Mladi neonacisti napali memorijalni centar na jugu Austrije

Deca koja zastupaju ideje, plan i program koji je kriv za zmrt nekoliko desetina miliona ljudi... Nemam nista protiv!!!


Па, лепо. Значи да се не разликујеш много од тих који заступају такве планове и програме.:ok:


Naci deca su svakako specijalna.:per:

Ако под тим мислиш да су свесна себе и света око себе, онда да.
 
Па, лепо. Значи да се не разликујеш много од тих који заступају такве планове и програме.:ok:




Ако под тим мислиш да су свесна себе и света око себе, онда да.

To svesno nečega?:hahaha::hahaha::hahaha:

landscape
 
Pa kako onda ti objasnjavas sto su neonacisti u totalnoj manjini?

Da se izrazim ko onaj Hygijeija sto ima fobiju od komunista :

"Koliko glasova su osvojili neonacisti na poslednjim izborima?

:kafa: "


:rotf:

Брате, да ли си приметио резултате избора у већини Европских замаља, плу Русија, плус Америка? Ниси? Погледај како лагано бива Рајзе, рајзе...:per:


To svesno nečega?:hahaha::hahaha::hahaha:

landscape

У сваком житу има и ....шта сад би ја требо да качим слике антифа гејова? Какве су оно тек физиономије..:lol:
 
На РТР Планети пре пола године, сад ме је тема подсетила. Опасни су....организовани, проводе тренинге са бојевим оружјем, финансирани из ''непознатих'' рачуна, и сигурно да имају неки јак лоби.
[/QUOTE]

...није ''неки'' лоби, држава их финансира и подржава. И Руси су почели да се враћају коренима...
 
Брате, да ли си приметио резултате избора у већини Европских замаља, плу Русија, плус Америка? Ниси? Погледај како лагано бива Рајзе, рајзе...:per:




У сваком житу има и ....шта сад би ја требо да качим слике антифа гејова? Какве су оно тек физиономије..:lol:

Meni je fascinantno da neki Srbin seiri nad, ma kako minornim, povećanjem broja glasova neonacističkih partija...SRBIN koji podržava suludu ideologiju koja je masakrirala njegov narod. Tu nešto debelo nije u redu.
 
Meni je fascinantno da neki Srbin seiri nad, ma kako minornim, povećanjem broja glasova neonacističkih partija...SRBIN koji podržava suludu ideologiju koja je masakrirala njegov narod. Tu nešto debelo nije u redu.

Хунг, знаш ти историју и реално стање ствари боље него што сад хоћеш да прикажеш. По тој логици, да ли је сулудо мислити да ти је било која идеологија мањи непријатељ од ове? Америка, Енглеска и друге ''пријатељске'' државе те нису масакрирале? само су ти откинуле 20% територије, стално те условљавају нечим, раде на томе да те финансијски униште...у чему је разлика?
 
...није ''неки'' лоби, држава их финансира и подржава. И Руси су почели да се враћају коренима...

Rusi se vraćaju....kojim korenima? Nacističkim?:dash::hahaha::hahaha::hahaha:
[/QUOTE]

Националним, Хунг. Националним. После толико година комуно замајавања, које је само слабило Русију. Види их сад, процветала земља...
 
Хунг, знаш ти историју и реално стање ствари боље него што сад хоћеш да прикажеш. По тој логици, да ли је сулудо мислити да ти је било која идеологија мањи непријатељ од ове? Америка, Енглеска и друге ''пријатељске'' државе те нису масакрирале? само су ти откинуле 20% територије, стално те условљавају нечим, раде на томе да те финансијски униште...у чему је разлика?

Znam da i ti znaš istoriju mnogo bolje. Sve to što si rekao stoji, ali te zemlje nisu proglasile Srbe i ostale Slovene nižom rasom i nisu kao cilj uzele fizičko uništenje svih Slovena, Nisu dozvolile tzv. NDH da nesmetano vrši pokolj nad Srbima, nisu organizovale islamske SS divizije. Kad već pomenu Ruse, nisu te sile niti demokratija pobile 27 miliona Rusa, nego nacisti.
 

Националним, Хунг. Националним. После толико година комуно замајавања, које је само слабило Русију. Види их сад, процветала земља...[/QUOTE]

Nisu baš procvetali. Putinu svaka čast za odnos prema tajkunima, vođenje države itd., ali Moskva i Petrograd su procvetali, van toga je jad i beda, sličan odnos kao Beograd-južna Srbija.. Ruska ekonomija je na nogama zbog izvoza sirovina, ne zbog proizvodnje.
 
Znam da i ti znaš istoriju mnogo bolje. Sve to što si rekao stoji, ali te zemlje nisu proglasile Srbe i ostale Slovene nižom rasom i nisu kao cilj uzele fizičko uništenje svih Slovena, Nisu dozvolile tzv. NDH da nesmetano vrši pokolj nad Srbima, nisu organizovale islamske SS divizije. Kad već pomenu Ruse, nisu te sile niti demokratija pobile 27 miliona Rusa, nego nacisti.

хеби га, терате ме да их браним тамо где и сам не бих.:confused:
То са нижом расом је пропаганда иначе не би било Јевреја у вермахту. Даље, Енглези нас нису прогласили нижом расом, они нас тако одувек третирају и њихово бомбардовање је било на нашу жалост ''учинковитије'' од швапског.Кад смо код Руса, сам Стаљин је побио више Руса од Немаца. НДХ не би постојала да смо остали мирни и неутрални.
 

Back
Top