Mladji - sladji?

Moje pitanje nije u smislu da je decko mladji od mene, jer bi onda znacilo da zavdoim maloletnike, vec o tome da je mladji u odnosu na momke sa kojima sam ranije bila. Muva me jedan decko koji je dve godine stariji od mene. Ja nisam nikada bila sa mladjima, pa mi nije jasno sta da radim? Sta, ako nema kola? Sta, ako nema stan? Sta, ako me ne bude izvodio na popularna mesta? Sta, ako je zaboravan, pa zaboravi nase vazne datume? Sta, ako? Sta, ako? Pitanja se nizu, a strah raste. Ovaj sadasnji decko sa kojim sam ima malo problema sa zenom, pa mi je dosadio.
Znaci, pitanje, da ne bude zabune: Imate li neki intimno prijektovani limit koliko godina vas muskarac treba da bude stariji/maldji u odnosu na vas? Isto pitanje je i za muskarce znaci zena starija/mladja? I mislite li da godine u ljubavnom odnosu imaju veze?

Tebi ispada jedina dilema dal ima para :mrgreen:
Ma zajebavas nas sto posto. Nemoguce da je ovo stvaran tekst ili uopste da ima veze sa realnoscu.
 
Moje pitanje nije u smislu da je decko mladji od mene, jer bi onda znacilo da zavdoim maloletnike, vec o tome da je mladji u odnosu na momke sa kojima sam ranije bila. Muva me jedan decko koji je dve godine stariji od mene. Ja nisam nikada bila sa mladjima, pa mi nije jasno sta da radim? Sta, ako nema kola? Sta, ako nema stan? Sta, ako me ne bude izvodio na popularna mesta? Sta, ako je zaboravan, pa zaboravi nase vazne datume? Sta, ako? Sta, ako? Pitanja se nizu, a strah raste. Ovaj sadasnji decko sa kojim sam ima malo problema sa zenom, pa mi je dosadio.
Znaci, pitanje, da ne bude zabune: Imate li neki intimno prijektovani limit koliko godina vas muskarac treba da bude stariji/maldji u odnosu na vas? Isto pitanje je i za muskarce znaci zena starija/mladja? I mislite li da godine u ljubavnom odnosu imaju veze?

'De si, BRE, Topika, kućo stara??!
 
Ima veze i nije novac mi nije bitan. prosto nemam iskustva sa mladjim momcima i to je. Navodim ono sto mi je prijalo do sada u vezama.

Prijalo ti je da ima kola, da ima stan , da pamti vazne datume, i da te izvodi na popularna mesta ? :mrgreen:
A takodje si pomenula da si navodno sa ozenjenim muskarcem :hahaha:
I sad se brines, da posto je SAMO 2 godine stariji od tebe, nece imati dovoljno para :mrgreen:. A inace ti to nije uopste ni bitno.
Ai bila si i u Velikom bratu :mrgreen:. Znas mozda bi jos i bilo opravdano, s'obizom da znam kakve ljude stavljaju i odabiru da odu u taj VB, ali si pomenula da si bila uporedo u dva VB-a , pa to malo stavlja sumnju :mrgreen:
 
Moje pitanje nije u smislu da je decko mladji od mene, jer bi onda znacilo da zavdoim maloletnike, vec o tome da je mladji u odnosu na momke sa kojima sam ranije bila. Muva me jedan decko koji je dve godine stariji od mene. Ja nisam nikada bila sa mladjima, pa mi nije jasno sta da radim? Sta, ako nema kola? Sta, ako nema stan? Sta, ako me ne bude izvodio na popularna mesta? Sta, ako je zaboravan, pa zaboravi nase vazne datume? Sta, ako? Sta, ako? Pitanja se nizu, a strah raste. Ovaj sadasnji decko sa kojim sam ima malo problema sa zenom, pa mi je dosadio.
Znaci, pitanje, da ne bude zabune: Imate li neki intimno prijektovani limit koliko godina vas muskarac treba da bude stariji/maldji u odnosu na vas? Isto pitanje je i za muskarce znaci zena starija/mladja? I mislite li da godine u ljubavnom odnosu imaju veze?

