Mjau

simpatican pas :)

ova pipina teorija mi je nepoznata,mozda i ima nesto u tome...ono sto ja znam je da moj pas i ja licimo :)

i nisam neki ljubitelj macke,nije ko da mi smetaju al mnogo su prgave i bezobrazne i drapam se vec treci dan od alergije na macke :kletva:
 
Poslednja izmena:
Pse volim i imala sam ih a macki ne smem da okrenem ledja jer ne znam sta ce da joj padne na pamet. :I
Ribice su mi gadne kad ih gledam izbliza :D.
Iguane i slicno mi je kao turbo-folk.
Papagaja bih zadavila da smo u istoj sobi i da pocne da kresti. Ustvari, samo bih otvorila prozor. :D

Pas i nista drugo. :D
 
ja mislim da se macke radjaju kao zle ili kao dobre i da nema tu puno vaspitanja kod njih.

kad se setim mladog demiana koji se iz zaleta zatrcao i popeo uz moja ledja do brata,vesto mi zabijajuci svoje noktice u ista,rida mi se od muke :sad2: taj je pravio haos po kuci od malih nogu,jurio da te ugrize,dodje da se mazi i onda ti iz cista mira zabode zube u dlan :eek: pa pisa po saksijama,razbacuje zemlju na sve strane,ti ga vadis,on se koprca i naravno grize...mene toliko ni jedna zivotinja do sada nije namucila,sreca te smo samo relativno kratko vreme ziveli u istoj kuci,a onda sam se ja iselila :neutral:
 

Back
Top