medjuvremenu pocnem jako da se lozim na njega, ali opet nista. I na kraju nadje drugu devojku... Tako da, ja sam propustila sansu i sad mi je mnooogo krivo, a ni ona nije s njim. Mislim da ne bi bilo lepo da ti se desi isto sto i meni,a ona ako ti je najbolja drugarica razumece..
 
Vi ste najbolje drugarice, a lozite se na istog tipa ?
Kod muskaraca to nije tako !
Da se loze na istu curu, a da u to vrme budu najbolji drugovi ?
Nema sanse !
evil.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top