Многоженство спас за Русију

Драга госпођице , ви сте очито један продукт холивудских филмова .о Немцима војницима и Аријевској раси

da, bas tako...kao sto ste vi produkt lose propagande o lepom bezbriznom zivotu muskaraca ozenjenih tucetom zena...i petparackih casopisa poput Playboya..
S tim sto moje "iluzije"imaju upriste u stvarnosti...(svako moze da proveri)
Kao sto svi mozemo da vidimo kakav je zivot u islamskim zemljama...naprimer...
 
da, bas tako...kao sto ste vi produkt lose propagande o lepom bezbriznom zivotu muskaraca ozenjenih tucetom zena...i petparackih casopisa poput Playboya..
S tim sto moje "iluzije"imaju upriste u stvarnosti...(svako moze da proveri)
Kao sto svi mozemo da vidimo kakav je zivot u islamskim zemljama...naprimer...

Госпођице како да вам кажем а да Вас не увредим, могу да покушам, ви сте ипак све то гледали само на ТВ а ја сам све то прошао уживо , једини лепи народи у Европи поред Балканских су Сканиднавски а око Ислама је очито да немате појма
 
Госпођице како да вам кажем а да Вас не увредим, могу да покушам, ви сте ипак све то гледали само на ТВ а ја сам све то прошао уживо , једини лепи народи у Европи поред Балканских су Сканиднавски а око Ислама је очито да немате појма


Doktore, pa i ja to stalno tvrdim da nema lepsih od Vikinga,ali drugi ne veruju. :)
 
Doktore, pa i ja to stalno tvrdim da nema lepsih od Vikinga,ali drugi ne veruju. :)

Драга моја кад у Скандинавију када сам кренуо имао сам предубеђење ,које сам стекао путујући Европом да су они ружни међутим био сам у криву.Викинзи су леп народ и добри људи али страшно су подложни алкохолу
 
Драга моја кад у Скандинавију када сам кренуо имао сам предубеђење ,које сам стекао путујући Европом да су они ружни међутим био сам у криву.Викинзи су леп народ и добри људи али страшно су подложни алкохолу


Oni se druze sa alkoholom,mi im se druzimo sa zenama,svi zadovoljni.
 
Госпођице како да вам кажем а да Вас не увредим, могу да покушам, ви сте ипак све то гледали само на ТВ а ја сам све то прошао уживо , једини лепи народи у Европи поред Балканских су Сканиднавски а око Ислама је очито да немате појма

hahahah...mozete da mislite sta god zelite...
mora do necijeg misljenja da mi bude stalo , da bi moglo da me i uvredi...sto se za vase ne moze nikako reci...
a ova utesna uvlakacka prica o lepoti Balkanaca....je, kako da vas ne uvredim a da kazem - neistiniti klise...
uostalom, lepota je u ocima onoga ko gleda...ostajem pri tome da su Nemci jedni od najboljih frajera koje sam videla...sta vise - tvrdim da je tako....
sto se tice Skandinavije...zene su im jako lepe, nema spora oko toga....
 
