MODERATORI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdravljam pokrenutu temu

morao je neko da kaze da nam je juce bilo tesko, nhd slavi svoje vojnike i ratne zlocince, stvara mit ni od cega, stvara eu mit o genodcidu nad srbima, to je danas dozvoljeno, a nasi dragi i zivi i stradali koji su se borili u odbrani od euusa napada na srbe, nasi moraju da se kriju usred srbije, nije politicki korektno

pa kad onda i na forumu krene `dijalog` sa sipatarima, smuci mi se zivot. pa siptarski teroristi su dobrovoljno prekinuli dijalog sa srbima i srpskom drzavom.

sto se tice dijaloga sa bilo kojim srpskim neprijateljem, i zapadnim i domacim - moze se nastaviti samo tamo gde se stalo, 1990.
 
A ko poštuje mrtve, zar ih mi poštujemo? Podigli smo im spomenik? Setimo ih se svakog avgusta, da?!

Pa vi ste izbeglima prodavali sendvic i 1l vode za pet maraka u Sapcu....

To je za posebnu temu....

Tema su ova govna koja nisu imala drzavu od 1102. godine i koja su je dobila preko grbace drugih naroda...

Etnicki ocistili i poubijali sve sto su stigli, a na tv delili cokoladice....

Pukao mi je film jer vec tri dana na forumu prosipaju mudrosti o " redarstvenoj akciji" i slicnim glupostima... neka idu na rh forum i tamo slave taj dan...
 
..a gubitnik ima pravo da se ljuti.,.:D..

Pa svako bi bio gubitnik sa onolikom količinom izdaje, prodaje, kalkulacije i pušione sa svake strane...
Narodom je vrlo lako manipulisati, pogotovo zaplašenim i ratom istraumiranim narodom....Hajde, podseti me, koliko je puta do devedeset pete, bez ikakvog razloga svirala sirena u Osijeku! Koliko puta su, zapravo, manipulisali sa vama i izluđivali vas sa pričama kako će bradati četnici doći da vas sve zakolju....A zamisli tek šta su narodu u Krajini servirali svakodnevno u isto to vreme.
Ja i dalje verujem da u tom ratu niko nije izgubio a samim tim ni pobedio....
 
Pa vi ste izbeglima prodavali sendvic i 1l vode za pet maraka u Sapcu....

To je za posebnu temu....

Tema su ova govna koja nisu imala drzavu od 1102. godine i koja su je dobila preko grbace drugih naroda...

Etnicki ocistili i poubijali sve sto su stigli, a na tv delili cokoladice....

Pukao mi je film jer vec tri dana na forumu prosipaju mudrosti o " redarstvenoj akciji" i slicnim glupostima... neka idu na rh forum i tamo slave taj dan...

Jel ti dilejo znaš kome govoriš?
Jel znaš da je Zebrica jedna od tih izbjeglica?

Ti se brini o svojoj državi, a Hrvatsku ostavi na miru.
Ko otvara teme o Hrvatskoj i Oluji? Srbi.
A radi čega? Ti reci razlog.
 
Da nije bilo Slobe i Slobinih satelita, ne bi bilo ni žrtava...

oko 160 srba, civila, muskarci, zene i deca, u avgustu 1991. u gospicu i okolini, nenaoruzani se samoubili na nozevima i bajonetima koje su nonsalantno pridrzavali ustaski extremisti

lesevi kasnije odneti na drugu lokaciju, pa na papuk, gde je veliki deo pronadjen

kao slucajno, tih dana avgusta, na tv tudjman spominjao, prvi u jugoslaviji `ciscenje terena`, sad znamo na sta je mislio
 
Pa vi ste izbeglima prodavali sendvic i 1l vode za pet maraka u Sapcu....

To je za posebnu temu....

Tema su ova govna koja nisu imala drzavu od 1102. godine i koja su je dobila preko grbace drugih naroda...

Etnicki ocistili i poubijali sve sto su stigli, a na tv delili cokoladice....

Pukao mi je film jer vec tri dana na forumu prosipaju mudrosti o " redarstvenoj akciji" i slicnim glupostima... neka idu na rh forum i tamo slave taj dan...

Još mi kaži koji smo to mi čisto da mogu da odredim odgovor na ovo što si napisao
 
To je istina ali nije reč o tome da li bi bilo žrtava nego je reč o tome da li poštujemo žrtve

oko 160 srba, civila, muskarci, zene i deca, u avgustu 1991. u gospicu i okolini, nenaoruzani se samoubili na nozevima i bajonetima koje su nonsalantno pridrzavali ustaski extremisti

lesevi kasnije odneti na drugu lokaciju, pa na papuk, gde je veliki deo pronadjen

kao slucajno, tih dana avgusta, na tv tudjman spominjao, prvi u jugoslaviji `ciscenje terena`, sad znamo na sta je mislio

Ne znam samo šta je vaša želja...da ubedite HR forumaše da priznaju etničko čišćenje, ubistva koja se JESU dogodila....naravno da to nikada neće priznati...no, ako nekom dozvolite da to uradi, niste ništa manji krvnik od onog koji to delo počini...a te jadne ljude su u smrt i izgnanstvo poslali, kako Tuđman, tako i srpski politički lideri...i za to bi trebalo da večno nose pečat i jedni i drugi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top