Sine, samo neka koristi gumu, jer ipak je i tvojih 1/2 gena u pitanju... :dash:
 
Vec sam rekla da mi novac nije vazan. Paznja i neznost.

pa ako je samo to važno (mada iz tvojih prethodnih postova to ne bih zaključila) veruj onda da i mlađi mogu da budu nežni i pažljivi... Ja uvek biram momke svojih godina (nebitno da li su malo mlađi, ili godinu-dve stariji od mene) ali nekako sa njima ma se čini lakše... Imamo sličan životni tempo, on me čeka posle skole, takođe s tašnom na leđima, sve to čini mi se lepše nego da izlazim s nekim ko i decu i ženu ima, i koji će me pre ili kasnije šutnuti kad se pojavi nova 'piletina'. Ne vređam nikog, samo iznosim svoje mišljenje... i glasam za mlađe :)
 
Ja nisam nikada bila sa mladjima, pa mi nije jasno sta da radim?

Isto sto i sa starijim.
Sta, ako nema kola? Sta, ako nema stan?
Pitaj ga da ti na prvom sastanku pokaze novcanik, da ti pokaze bankovni racun, i ne sedaj u nista sem mercedesa.
Sta, ako je zaboravan, pa zaboravi nase vazne datume? Sta, ako? Sta, ako?
Nemoj toliko stare. Ako vec volis starije (dede) nadji negog ko nema alchajmera.
Znaci, pitanje, da ne bude zabune: Imate li neki intimno prijektovani limit koliko godina vas muskarac treba da bude stariji/maldji u odnosu na vas? Isto pitanje je i za muskarce znaci zena starija/mladja? I mislite li da godine u ljubavnom odnosu imaju veze?

Godine nisu bitne. Ali ipak svaka razlika preko 10 god je preterana. Nemam problem ako je devojka starija od mene. Moze odlicno da funkcionise takva veza.
 
Muva me jedan decko koji je dve godine stariji od mene. Ja nisam nikada bila sa mladjima, pa mi nije jasno sta da radim? Sta, ako nema kola? Sta, ako nema stan? Sta, ako me ne bude izvodio na popularna mesta? Sta, ako je zaboravan, pa zaboravi nase vazne datume? Sta, ako? Sta, ako? Pitanja se nizu, a strah raste.

Ah, kakve su to muke...
parting.gif
 
Moje pitanje nije u smislu da je decko mladji od mene, jer bi onda znacilo da zavdoim maloletnike, vec o tome da je mladji u odnosu na momke sa kojima sam ranije bila. Muva me jedan decko koji je dve godine stariji od mene. Ja nisam nikada bila sa mladjima, pa mi nije jasno sta da radim? Sta, ako nema kola? Sta, ako nema stan? Sta, ako me ne bude izvodio na popularna mesta? Sta, ako je zaboravan, pa zaboravi nase vazne datume? Sta, ako? Sta, ako? Pitanja se nizu, a strah raste. Ovaj sadasnji decko sa kojim sam ima malo problema sa zenom, pa mi je dosadio.
Znaci, pitanje, da ne bude zabune: Imate li neki intimno prijektovani limit koliko godina vas muskarac treba da bude stariji/maldji u odnosu na vas? Isto pitanje je i za muskarce znaci zena starija/mladja? I mislite li da godine u ljubavnom odnosu imaju veze?

A, da li si nekada pomislila na to da malo zapneš u životu, pa da sama sebi obezbediš (zaradiš) i kola, i letovanja, bunde, avione, kamione, a da odabereš dečka koji će da te dobro kreše i da bude nežan prema tebi, da te uveseljava i time čini srećnom?

Žalim te. Nikada ti nećeš biti srećna. Možda ćeš zadovoljiti neke površne potrbe, ali nikada u sebi nećeš osetiti potpuno zadovoljstvo. Uvek će tu biti neka užasna praznina. A, kada prođu određene godine, shvatićeš da ti se nije isplatilo biti kučka, ali tada će već biti kasno.
 

Back
Top