http://www.politika.rs/rubrike/Svet/Mnogozenstvo-spas-za-Rusiju.sr.html

Многоженство спас за Русију
Zzirinovski.jpg
Жириновски: Реално, сваки мушкарац у животу има више жена, као што и жене имају више мушкараца. Зашто да се то не легализује?
Москва, 20. јануара – Једини начин да се у Русији повећа наталитет јесте озакоњење многоженства, сматра лидер Либералнодемократске партије Владимир Жириновски. За заседање Савета за реализацију приоритетних националних пројеката и демографске политике које је јуче одржано, он је припремио и уручио председнику Медведеву специјалну брошуру у којој је навео низ других мера које могу да допринесу повећању броја становника земље која заузима шести део копна земљине кугле, а настањује је мање од 140 милиона становника.
Жириновски предлаже да се кад је реч о наталитету не мисли само о женама (оне, по специјалном програму, као подстицај за рађање добијају по 10.000 долара за друго дете) него и о мушкарцима. Предлаже се да се мушкарцима који одлуче да се лече од неплодности исплаћује по 100.000 рубаља (око 2.200 евра), да се организују службе за упознавање, које би се бавиле организовањем „одговарајућих вечери” за усамљене којих у Русији има веома много, да се женама које одустану од планираног абортуса исплати одређени износ новца, а да дете потом узме држава да о њему брине, да се из целог света, укључујући и Хаити који је управо погодио страшан земљотрес, усваја сирочад, да се Русија претвори у „расадник деце”.
Он је већ раније предлагао Државној думи да донесе закон који даје право мушкарцу да закључи други брак не раскидајући претходни. Дума тај предлог није разматрала. У разговору са дописником „Политике” Жириновски је тада објаснио:
„Код нас има десет милиона жена више него мушкараца. Врло је честа ситуација да ожењен мушкарац има љубавницу и дете од ње. Али она хоће да се сматра удатом женом и деца треба да буду законито рођена. Зашто да не закључи други брак? И трећи. Кад већ постоји друга жена са којом реално постоји веза, често и дете – то је већ породица, и треба јој дати могућност да се легализује. Жена онда није самохрана мајка, већ је удата. А дете је законито, има сва права, право на наследство, бригу, све. Садашњи закон о породици не ограничава број бракова, али предвиђа да се претходни брак разведе. Свако има право да се жени, двапут, трипут, ако хоће и сто пута, али мора сваки пут да се разведе о претходне жене. Зашто? Нека се региструје ако хоће. Зашто не – жао нам хартије? Ионако те две жене живе одвојено. Могу чак и да се не друже и не познају међусобно. У том случају ће мушкарац осећати одговорност, знаће да је то законито дете, законита жена, мораће да им помаже и брине о њима. И свима ће бити добро.
Жириновски истиче да се сваке године рађа 300.000 деце из таквих веза. „За деценију је то већ три милиона. Три милиона жена које нису удате зато што је отац детета ожењен. А ако дозволимо да се региструје други брак, три милиона жена ће бити срећно... Морално је то у реду. А овако – мушкарац ни с првом породицом не живи, и тамо се деца муче, ни с другом не може да легализује односе. Не кажем да је то идеално, али је мање проблема. Знам да је идеална варијанта – једна љубав, једна жена и тако за цео живот. Али то је тако у бајкама. Половина бракова се распада. Реално, сваки мушкарац у животу има више жена, као што и жене имају више мушкараца. Зашто да се то не легализује?”
Истини за вољу, ситуација се, у односу на пре четири године када је Жириновски први пут предложио думи своју идеју, незнатно поправила. Дмитриј Медведев је јуче на заседању савета обрадовао грађане Русије чињеницом да је у августу прошле године, први пут после 20 година, број новорођенчади премашио број умрлих. То, међутим, не решава проблем.
Број становника, да би земља могла економски да се развија, да би било довољно радне снаге и војника да бране најдуже границе на свету, морао би много брже да расте. А то је, тврде стручњаци, немогуће. Татјана Голикова, министарка здравља, предложила је свој план повећања наталитета који предвиђа да се до 2025. број становника Русије повећа до 145 милиона. Али мораће да се прође кроз период, између 2012 и 2020. године, кад просто неће имати ко да рађа. У периоду краја двадесетог и почетка двадесет првог века, Русија је била у јако тешкој економској ситуацији, наталитет је нагло пао – деца се просто нису рађала. Зато у другој деценији овог века неће просто бити жена које ће имати 20–29 година, које се сматрају оптималним за рађање.
Негативан прираст становништва један је од главних проблема савремене Русије, а пораст наталитета је један од главних задатака који се постављају пред њене лидере. Медведев је наложио влади да размотри предлог Жириновског.

Многоженство спас за Србиију :zskace: :zskace: :zskace:
Овако нешто као што је Жириновски изјавио, може да каже само припит човек.
 

Back
Top