Moj IQ je veci od tvog... a sta je IQ?

Mene vise smara kad je neko neobrazovan nego kad je manje inteligentan... Jbg, ako nema predispoziciju - nema, al brate sto ne uci... To me bas smara! Imamo jednog lika tu se vrzma po kraju, decko je isao u spec. skolu bas zbog niskog iq-a al zato ima opsesiju i zna sve glavne gradove skoro svih drzava na svetu.... sednes pored njega na klupicu, das mu pljugu, ubacite se u pricu i on krene da deklamuje a ti stavis prst na celo i skontas koliko ne znas.... :D:D:D
Sto sam vam ovo sad pricala......?!?!!?:)
 
IQ je onako laicki receno ...brzina memorisanja informacija..Kad kazu da je neko glup...tj. ima manji iq misli se na to da sporije kopca...U sutini cela prica o IQ i EQ je malo komplikovanija...ali ovo je on sto je poenta takvih prozivki...koje su po meni sasvim besmislene...Jer sam IQ olaksava coveku pamcenje...i ucenje...Niko drugi od toga nema koristi...Ali sad sujeta je vec stvar koja bi obuhvatila drugu temu ...pa cu se ovde zaustaviti...
 
baraba*:
ne seeeeeeeeeri da ti je preko dvesta... lazhesh...

moj se obichno gadja sa trenutnom spoljnom temperaturom... u letnjim mesecima naravno...

nego sta brate preko 200 :)))) , eto sada znas da si se upoznao s inteligentim covekom .... i imaj postovanja prema meni , nisam hteo da studiram ...rekao sam sebi ... nicky ti si bre doktor nauka za sve pocni odmah da radis i svoju inetligenciju zadrzi za sebe :)))))
 
Profimare:
Moja samopouzdanje je uvek na visokom nivou... a iq daleko veci od bicepsa ili tricepsa ;)


Ma bez brige... nisam ni pokusao da osporavam triceps... cep i IQ... Poenta je da to nema nikakve veze... U suprotnom to bi bio samo jedan zatucani stereotip.
Recimo... moj kolaga, inace WEB programer, je dosta i visi i krupniji od tebe... sjajan cova, vrlo inteligentan i izuzetno uspesan u svom poslu... ž
Razumes... to nema nikakve veze...
 

Back
Top